Skoči na vsebino

MUCA


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Hey!

 

Potrebujem va?o pomo?. Pri nas i??emo kak?no ljubko, majhno, lu?kano, simpati?no in scrkljano muco.

To je velika ?elja na?ega nadobudne?a, ki bi sicer raje imel psa, ampak zanj preprosto nimamo ?asa :( .

Sem ?e pogledal malo po na?ih zaveti??ih, pa imajo, ?al, ve?inoma samo pse, majhnih muck pa ni.

?e ima kdo kak?no mlado muco za oddat naj me prosim pokontaktira :) .

 

Lp,

Bojan

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 89
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

kva si mi spustu zajeb....

sem vidu muca pa bojc pa sem neki druzga pricakoval :)

 

Ma saj sem vedel... :(

Sem hotel ?e v osnovni objavi napisat, da res i??emo MUCO in ne "muce", pa sem si mislil, da vseeno ni tako hudo... :o:blink::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,jaz tudi! :lol: Samo kosmata je pozabo napisat! :P

 

Ja, ampak samo v tem primeru i??em kosmato :D Bolj ko je, bolj?a bo! :jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ampak samo v tem primeru i??em kosmato :D Bolj ko je, bolj?a bo! :jupiii:

 

Hmmm,to more? pa res it kam bogu za hrbtom,pa kako staro mamiko najt..... :hohoho::hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tega so kitajci ujel.........................jebat ga hi?na specialiteta!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boj?... jaz imam enga mucka/muco, ki mu je ime Ferrari. ?al je pol divji in tako hiter (zato tako ime :P ), da ga ?al ne morem ujeti. :(

 

?koda...Potem ga tudi mi ne bi mogli po rokah vle?t in crkljat... :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boj?... jaz imam enga mucka/muco, ki mu je ime Ferrari. ?al je pol divji in tako hiter (zato tako ime :P ), da ga ?al ne morem ujeti. :(

 

HEHE on hiter si se upra?al da si ti morda po?asen :D:hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HEHE on hiter si se upra?al da si ti morda po?asen :D:hohoho:

 

Sej ve? kak?ni smo medoti. Ko za?tartamo smo hitrej?i od konja, potem pa hitrost rapidno pade... Ampak vztrajni pa smo... Ko se pa ustavmo, se pustimo pa pedenat, ampak to je ?e druga tema :hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js predlagam test, da vidmo ?e ga ujame :D

 

 

Mogo?e bi ga pa lohk podkupu... :ne vem: :P

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ve? kak?ni smo medoti. Ko za?tartamo smo hitrej?i od konja, potem pa hitrost rapidno pade... Ampak vztrajni pa smo... Ko se pa ustavmo, se pustimo pa pedenat, ampak to je ?e druga tema :hohoho::hohoho:

 

 

:hohoho::hohoho:

 

 

sm mislu da bo? napisal da smo hitrej?i od konja,pol pa kon ustavi -mi pa v steno al pa s ceste :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho:

sm mislu da bo? napisal da smo hitrej?i od konja,pol pa kon ustavi -mi pa v steno al pa s ceste :hohoho:

 

K sva ?e glih pr tej temi... Pa dej temu tvojmu ma?ku re? nej ?e tega pti?a ujame no... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boj?, kva ne pove? :blink:

Muck je kolikor ?e?, jaz sem sicer ravno svoje vse oddala, ti bom pa seveda pomagala poiskat kak?nega za vas :bravo:

Mam pa trenutno 2 ?ist divja v oskrbi :ouje: prava tigra :D ampak saj bo ;)

 

Povej mi, kake ?elje imate glede ma?ke? Barva, starost, kako/kje bi ?ivela?

Naj omenim, da osebno oddajam le za notranje bivanje, razen v redkih preverjenih primerih, ko je zunanje okolje zadosti varno, da se ma?a potepa naokoli ( stran od cest, ni? neprijaznih sosedov, potepu?kih psov,... itn) Pogoj je tudi obvezna sterilizacija oz. kastracija, druga?e bi bil ves na? trud, na?e delo zamanj.

 

Boj? bo muco dobil :jupiii:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa to je samo ogrevanje !

 

 

eto ?e kli?em v kitajsko restavracijo!!!( a na koli?ino je kaj popusta) :hohoho::hohoho:

 

 

 

Kaj ima? morda podatek o prehojenih kilometrih :D

 

 

wild cat ena :rozico: zate !

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boj?, kva ne pove? :blink:

Muck je kolikor ?e?, jaz sem sicer ravno svoje vse oddala, ti bom pa seveda pomagala poiskat kak?nega za vas :bravo:

Mam pa trenutno 2 ?ist divja v oskrbi :ouje: prava tigra :D ampak saj bo ;)

 

Povej mi, kake ?elje imate glede ma?ke? Barva, starost, kako/kje bi ?ivela?

Naj omenim, da osebno oddajam le za notranje bivanje, razen v redkih preverjenih primerih, ko je zunanje okolje zadosti varno, da se ma?a potepa naokoli ( stran od cest, ni? neprijaznih sosedov, potepu?kih psov,... itn) Pogoj je tudi obvezna sterilizacija oz. kastracija, druga?e bi bil ves na? trud, na?e delo zamanj.

 

Boj? bo muco dobil :jupiii:

 

 

Wiiiiiiiiiiiiiiiiiii, pa kje se ti skriva???? :jupiii:

 

Muca bo prete?no zunaj, na Rakitni, v lepi naravi in nimamo ni? tak?nih primerov, ki jih ti omenja?. Sterilizacija oz. kastracija (odvisno kaj bi bilo) se razume. Kak?nih posebnih zahtev ni... Jasno pa je, da bo morala bit na?a najlep?a, najbol cuker, scrkljana, sr?kana, prijazna, skratka oh in sploh. Mi pa svetujejo, da naj vzamemo raje mladi?ka in kak?no spomladanko, teh pa ?e ni... :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako mor?-ne more bit NE sme bit scrtlan ma?k ker,kako pa bo zbe?al ko ga za?ne lovit medved ali lisica??

More bit divji,odpulen al pa mora imet narejen osnovni te?aj samoobrambe,minimalne dose?ke z uporabo oro?ja in pa dovoljenje za pi?tolo!!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.