Skoči na vsebino

rosenje ?ip


uroš76

Priporočeno sporočilo

kako hitro se vam odrosijo ?ipe znotraj, jest nap. zve?er ko grem iz ?ihta v?gem avto dam na hitro odrosenje,in ?akam 8 min da se lahko odpeljem,da kaj ven vidim,se pravi spucam vse ?ipe ki so zmrznene od zunaj,pa ?e ?akam v avtu. ?e pa vklopim klimo avtomatsko,je pa ?e slab?,ob vklopu mi gre lestvica na 2 ?rtice,tko da skor ni? ne piha.

kaj mislite da je to narobe?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot so ?e povedali,zamenjaj microfilter(kabinski filter) in pa o?isti steklo!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako hitro se vam odrosijo ?ipe znotraj, jest nap. zve?er ko grem iz ?ihta v?gem avto dam na hitro odrosenje,in ?akam 8 min da se lahko odpeljem,da kaj ven vidim,se pravi spucam vse ?ipe ki so zmrznene od zunaj,pa ?e ?akam v avtu. ?e pa vklopim klimo avtomatsko,je pa ?e slab?,ob vklopu mi gre lestvica na 2 ?rtice,tko da skor ni? ne piha.

kaj mislite da je to narobe?

 

Da nima? slu?ajno na?timan zaprto kro?enje zraka v kabini? Druga?e pa naredi kar so ?e ostali rekli.

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se tut ?ipe precej rosijo, pa sem poskusu z Anti fog sprejem, od proizvajalca Paulina, rezultat je odli?en, ne zarosi se niti, ?e se v avtu kej tacga dogaja, kar ni povezano z vo?njo in je kje drugje bolj udobno za po?et kot v avtu! Skratka izdelek je 1A! :danzoman::bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se tut ?ipe precej rosijo, pa sem poskusu z Anti fog sprejem, od proizvajalca Paulina, rezultat je odli?en, ne zarosi se niti, ?e se v avtu kej tacga dogaja, kar ni povezano z vo?njo in je kje drugje bolj udobno za po?et kot v avtu! Skratka izdelek je 1A! :danzoman::bravo:

 

Al pa ?e ?ipe spuca? pa je isti efekt. :blink:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se tut ?ipe precej rosijo, pa sem poskusu z Anti fog sprejem, od proizvajalca Paulina, rezultat je odli?en, ne zarosi se niti, ?e se v avtu kej tacga dogaja, kar ni povezano z vo?njo in je kje drugje bolj udobno za po?et kot v avtu! Skratka izdelek je 1A! :danzoman::bravo:

 

Recimo da deluje samo je u?enek kratko trajen sploh ?e nima? kabinskega filtra!

Prah se pa hitro prime ?ipe ?e lavfa? ventilacijo seveda,in pol je ?e ve? sranje!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pa vklopim klimo avtomatsko,je pa ?e slab?,ob vklopu mi gre lestvica na 2 ?rtice,tko da skor ni? ne piha.

?e stisnem avtomatsko odro?evanje prednje ?ipe s klimo, gre ventilator na skor najve?jo hitrost (1 ?rtica manj od najve?je mo?i). Pri tem se za trenutek ?ipa ?e bolj zarosi, ker o?itno najprej pobere vlago nekje v prezra?evalnem sistemu in jo prinese na ?ipo, potem pa je nekje v pol minute odrosena.V zimskih dneh mi tega ponavadi ni treba po?et - preden grem strgat led za?enem motor in usmerim zrak na ful na ?ipo brez vklopa klime. Res pa, da jaz v avtu, vsaj ve?inoma, ne po?nem kak?nih tak?nih packarij sramezljiv kot nekateri tu prisotni .

 

A je mo?no, da ima? kje kaj preve? vlage v prezra?evalnem sistemu, filtru...

 

Aja, v?asih, ?e v avto z dilcami prinesem kak?en manj?i kup snega, je odro?evanje precej dolgotrajnej?e

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj si nazadne zamenjal kabinski filter!?

 

 

Zamenjaj ga (ni velk stro?ek)

Pa naredite to kar je bilo ?e re?eno , in pol naprej ugotavlamo kaj bi ?e lahko bilo ?e ni bol? ne pa da se samo jamra pa ?infa noben pa tega ne naredi! :angry:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e stisnem avtomatsko odro?evanje prednje ?ipe s klimo, gre ventilator na skor najve?jo hitrost (1 ?rtica manj od najve?je mo?i). Pri tem se za trenutek ?ipa ?e bolj zarosi, ker o?itno najprej pobere vlago nekje v prezra?evalnem sistemu in jo prinese na ?ipo, potem pa je nekje v pol minute odrosena.V zimskih dneh mi tega ponavadi ni treba po?et - preden grem strgat led za?enem motor in usmerim zrak na ful na ?ipo brez vklopa klime. Res pa, da jaz v avtu, vsaj ve?inoma, ne po?nem kak?nih tak?nih packarij sramezljiv kot nekateri tu prisotni .

 

A je mo?no, da ima? kje kaj preve? vlage v prezra?evalnem sistemu, filtru...

 

Aja, v?asih, ?e v avto z dilcami prinesem kak?en manj?i kup snega, je odro?evanje precej dolgotrajnej?e

 

Filter v kabini je potrebno menjati kar pogosto,vendar najmanj enkrat letno-odvisno kje in po ?em vozi? vozi?.Jaz sem ga zamenjal sam in je bil ?rn in lepljiv kot katram.Tukaj ima? navodila,kako se ga zamenja-simpl in hitro. ;)

 

http://www.mazda6tech.com/articles/how-to/...43&Itemid=1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.