Skoči na vsebino

Mazda 6-uvoznik


sphinx

Priporočeno sporočilo

Evo fantje...Nakup Mazde 6 SportCombi opravljen:):)

Zaenkrat zelo zadovoljen....Avto Mik oz. g Miklav?i? je bil res pravi prodajalec. Vse smo se lepo zmenili, tudi ?e bo kaj narobe, je rekel, da bo pomagal pri uveljavljanju garancije itd...Skratka, zaenkrat sem zelo zadovoljen...Tako s trgovcem kot avtom...

 

Kako tudi nebi bil::):)Ko je pa le Mazda:):)

 

Danes peljem avto ?e na svoj servis, da ga malo pregledajo...Na volanu ob?asno kadar dam gas ali pa pritisnem bremzo za?utim rahel pok. Upam, da ni ni? huj?ega, saj je druga?e avto zelo fajn:):)

 

lp

m

www.zongler.info

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo fantje...Nakup Mazde 6 SportCombi opravljen:):)

Zaenkrat zelo zadovoljen....Avto Mik oz. g Miklav?i? je bil res pravi prodajalec. Vse smo se lepo zmenili, tudi ?e bo kaj narobe, je rekel, da bo pomagal pri uveljavljanju garancije itd...Skratka, zaenkrat sem zelo zadovoljen...Tako s trgovcem kot avtom...

 

Kako tudi nebi bil::):)Ko je pa le Mazda:):)

 

Danes peljem avto ?e na svoj servis, da ga malo pregledajo...Na volanu ob?asno kadar dam gas ali pa pritisnem bremzo za?utim rahel pok. Upam, da ni ni? huj?ega, saj je druga?e avto zelo fajn:):)

 

lp

m

 

Bravo za nakup. :bravo: A je to mogo?e tista v prvi vrsti(pri cesti)metalno grafitne barve?Se peljem vsak dan mimo in sem opazil,da je ni ve? tam.?e je to ta,je ful ohranjena. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, sicer ne vem kako je to pri temu MIK-u, ampak ve?ina in s tem mislim velika ve?ina dilerjev goljufa pri kilometrih, pa ?e pri ?em drugem. Ko sem jaz prodal svoj avto dilerju je mel 140k km, sedaj se prodaja z 80k km in pi?e, da je bila prva registracija leta 2000. To ?e res, samo avto je bil pa prej 3 leta v Ameriki, ker je bil od tam uvo?en. So bili pa ?e prej najbr? kilometri prevrteni, ker dvomim, da so v 5 letih naredil tako malo km, dobil sem ga s 45k km. Tko da avto ima nekje realnih 200k km. Pa prodajajo ga po nenormalni ceni. 2x ve? kot sem jaz dobil zanj.

 

Pa ko ste govorili da dilerji vse preverjajo. Po 3 letih lastni?tva so se pri meni oglasili kriminalisti in sem se moral zagovarjati, da ne poznam prej?nje lastnice. Zdej se ne spomnim ve? to?no kaj je naredila, ampak ?lo se je za nek gospodarski kriminal. Kasneje sem izvedel da je diler sicer marsikaj vedel o mutnih poslih prej?nje lastnice, samo tega meni ni povedal. Va?no je da je prodal naprej.

 

Seveda lahko dobi? v redu avto pri dilerju, samo mora? ga sam res dobro pregledat, se dobr scenkat za ceno in predvsem dilerju ni? verjet, ker 90% stvari ki jih pove so bu?e, na koncu met pa tud malo sre?e. Sicer pa kako lahko on kaj ve o kak?nem avtomobilu, ?e mu folk navle?e polno nekih starih jajc razli?nih znamk. Potem gre pa vsaki? ko se kdo zanima za avto na testno vo?njo z njim in takrat ?ele spoznava avto, ki ima recimo desetletno zgodovino in je zamenjal ?e nekaj lastnikov. On se mora znajt in ?im bolje prodat avto, da pre?ivi in vsi triki mu pri tem pridejo prav. Valda da ti bo nalo?u kar se da in da je avto prej mel samo enega lastnika, bil vo?en in vzdr?evan ljubiteljsko in da je bil redno servisiran. Najraje majo pa naivne stranke, ki ne vedo veliko o avtomobilih in pri teh lepe besede in prazne obljube vedno palijo.

 

Pa ?e to o servisnih knjigah in podobnih jajcih. Popolna bedarija. Vsi se obe?ajo na te knjigce in ?templ?ke in mislijo da je avto popoln ?e je to zraven. Medtem pa se avto hi?e in servisi poslu?ujejo enakih trikov kot dilerji, samo da oni "uradno" po?templajo knjigice za nazaj.......

