Skoči na vsebino

Gume 2008


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Bogi Boj?i,..usi so se spravl na tvoje gume :hohoho:

:rozico:

 

 

Hvala Ally, vsaj en k me razume... :rozico:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 500
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ti nima? Goodyear,ti ma? Chinayear...... :P:hohoho:

 

 

He he ,hec more bit.Se po moje ne bo neke razlike stra?ne. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti nima? Goodyear,ti ma? Chinayear...... :P:hohoho:

He he ,hec more bit.Se po moje ne bo neke razlike stra?ne. ;)

 

Ma sej po moje tud ne, ?e le kaj veljajo standardi. Ampak lahko si predstavlja? mojo faco ko sem zagledal napis... :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ?e pri gumah imam eno vpra?anje. Ugotovil sem da na moj avto lahko brez dodatnih homolomo komplikacij zmontiram 235/40/18 gume in sem malo gledal okoli, kaj se da dobit ugodno. Mam mo?nost dobit Pirelli zerro rosso asymetrico:

 

http://www.gume-direkt.com/start.html

 

Kak?no imete kaj mnenje o teh? Ali jih kdo ima oz. jih je imel. Meni je pomembno da mi gume zdr?ijo in dr?ijo vsaj 2 sezoni (cca 40.000 km) In da niso preve? glasne pa da se v de?ju dr?ijo - in ne plavajo...

 

Pa ?e eno vpra?anje - malce lai?no - ?e so gume homologirane v prometni - ali to pomeni da ziher ne bodo nikjer praskale ob motanju volana, da mi ne bodo gledale ven in da ne bo kakih komplikacij s podvozjem?

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kak?no imete kaj mnenje o teh? Ali jih kdo ima oz. jih je imel. Meni je pomembno da mi gume zdr?ijo in dr?ijo vsaj 2 sezoni (cca 40.000 km) In da niso preve? glasne pa da se v de?ju dr?ijo - in ne plavajo...

 

Pa ?e eno vpra?anje - malce lai?no - ?e so gume homologirane v prometni - ali to pomeni da ziher ne bodo nikjer praskale ob motanju volana, da mi ne bodo gledale ven in da ne bo kakih komplikacij s podvozjem?

 

Lp Kuscar

 

Audi forum?? :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da je poki naslovil za audi forum glede zadnjega dela vpra?anja, ?e bo kaj drgnilo, praskalo.

 

To?no. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ?e pri gumah imam eno vpra?anje. Ugotovil sem da na moj avto lahko brez dodatnih homolomo komplikacij zmontiram 235/40/18 gume in sem malo gledal okoli, kaj se da dobit ugodno. Mam mo?nost dobit Pirelli zerro rosso asymetrico:

 

http://www.gume-direkt.com/start.html

 

Kak?no imete kaj mnenje o teh? Ali jih kdo ima oz. jih je imel. Meni je pomembno da mi gume zdr?ijo in dr?ijo vsaj 2 sezoni (cca 40.000 km) In da niso preve? glasne pa da se v de?ju dr?ijo - in ne plavajo...

 

Pa ?e eno vpra?anje - malce lai?no - ?e so gume homologirane v prometni - ali to pomeni da ziher ne bodo nikjer praskale ob motanju volana, da mi ne bodo gledale ven in da ne bo kakih komplikacij s podvozjem?

 

Lp Kuscar

 

Rosso asimmetrico so top..sploh po suhem. Probi dobit Zero Nero, se boljse.

Glede zadnjega vprasanja, odvisno od dimenzije (torej sirine in ET-ja feltne), ti mas homologirano samo dimenzijo gume in ne feltne.

Ce bos montiral original Audi ne bo tezav, ce hocesa kaj drugega mi povej kere so ti vsec pa ti povem, ce bojo problemi ali ne :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa ne proba? s tanovimi asimetri?nimi Goodyear F1. Trenutno naj bi to bile najbolj?e gume. Jaz bi jih z veseljem kupil samo jih ni v dimenzijah manj?ih od 17".

 

lp

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...ker so Made in China... :blink:

 

Ni? se ne sekiraj, saj bo Audi tudi kmalu... :P:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...ker so Made in China... :blink:

 

niso niso - Boj? ma ?e stare F1 na smrekco in ?isto verjamem, da so zaradi sprostitve proizvodnjih trakov za tanovo F1 asimetric, staro spravili na Kitajsko.

 

 

Kitajski Audi - hehe LOL :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk vaju bo Labi za u?esa. :P

 

Med dimenzijo 205/55/15 in 195/50/15 je razlike za celih 5% kar je ob?utno preve?. Vzemi raje eno od dimenzij 195/55/15 ali pa 195/60/15 - in ena in druga imata manj kot 2% razlike glede na osnovno podano dimenzijo s tem, da pri prvi ?tevec pri isti hitrosti ka?e ve? pri drugi pa manj od osnovne dimenzije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam res...nc vas nisem naucil :P

 

205/55 15 za 120 eur???

da se dobit tudi za 85 li se manj...

razen ce si mislil vse 4 za 120...pol pa ja

 

se cenejs je 195/60 15 kot ti je boss povedal (pa se grem stavt, da mas platisce 7"), kar pomeni boljse perfomance, sam je res, da v taki dimenziji nimas "sportnih" gum

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam res...nc vas nisem naucil :P

 

 

razen ce si mislil vse 4 za 120...pol pa ja

 

 

 

He he,se vem,da je razlika....samo nisn pa v procentih ?el ra?unat,pa tudi zakaj bi bla prevelika razlika? Saj ?e ma to dimenzijo tudi homologirano je pa vpra?anje. :whatever: Pa ja,mislim,da je on mislo to ceno za 4 gume.

:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Po dobrem mesecu in sprobavanju v razli?nem vremenu moram priznat, da so GY F1 (smrekca) zelo solidne gume. Kar se ti?e lege na cesti so presegle vsa moja pri?akovanja, saj ima? ob?utek, da si v mokrem dobesedno zalepljen na cesto :danzoman: , odli?ne pa so tudi v suhem.

Edino kar me zanima je kaj je s porabo...? Odkar jih imam gor mi BC ka?e 7,1 namesto prej 6,6 in to pri popolnoma enaki vsakodnevni vo?nji brez kak?nega "testiranja" :whatever: BOSS HELP!!!

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.