Skoči na vsebino

tatooji :)


Catya

Priporočeno sporočilo

Ko bo? imel ?e nekaj ?ivljenskih izku?enj za sabo bo? razumel o ?em govorim.

 

S tem je hotel povedat, da je star, z vsem ostalim pa, da je senilen in da je dolgo?asen sam sebi :)

 

Kul tatuji druga?e, pohvalno... S punco se tudi pripravljava na poslikavo in ?e lep ?as raziskujeva in premlevava, kaj izbrati.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdj pa ze nevem kdo se iz sebe dela budalo!!:P .prosim da se oba malo umirita in svoje mnenje izrazata na nivoju brez potrebnih zaljivk in kreganja za to obstaja zs in se tam pomenta ne pa smetit teme ker ni to tema razpizdnik 

 

 

moje mnenje ampak moje osebno d se nebo spet kdo budalo delov

 

ce ze das tatu naj ima en pomen ker ti ostane cev zivljenje ne pa d das neki zaradi modne muhe tako kot je ze zgoraj pred smetenjem napisano :P

Kabuum sound

prodaja in montaza akustike park senzorjev........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okeeeej  kaj je blo zdej to, berm normalno to temo in kr naenkrat neki napadi in vse skupi. Ne razumem, kaj je narobe, ?e je Boss podal svoje mnenje, ne glede na to ali ima kak?en tatu ali ne.. Js ga tud nimam pa podajam svoje mnenje, sicer ga ho?em imeti, ampak dobro.. Kar se tega ti?e, da se Boss skos krega.. Bom povedala neki splo?nega, forumi so ?e od nekdaj bili preglavica pri ljudeh, ker se ne vidimo v ?ivo, nekdo ne ve v kak?en tonu kdo kaj re?e in takoj lahko kdo, ki je malo bolj vzkipljive narave ali pa samo narobe prebral kak?no besedo, razume nek komentar ali sestavek v popolnoma druga?nem tonu, kot pa je bil mi?ljen. Prav tako, je na forumu potrebno kaj kdaj ve?krat razlo?iti (sploh ko se gre za mnenja in stali??a) in mislim, da to ni kreganje, samo podajanje mnenj, ki jih pa? vsi ne razumejo, zato pa prihaja do nesporazumov. Bossov komentar res mogo?e ni bil na stali??u, ker te DeanKS ne pozna dobro, pa ne ve koliko si ti do?ivel, vendar ga pa zato ni treba napadati in pisati ?aljivk na forum kot je kreten, vse se da normalno razlo?it, brez ?aljivk.

 

In mislim, da smo ga vsi razumeli kaj je hotel povedati s svojim mnenjem, tudi Allyssa je potrdila oziroma on njo, ali kdo ?e.. ?e bomo vsi imeli take odzive, potem noben ne bo ve? hotel podajati svojih mnenj, kar pa mislim, da so forumi nastali ravno zaradi tega, da se naenx lahko ?pogovarja? ve? ljudi, samo prosim brez nestrpnosti :) Ne vem kje je tukaj podal kakr?nokoli ?slovensko?  kritiko?

In ne glede na smetenje, js nism mogla bit tih :) ker taka pa? sm, sploh kadar vidim, da se nekomu godi krivica..

 

Panda hud tatu ;) ko bo dokon?ano bo zihr supr :)

 

Ja moj tatu, no vsaj to kar razmi?ljam ?e neki let, da bi si dala narest je pa? bolj majhen, ?eprav pa bi bil na kar dovolj opazen mestu telesa, je pa spet tako, da se ga lahko skrije v primeru kadar bi ?lo za slu?be in podobno. Imel bi pa tudi pomen, sicer zdaj ne vem ali res tako univerzalen, kot v primeru Allysse, da ji zdaj nima ve? pomena.. No upam, da bo mi ga moj imel :) Je pa pri meni v bistvu najve?ja te?ava bole?ina, ker imam res nizek prag..  :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdj pa ze nevem kdo se iz sebe dela budalo!! :P .prosim da se oba malo umirita in svoje mnenje izrazata na nivoju brez potrebnih zaljivk in kreganja za to obstaja zs in se tam pomenta ne pa smetit teme ker ni to tema razpizdnik 

 

 

moje mnenje ampak moje osebno d se nebo spet kdo budalo delov

 

ce ze das tatu naj ima en pomen ker ti ostane cev zivljenje ne pa d das neki zaradi modne muhe tako kot je ze zgoraj pred smetenjem napisano :P

uff ufff a tolk neurja smo izzvali v kozarcu vode

 

Sej ni tako hudo pa? vsak vidi stvari skozi svoje o?i je pa moje mnenje bolj letelo na to dejstvo kot si napisal v zadnjem odstavku. Baje 50% ljudi s tattooji pride enkrat v ?ivljenju do odlo?itve, da bi jih radi odstranili. Zato raje 10x premisli pa 1x stori.

 

http://www.av1611.org/tattoos/regret.html

 

http://edition.cnn.com/2013/04/08/health/youn-tattoo-regret/

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam zelo dvomim, da si bom dal kako poslikavo, nikoli nisem tudi nosil nakita ali pa drugih olep?av. Meni je naravno najlep?e.

Nimam pa popolnoma ni? proti tatoojem. Nekateri so prav fantasti?ni. Ampak meni pri tatooju potem ne ob?udujem tistega, ki ga nosi, ampak bolj tistega ki ga je naredil.

 

U glavnem kak lep tatoo zastopim, ne grejo pa mi v glavo tatooji svojih inicialk ipd. Kaj bo kdo pozabil kako mu je ime? Ali pa imena bli?njih, ne zastopim kaj naj bi s tem hotel dokazat ali povedat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Body painting?

 

Sicer tudi jaz nisem potetoviran in mi je naravno najlep?e, a kak lep body painting na kak?ni lu?tni deklici je pa lepo pogledati. In nekateri poslikovalci so res umetniki in res lepo poslikajo.

 

Se kdo tu ukvarja s ?im takim (?e ne bo to prevelik ovinek s teme)?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

Heh, kolk je bla vro?a ta tema :D  ...da jo malo nazaj pogrejem..

 

Tole je moj za?etek za "lower arm sleeve" (seveda se bo pustila mo?nost za celoten rokav :D )

 

 

Kak?ne ima? pa ideje da zapolne? cel sleeve? Ali na random?

Sam bi si tudi dal delati sleeve, ampak nimam pojma za tematiko :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.