Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

Jaz sem nov tukaj in imam eno vpra?anje za vas, mazda experte. Namre? imam namen kupiti mazdo 323 1.3 sedan, let. 90. Avto je od prvega lastnika in ima tip ?e orginal ra?un iz 1990, ko je kupil ta avto. Poleg tega ima ?e vse ra?une od servisov. Avto v glavnem gre vredu,a moti me to, da ima "masno" ma?ino. In sicer nad sve?kami in po desni strani(gledano v smeri vo?nje). Tip sicer trdi, da ni nikoli pral ma?ine, a vseeno se bojim, da je tesnilo glave fu?, pa ?e kak?en semering tudi. Avto ima 150000 prevo?enih km in ne morem verjeti , da je kaj tak?nega mogo?e, kajti sosed ima isto Mazdo, isti letnik, prevo?enih pa 300.000 km in ni ne duha ne sluha o masni ma?ini. Kaj pravite, naj grem v riziko in avto vzamem? Je mo?no, da je z njim kaj huj?ega?

Hvala za odgovore...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uno tesnilo je cisto potrosni materijal in ni nic takega ce ga je prebilo...

peljita avto do mehanika in naj ga pogleda....preracunaj stroske in ce vidis, da je malenkost in da ti je avto vsec, pol ga kupi...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker pravi? da pri sve?kah, je po moje to samo tesnilo pokrofva ventilov (ventildekl)

in ne more stati ve? kot 5-10 jurjev, pa ?e nisi neki levonja, ga menja? sam, ali pa da? nekomu p ga zamenja za ene 2 jurja...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam tudi enak letnik 90 vendar samo cca. 103000km pa tudi nikjer ni masna, ?e sveti se! :P

pa saj ?e ga bo kupoi, naj potem menja tesnilo in ga pripelje k tebi na pucanje...

bo potem mislu da ma nov avto :D:lol:;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Jaz imam tudi enak letnik 90 vendar samo cca. 103000km pa tudi nikjer ni masna, ?e sveti se!  :P

pa saj ?e ga bo kupoi, naj potem menja tesnilo in ga pripelje k tebi na pucanje...

bo potem mislu da ma nov avto :D:lol:;)

hehe...res je... :)

 

uno tesnilo za mojega, ki je 1.6 sohc, stane 9k sit...allora za 1.3 mashino bo se bolj poceni ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:)  :D  ?e kdo ?eli mu lahko ??istim avto samo ga bo mogel par urc pri meni pustit da bo tip top  ;)

 

ps. Samo poleti sedaj je preve? mrzlo

POZOR !

 

vsi: ! za?li SMO OFF TOPIC !

 

Mazda323: ! MALI OGLASI ! (pa ceno zravn napi?i, neu? se zastoj prodajal :) )

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:)? :D? ?e kdo ?eli mu lahko ??istim avto samo ga bo mogel par urc pri meni pustit da bo tip top? ;)

 

ps. Samo poleti sedaj je preve? mrzlo

POZOR !

 

vsi: ! za?li SMO OFF TOPIC !

 

Mazda323: ! MALI OGLASI ! (pa ceno zravn napi?i, neu? se zastoj prodajal :) )

Hmmm, ne morem to dati pod male oglase storitev ni prijavlena :D lahko pa na PM ?e bo kdo ?e hotel imet avto ??i??en tip top... ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Xedosa V6 pa pride tesnilo pokrova ventilov-odmi?nih gredi samo 9.800 sit X 2 :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala fantje, ampak nisem kupil une Mazde. Tip se je naenkrat odlo?il, da je ne bo prodal :angry: ...No pol pa sem kupil eno drugo, isti letnik, a bolj ohranjeno, le zadnji desni amortizer je fu?. Moral bom torej menjati oba zadnja, pa me ?e zanima, ?e kdo ve koliko stane amortizer za Mazdo 323 1.3 sedan(let. 90).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm.. ne bom delal reklame, ampak en cenej?i stro?ek je en tip Vuga iz nove gorice, ki ti amortizerje kao prenovi, in do sedaj ve?inoma vsi pravijo da so zadovoljni...

 

ker, ?e bo? menjal samo enga to ni dobro, bolje vsaj dva (na isti osi)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.