Skoči na vsebino

servisi na gorenjskem


Priporočeno sporočilo

lep pozdrav vsem ljubiteljem mazde!!!!

 

sem novi lastnik mazde 6 letnik 2003 bencin ... upam da tudi ponosni ...ihihi..

mene zanima predvsem kje se nahaja kaksen servis na gorenjskem ter kaksen odnos do strank imajo.. slisal sem za mo?nik .... in me zanima predvsem vase mnenje..

 

 

lep pozdrav wtkrupic!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lep pozdrav vsem ljubiteljem mazde!!!!

 

sem novi lastnik mazde 6 letnik 2003 bencin ... upam da tudi ponosni ...ihihi..

mene zanima predvsem kje se nahaja kaksen servis na gorenjskem ter kaksen odnos do strank imajo.. slisal sem za mo?nik .... in me zanima predvsem vase mnenje..

 

 

lep pozdrav wtkrupic!

 

 

Sam sem bil 1x pri Mo?niku, ko sem spra?eval nekaj v zvezi z garancijo in z mo?nostjo zlo?ljivega klju?a, pa so me odvrnili od nadaljnih obiskov s poni?ujo?im odnosom, ker je pa? moj avto uvo?en in ni kupljen v Sloveniji. O?itno obstaja rasizem tudi v avtoindustriji... Nisem si mislil da no?ejo zaslu?iti in se pol tut ubadal nisem ve? s tem.

 

Peljal sem jo (M6) na nepoobla??en servis in so mi naredili servis na 80.000 za 147? in sem ?isto zadovoljen. Dele sem videl pred vgradnjo, bil pri servisu zraven, ker poznam mehanika - mi je prej servisiral tudi Audija A6 in sem bil zadovoljen - in sem z odnosom in z delom zadovoljen.

 

Bom pa poiskal poobla??en servis, ker bom rabil nekoga, ki zna razdret armaturo da mi bo elektronik sku?al popravit kontakte na displeju, ki ne delajo ko je segret avto in obudit moje manjkajo?e ?rtice na BCju.

 

Baje se spla?a zapeljat do Ljubljane na AC Cosmos in baje neka Gama dela tut ok, ampak to sem samo slisal in ne vem kje je...

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na Slovenskem javorniku-pred Jesenicami je en zelo prijazen mo?akar Marn. baje je super, meni je samo enkrat jermen zamenjal k mi je skor vse skupaj raznesl,ampak sem bla zelo zadovoljna! :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odkrito povedano ne bom trdu, da so pri Mo?niku zani?, vendar pa moja izku?nja (samo ena), ker potem nisem ve? vozu k njim je slaba. Pri menjavi ?arnice za osvetljevanje cd-ja so mi verjetno pomotoma sklopil vso ostalo razsvetljavo na konzoli, ko pa sem jih ?ez dan na to opozoril so se delali francoze kot da se jim to ne more zgodit tko, da je na koncu kazal kot da sem sam nekaj ?aral, dokler jim nisem mal zagrozil se sploh niso hotl zgovarjat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lep pozdrav vsem ljubiteljem mazde!!!!

 

sem novi lastnik mazde 6 letnik 2003 bencin ... upam da tudi ponosni ...ihihi..

mene zanima predvsem kje se nahaja kaksen servis na gorenjskem ter kaksen odnos do strank imajo.. slisal sem za mo?nik .... in me zanima predvsem vase mnenje..

 

 

lep pozdrav wtkrupic!

 

Pojdi drugam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.