Skoči na vsebino

Gume 2008


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Da vidmo kako ste se odlocili letos?

Katere in dimenzije?

 

Nekaj novih gum (letos pa lani)

 

-Dunlop Fastresponse ,naj bi nadomescala SP01, ki je bla povprecna. Touring guma, dobro se odreza po testih

 

-Yokohama C-drive, touring guma, tudi ni slaba, v Sloveniji prodaja Sitar pneumatic,

 

-Yokohama S-drive, bolj sportna varianta tiste zgornje...

 

-Yokohama A-drive, tudi iz nove druzine "drive", ta je vstopni model za manj zahtevne dimenzije

 

-Firestone Firehawk SZ90 (mi), novo pri Firestonu (hcerinska tovarna Bridgestone), bolj sportna guma

 

-Pirelli Cinturato P4, guma za manjse dimenzije, povdarek je na ekonomicnosti in ekologiji

(isto velja tudi za P6 cinturato, ki ima isti dezen kot navadna P6)

 

-Good Year Dura Grip tudi za manj zahtevne dimenzije, v rangu prejsnih GT gum

 

 

Osebno se nimam pojma katere bom dal...kmalu se bom odlocil :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 500
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Men so tudi vsec...sam, ce bi kupi bi kupil cist na slepo...

Pa sej, ves katere so glavne slabosti Potenze RE050A, ce te ne motijo ti ostane odlicna sportna guma :bravo: pa se draga ni, kot takrat ko sem jo jaz kupil...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so tudi vsec...sam, ce bi kupi bi kupil cist na slepo...

Pa sej, ves katere so glavne slabosti Potenze RE050A, ce te ne motijo ti ostane odlicna sportna guma :bravo: pa se draga ni, kot takrat ko sem jo jaz kupil...

 

Ne,sej so mi Potenza RE 050 A v?e?...moti me le to,kar si napisal o njih,da rabijo ?as,da se segrejejo.In jaz ve?ino prevozim po mestu in se bojim,da mi ne bodo "delale" prav-se ne bodo niti ogrele za vo?njo. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva je stran Tyre test, kjer so zbrani vtisi uporabnikov in ne samo testi novih gum - gume so nove prvih par tiso? kilometrov potem pa se ?ele za?ne videti prava vrednost le teh in zanimivo je Conti Premiumcontact 2 izjemno dobra izbira kot tudi Fireston Firehawk (Ok, prej?nja razli?ica SZ80).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap tyre test je ok stran, ceprav vcasih pride do napak, ker pri nemcih je najboljsa ocena 1 (tyre test je originalno nemska stran) pri vseh drugih (logicno) visja ocena je boljsa...in potem dobijo ene cudne gume zelo dobre ocene.

 

Je se nekaj, italijani ponavadi dajejo dobre ocene trsim gumam (bridgestone, pirelli) nabjrz zaradi tega, ker je italijanski asfalt bolj grob od drugih in mehke gume hitreje pobira...(to sem zdaj filozofiral do konca, kar je ok, ker sem bolan in lezim :P )

 

 

Ajvar, ma kaki...pri zenskah je enostavno, lahko testiras, ce ti ni vsec gres po drugo :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap tyre test je ok stran, ceprav vcasih pride do napak, ker pri nemcih je najboljsa ocena 1 (tyre test je originalno nemska stran) pri vseh drugih (logicno) visja ocena je boljsa...in potem dobijo ene cudne gume zelo dobre ocene.

 

Je se nekaj, italijani ponavadi dajejo dobre ocene trsim gumam (bridgestone, pirelli) nabjrz zaradi tega, ker je italijanski asfalt bolj grob od drugih in mehke gume hitreje pobira...(to sem zdaj filozofiral do konca, kar je ok, ker sem bolan in lezim :P )

Ajvar, ma kaki...pri zenskah je enostavno, lahko testiras, ce ti ni vsec gres po drugo :)

 

Ampak to o Italijan?kih bo kar dr?alo.Tam nimajo radi preve? ?portnih gum gor na mazdah(verjetno res jim jih hitro pobere).In pol najdejo ene ?udne gume,ki mi tukaj sploh ?e sli?ali nismo za njih...in jih hvalijo po 1000 prevo?enih kilometrih po suhi cesti... :P:hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, ce bos dal 18" col od Bridgestona ti preostane edino Potenza, ker Turanze ER300 v 18 col (215/45 18 ali 225/40 18) sploh ni...

 

Ah,trenutno niso v prvem planu.Bom zaenkrat kar na 16-kah moral ostat. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js tud ne vem kere gume bi,.. + tega da ?e ne vem kere feltne bi <_<

 

ah ja,..

 

 

Vpra?aj mo?a za nasvet. :P

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.