Skoči na vsebino

BiteFight


Mally

Priporočeno sporočilo

Ne si po svoje predstavljat zgornjega posta! :D Tudi tvoj vampir je grobar,ko je na delu. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 240
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No pa spet malo statistike:

 

Allyssa................................ 89.786 l krvi

Zelc99.................................77.042 l krvi

Havanitos............................ 38.981 l krvi

banshee51...........................31.536 l krvi

Markoslav............................27.419 l krvi

iceboy.................................22.482 l krvi

mallybloody.........................21.085 l krvi

nisde...................................19.260 l krvi

NinaMean...............................4.618 l krvi

hocjan...................................2.422 l krvi

 

Donacije:

 

 

Allyssa.......................... 8.900

Zelc99.......................... 8.386

mallybloody................... 4.755

Havanitos...................... 4.737

iceboy........................... 4.304

Markoslav...................... 3.950

banshee51..................... 2.905

nisde............................. 1.050

hocjan........................... 150

NinaMean....................... 0

 

No moram pohvalit ve?ino ker se dr?i zmenjenih donacij razen izjem <_<

 

No trenutno smo na 308 mestu kar je zelo dobro :bravo:

 

?e dolgo ni bilo nikakr?ne statistike tako da bomo spet malo pogledali koliko smo kaj napredovali.

 

Igra?...................Rank.................l krvi...........oplja?kano zlato........izgubljeno zlato

 

Zelc99................Gospodar............153.553.......49.319....................24.131

Allyssa................Admin................149.309.......26.878....................17.305

Havanitos............GROF.................56.735.........29.885....................37.978

Markoslav............Hunter...............43.307...........1.986......................3.279

banshee51...........Hunter...............39.263.........26.389......................7.805

mallybloody.........Hunter ...............33.735............3.117.....................7.113

nisde...................Hunter...............32.308...............178...................16.321

iceboy.................Hunter...............30.235...........13.833...................27.049

NinaMean.............bite newb.............9.299...............940.....................4.235

hocjan.................bite newb.............2.453...................0.......................195

 

 

Pa ?e donacije(Ki niso bile ravno dobre <_< ) :

 

 

Allyssa........................................18.400

Zelc99........................................17.700

mallybloody..................................7.755

iceboy..........................................6.904

Markoslav....................................6.850

Havanitos.....................................5.637

banshee51...................................4.681

nisde...........................................3.050

NinaMean.......................................150

hocjan...........................................150

 

Z savezom smo na 222. mestu kar je odli?no :bravo: No pa koker vidite je ally napredovala v Admina tako da se je pazite :D In mislim da bo ?e nekaj napredovanj ta teden ker se 2 bli?ata 15-em levelu :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hehe...Ice...Ne? ne bo mira...pomoje, ma? ?e vedn enako statistiko, pa tud ime nisi kaj velik spreminju.

 

Je pa kul zdaj ta nova prenovljena stran...ma? ve? na izbiro...za delat, za lovit in tko...

 

Ampak...ko me vsi lomijo...:(...pa ne uspem dnara pr?parat...kok brezveze...

 

Ka bo res treba tist "?uder svetle?i" kupit, da se bom mal upgradiru?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst bom igrou dokler se bo lah kokr tok dal normalno upgrejdat. Za te igrice prek neta ne dam niti 1 cent, kje ?ele da bi to pakleno kamenje kupvou. Prou manipulerajo s ?love?kimi mo?gani da bi jim ja dau tistih 10? da si bojo lah ustvarjalci teh igric nove avte kupil. Ko se nau ve? dal igrat kokr tok normalno zastoj jo neham igrt. Simpl k pimpl.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj po eni strani ma nisde prav...po drugi me pa ?e tko srbi, da se na hitr upgrejdam, pa da jim j*b*m sve po spisku...no...sicer pa...za nov oklep mi je uspelo na?parat...?eprov so hudi?i zvohal, da mam dnar...

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tile gostilni?ki zadatki so pa fini...barman ti da nalogo, ti pa pol ?etka?...pa v groto, pa na pokopali??e, pa .... in i??e?...nevem neki.

 

Priliv dnara je, pa ?e ?pil je ratu zanimiv mal bl.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsakr?no reklamiranje po forumu prepovedano. :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.