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo za nakup. :bravo: A je to mogo?e tista v prvi vrsti(pri cesti)metalno grafitne barve?Se peljem vsak dan mimo in sem opazil,da je ni ve? tam.?e je to ta,je ful ohranjena. :D

 

Ja, to je glih tista:):)V?eraj odpeljana. Zelo ohranjena. Malo sem se spra?eval, kaj pa ?e so jo tok fajn u?timal. Ampak mislim, da je nemogo?e oz. bi bilo predrago, da bi jo zunaj po?timali, da je ful lepa, da bi notri vse obloge in plastiko zamenjali, da zgleda kot nova, da bi okoli motrja vse zamenjali itd...In res je, avto je zelooo ohranjen.

 

@Kaneda

 

Nevem kako je drugje. Za AvtoMIK lahko zaenkrat re?em same pohvale. IZredno ohranjene in dobre avte uvozi. On ne kupuje avtov od folka, ki bi mu ga pripeljali, ampak sam ve kje jih najde. Ve?inoma gre tukaj za avte, ki so bili kupljeni na leasing. In leasing avti morajo biti vzdr?evani. Res je, servisno knji?ico bi lahko ponaredil. Vendar, ko sem mu omenil, da bi ?li na servis preverit kilometre, je bil takoj za. Potem sem sicer rekel, da mu verjamem, tudi ko sem videl knji?ico, ampak sem mu pa povedal, da ga bom vprihodnjih dneh peljal na servis. Je rekel, da tudi on to priporo?a, da komot preverim kilometre, ter da naj ga obrnejo celega okoli in ?e bo kaj narobe, naj mu sporo?im, da bo on zrihtal, da se stvari odpravijo. Avto je sicer ?e v Italjanski garanciji, ki je ne boste verjeli dalj?a kot pri nas v Sloveniji. Zanimivo.

Sem pa zraven dobil vse potrebne papirje in nikjer nisem imel problemov. Ne z zavarovalnico, ne s tehni?nimi..Skratka vse je blo super. Davki, takse in vse ostalo, kar mora? sam rihtat, ?e ga uvozi? sam, je bilo ?e poravnano in zrihtano.

V glavnem kar se samega postopka pri nakupu ti?e lahko re?em, da je bil brezhibno izpeljan. Gospod mi je povedal, da je ta avto super in da on ne prodaja slabih avtov.

 

In to je to....?E samo to, da ima ?e mnogo let isto telefonsko ?tevilko in da se vedno oglasi na telefon, ter dobrostoje?e podjetje, mislim da nekaj pove o njem in moje domneve se zaenkrat uresni?ujejo.

 

lp

m

www.zongler.info

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, to je glih tista:):)V?eraj odpeljana. Zelo ohranjena. Malo sem se spra?eval, kaj pa ?e so jo tok fajn u?timal. Ampak mislim, da je nemogo?e oz. bi bilo predrago, da bi jo zunaj po?timali, da je ful lepa, da bi notri vse obloge in plastiko zamenjali, da zgleda kot nova, da bi okoli motrja vse zamenjali itd...In res je, avto je zelooo ohranjen.

 

@Kaneda

 

Nevem kako je drugje. Za AvtoMIK lahko zaenkrat re?em same pohvale. IZredno ohranjene in dobre avte uvozi. On ne kupuje avtov od folka, ki bi mu ga pripeljali, ampak sam ve kje jih najde. Ve?inoma gre tukaj za avte, ki so bili kupljeni na leasing. In leasing avti morajo biti vzdr?evani. Res je, servisno knji?ico bi lahko ponaredil. Vendar, ko sem mu omenil, da bi ?li na servis preverit kilometre, je bil takoj za. Potem sem sicer rekel, da mu verjamem, tudi ko sem videl knji?ico, ampak sem mu pa povedal, da ga bom vprihodnjih dneh peljal na servis. Je rekel, da tudi on to priporo?a, da komot preverim kilometre, ter da naj ga obrnejo celega okoli in ?e bo kaj narobe, naj mu sporo?im, da bo on zrihtal, da se stvari odpravijo. Avto je sicer ?e v Italjanski garanciji, ki je ne boste verjeli dalj?a kot pri nas v Sloveniji. Zanimivo.

Sem pa zraven dobil vse potrebne papirje in nikjer nisem imel problemov. Ne z zavarovalnico, ne s tehni?nimi..Skratka vse je blo super. Davki, takse in vse ostalo, kar mora? sam rihtat, ?e ga uvozi? sam, je bilo ?e poravnano in zrihtano.

V glavnem kar se samega postopka pri nakupu ti?e lahko re?em, da je bil brezhibno izpeljan. Gospod mi je povedal, da je ta avto super in da on ne prodaja slabih avtov.

