Skoči na vsebino

Mazda 3


los

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav.

No tudi jaz imam to te?avo z pedalko!Servise je rekel,da ima pedal zra?nost in da zato poka,popravilo le tega naj bi me pri?lo cca. 300eur.!Druga?e pa pod linkom (tehni?en te?ave,vzdr?evanje in stro?ki) na 7strani ima? moje vpra?anje glede tega problema tukaj na forumu.Ali mi lahko zaupa? koliko kilometrov ima? prevo?enih in kdaj se ti je za?el pojavlati ta problem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav.

No tudi jaz imam to te?avo z pedalko!Servise je rekel,da ima pedal zra?nost in da zato poka,popravilo le tega naj bi me pri?lo cca. 300eur.!Druga?e pa pod linkom (tehni?en te?ave,vzdr?evanje in stro?ki) na 7strani ima? moje vpra?anje glede tega problema tukaj na forumu.Ali mi lahko zaupa? koliko kilometrov ima? prevo?enih in kdaj se ti je za?el pojavlati ta problem?

 

Si skor upam stavit da ni ve? kot dobra ura dela, da se to odstrani, ?e je seveda vzrok na pedalu, ?e pa se hidravli?en cilindr zatika, pa menjava tesnil in vse ostalo ne more stat 300?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj!No to ja :bravo: !meni poka pri hidravli?nem cilindru :D !Najprej,ko stisnem sklopko je malo lufta kake 3cm potem pa nalahko po?i :blink: .Serviser je rekel,da ima ta cilinder ki si ga omenil zra?nost in zato poka <_< .Popravilo bi me pri?lo pa cca. 300eur.!Rekel je,da to ni ni? narobe ?e malo pokne pa sem pobral ?ila,kopita in odpujsal proti domu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj!No to ja :bravo: !meni poka pri hidravli?nem cilindru :D !Najprej,ko stisnem sklopko je malo lufta kake 3cm potem pa nalahko po?i :blink: .Serviser je rekel,da ima ta cilinder ki si ga omenil zra?nost in zato poka <_< .Popravilo bi me pri?lo pa cca. 300eur.!Rekel je,da to ni ni? narobe ?e malo pokne pa sem pobral ?ila,kopita in odpujsal proti domu.

 

Edino pravilno.Jaz bi tudi pustil za te ?olde da poka...pa muziko bi malo poja?al,ki se ne frega... :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.