Skoči na vsebino

Nabava rezervih delov


Priporočeno sporočilo

Rabim par informacij.

1.Kje je najbolj ugodno kupiti sprednje zavorne diske in zavorne plo??ice za Mazdo Xedos 6 1.6 motor,

2.pa kdo ima voljo, da to po?raufa. Fajn bi bilo, da je v bli?ini Medvod ali kaj podobnega...

3.Zanimajo me tudi jeklena 14 colska plati??a, da premontiram gor zimske gume.

 

Druga?e je pa Mazda zakon vse dela brezhibno.

 

Tibi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za diske ipd. probaj tukaj http://www.herkules.si/

 

pa je ?e kdo kej nabavlu v tej stacuni ?? par dni nazaj sem spra?eval za ene ?migavce za hondo - sem jim pisal mejl in ?e do sedaj ni blo nobenega odgovora (tak da mi je dal vtis kot da si je en gara?o spraznu, nabavil par sve?k in kak?no ?arnico in sedaj se pa ho?e it neko "spletno prodajo", obenem pa ?e mejla ne zna spisat...)... no to bo moje kratko mnenje o tej ?tacunci... :angry:

 

sem pa ?e enkrat povpra?eval pri olef-sp in je zelo hitro odgovoril...tak da se mogo?e spla?a ?e tu malo pogledat -- pa kot ti je svetoval Tich, imajo Lucasove plo??ice in diske tukaj : Klikni

 

lp

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

zdravo!

Samo da nekaj apeliram za nazaj, k je nekdo spra?eval glede trgovine herkules. Na spletni strani so imeli objavljen napa?en email naslov, zato tudi ni bilo odgovora.

?e bo pa kdo kaj potreboval, se lahko name obrne. Poznam gospoda osebno (sosed) pa ?e kej popusta se da iztr?it :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.