 

In to je to....?E samo to, da ima ?e mnogo let isto telefonsko ?tevilko in da se vedno oglasi na telefon, ter dobrostoje?e podjetje, mislim da nekaj pove o njem in moje domneve se zaenkrat uresni?ujejo.

 

lp

m

 

 

Nekaj vpra?anj:

 

- kako bo? preveril kilometre? ?e je avto iz Italije, v ra?unalniku ni zgodovine avtomobila (vsaj pri mojem je tako - letnik 2004, preverjal na makomi v novem mestu)

- garancijo ima? tri leta in ne pet kot v Italiji (preverjeno na Mazda Slovenija)

 

Druga?e se pa ne sekiraj. Tankaj in se vozi.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj vpra?anj:

 

- kako bo? preveril kilometre? ?e je avto iz Italije, v ra?unalniku ni zgodovine avtomobila (vsaj pri mojem je tako - letnik 2004, preverjal na makomi v novem mestu)

- garancijo ima? tri leta in ne pet kot v Italiji (preverjeno na Mazda Slovenija)

 

Druga?e se pa ne sekiraj. Tankaj in se vozi.

 

lp

 

No saj va?no je, da je ?lovek zadovoljen. ?e bo zadovoljen z avtom je seveda vse OK, tudi ?e je bilo naprimer prej kdaj karkoli narobe. ?e je dobro po?timano potem bo avto tudi dobro delal.

 

Jaz sem samo omenil par mojih izku?enj z diler sceno. Jaz nikogar ne hvalim ali grajam, govorim samo kaj se mi je zgodilo. Ker tud dilerji so premeteni in vsako stranko druga?e obravnavajo. Nekega nezahtevne?a bodo prepri?ali s svojo po?tenostjo in poznavanjem in jih bo le ta hvalil, medtem ko so bolj zahtevne (s tem ne mslim te?akov) in bolj izku?ene stranke te?avnej?e ker se bolj spoznajo in vedo za ve? pasti pri takih nakupih.

 

Ampak da ne bomo debatirali brez veze. ?e so stranke zadovoljne in ?e je diler korekten potem res ni problema.

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej okoli teh "dilerjev" smo ?e pisali.Pa? ne moremo vseh dajati v isti ko?.Itak tudi brez mahinacij lepo zaslu?ijo-recimo za 2 leti staro Mazdo 6(od lizinga v Italiji ne nujno z ful kilometri) dajo pribl. 10000?+

kar imajo pri nas stro?kov.Pol pa vemo ,koliko je cena le-teh pri prodaji. ;) Tako,da nekateri se pa? ne gredo teh "igric" z kilometri.Sej ni,da koga branim samo par stvari pri teh poslih iz Italije pa? poznam. :P

 

Tako,sphinx,lepo u?ivaj z M6 in da bi ti ?im lep?e slu?ila. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

predvsem dilerju ni? verjet, ker 90% stvari ki jih pove so bu?e,

 

To?no tako. Ko sem bil v enega od dilerjev najbolj prepri?an, da je ta pa res edini po?ten (Toyota center Tr?a?ka), sem bil potem toliko bolj presene?en, kako lepo me je hotel nategnit - prodajal je avto svojega sodelavca (kar je zamol?al), ki je bil po njegovih besedah kot nov, brez praske. No, polovica avta je bila res ?ist nova :angry: .

 

In ko sem popi... in ?el raje v nakup novega avtomobila, so me je ?e pri tem v avtohi?i Kr?i?nik poizkusili na suh nategnit :angry: . Skor bi jim ratal.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako. Ko sem bil v enega od dilerjev najbolj prepri?an, da je ta pa res edini po?ten (Toyota center Tr?a?ka), sem bil potem toliko bolj presene?en, kako lepo me je hotel nategnit - prodajal je avto svojega sodelavca (kar je zamol?al), ki je bil po njegovih besedah kot nov, brez praske. No, polovica avta je bila res ?ist nova :angry: .

 

In ko sem popi... in ?el raje v nakup novega avtomobila, so me je ?e pri tem v avtohi?i Kr?i?nik poizkusili na suh nategnit :angry: . Skor bi jim ratal.

 

Ja,mora? pazit,ko kaj kupuje?.A misli?,da te ne "nategujejo" v vsaki trgovini,ko kaj kupi??Kdor dela v trgovini ?e ve o ?em govorim. ;)

 

V glavnem gre trgovina takole :trgovec:-va?no je,da ?im ve? pokasiram,ni va?no kako in na kak?en na?in...

 

- kupec:-moram kupit ?im ceneje in ne bom se pustil nate..it...ne smem se

 

zaj..bat...

 

Kaj ?mo,ljudje so pokvarjeni...nekateri. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.