Skoči na vsebino

Prednji zavorni cilinder V6


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni! Imam ford probe 2.5V6,letnik 1994.. vpra?anje pa postavljem tukaj, ker je skoraj cel avto sestavljen iz mazde..

 

Menjujem prednje zavorne diske,in zavorne plo??ice. Problem imam, da so nove plo??ice seveda debelej?e, in zavornega sistema ne morem sestavit. Sem probal bat potisnit nazaj v zavorni cilinder, pa ne gre niti milimeter. Zariban ni ker ko se ?e malo dotaknem zavore, ?e bat leze ven...sem ?e tudi poskusil odvit zra?nik pa vseeno bata ne morem nazaj stisnit…kaj je narobe ???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nee.. ni zarjavelo,lepo ?isto je, pa pravim, proti ven z lahkoto gre

 

Uporabi lesarsko spono, al kako se re?e pa bo ?lo, va?asih je potrebno mal?ek sile, Nekateri zadnji pa se res morajo vrteti ko jih stiska?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tudi jaz sem mel problem z plo??icami in batem ven je ?el not pa do dolo?ene mere in sem na?el vijak in od znotraj je ?e en vijak na imbus klju? in ta se odvije in gre bat z lahkoto not nato ga pa privije? do meje da se ?e disk vrti to imam na zadnjih diskih mogo?e ima probe tudi odspredaj ta sistem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tudi jaz sem mel problem z plo??icami in batem ven je ?el not pa do dolo?ene mere in sem na?el vijak in od znotraj je ?e en vijak na imbus klju? in ta se odvije in gre bat z lahkoto not nato ga pa privije? do meje da se ?e disk vrti to imam na zadnjih diskih mogo?e ima probe tudi odspredaj ta sistem

 

Ne se moti?, ta sistem je samo zadaj, ker je tudi ro?na zavora in to je mehanizem zanjo, dela pa itak bol za en ku...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?traus:

Ja tudi jaz sem mel problem z plo??icami in batem ven je ?el not pa do dolo?ene mere in sem na?el vijak in od znotraj je ?e en vijak na imbus klju? in ta se odvije in gre bat z lahkoto not nato ga pa privije? do meje da se ?e disk vrti to imam na zadnjih diskih mogo?e ima probe tudi odspredaj ta sistem

 

 

 

ja, odzadaj imam zgleda tak?en sistem, ta predlog mi je prav pri?el....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni! Imam ford probe 2.5V6,letnik 1994.. vpra?anje pa postavljem tukaj, ker je skoraj cel avto sestavljen iz mazde..

 

Menjujem prednje zavorne diske,in zavorne plo??ice. Problem imam, da so nove plo??ice seveda debelej?e, in zavornega sistema ne morem sestavit. Sem probal bat potisnit nazaj v zavorni cilinder, pa ne gre niti milimeter. Zariban ni ker ko se ?e malo dotaknem zavore, ?e bat leze ven...sem ?e tudi poskusil odvit zra?nik pa vseeno bata ne morem nazaj stisnit…kaj je narobe ???

 

 

 

Probaj vrtet oz kot da bi ?raufal(po doma?e) od leve proti desni pa bi moral it bat noter, sem imel enak problem pa sem dobesedno za?raufal nazaj bat. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj vrtet oz kot da bi ?raufal(po doma?e) od leve proti desni pa bi moral it bat noter, sem imel enak problem pa sem dobesedno za?raufal nazaj bat. :D

 

Ja zadaj ( pa ?e zadaj se tako ?raufa, samo ?e ti mehanizem ro?ne ne dela dobro), ?lovek je spra?eval za spredaj, tako ali tako pa je ?e re?il zadevo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.