Skoči na vsebino

BiteFight


Mally

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 240
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

A se gremo zment pa jih napadat kolikor se le da jaz imam itak skrinjo tako da mi ne morejo ni vzet ve? :P:bravo:

 

Ali pa ?e kak?en teden po?akajmo da se z allyso malo bolj pripraviva :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se gremo zment pa jih napadat kolikor se le da jaz imam itak skrinjo tako da mi ne morejo ni vzet ve? :P:bravo:

 

Ali pa ?e kak?en teden po?akajmo da se z allyso malo bolj pripraviva :hudicek:

 

povej kirga :bravo: jz mam trenutno tkole une ko treniram: 25, 27, 31, 27, 25; tko da mi take nasprotnike daj uporabi?ka imena :P

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

povej kirga :bravo: jz mam trenutno tkole une ko treniram: 25, 27, 31, 27, 25; tko da mi take nasprotnike daj uporabi?ka imena :P

 

Bomo se zmenil naslednji teden samo moramo pazit da kak?no pravilo ne prekr?imo :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej Zemir,...nino pa jana lahko komot vr?e? iz saveza,..zgleda sta obupala nad igrco :ne vem:

 

aja,..tud ?e ma? skrinjo,..ti ?e vseen lahko uzamejo dinar?ke :( u?er je me napadu Marinko iz DX saveza in mi pobral 217 zlata :ne vem:

 

a bi blo treba to prjavt kukr bug, napako al kaj js vem kaj? :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se gremo zment pa jih napadat kolikor se le da jaz imam itak skrinjo tako da mi ne morejo ni vzet ve? :P:bravo:

 

Ali pa ?e kak?en teden po?akajmo da se z allyso malo bolj pripraviva :hudicek:

 

 

Ma vidva imata oba pakleno kamenje???? :blink:

 

 

Skratka.... centaurus mi je spet poslal sporo?ila.....

 

 

1: hahahaahahahahahahhaa..........

 

2: zelc99 22 1

Pobjednik: Centaurus

Centaurus je pokupio: 0 Gold .....evo ti gazda na nuli hahahahahahahah.........i to samo radi tebe hahahahaha.....

 

3: ovo je bosanski server prema tome koji ti je ......klinac ....nauci se knjizevno pisati pa posalji poruku.....znas to ti je ono kao pravopis ,ima ga kupit u knjizari.a da ti neznas ni to oces adresu hahahahhaahahaha..... :))))))) :P

 

 

:aaaaa:

 

Sem mu napisal da mu prinesem tortico za 5 rojstni dan.... in naj me PROSIM ?e malo napada ker me samo ?ge?ka.... :D

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima bosanski server...ma sva?ta...pitaj ga, ?ta da mu donese? za rođen dan...ljopat ili kramp...eno i drugo dobi ?uljeve!!! :P

A u pravilniku pi?e, da su uradni jeziki Srpski i Engleski...da se drugi itekako ne po?tuju.

 

@ David...Napi?i mu neki v angle?kem jeziku, pa po principu "pi?i kako govori?"...evo ti Srbo-engleski jezik. :bravo:

 

Skratka...ta ?pil kr nekok ni realen...nama?em ?loveka (12. lev), ki me napade...izgubim pa s slab?imi (9. lev).

 

EEE...mal je tko to <_< ...in tud kontra je...?e js napadam, pa ?eprov ne napadam velik, ker sem ne?na du?ca!!! :hohoho:

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neki so ene fore z zdravjem,..?e on teb zada prvi udarc za recimo 50 pik,..on ma pa zdravja npr samo ?e 30,..ti njemu ne mor? pol vrnt udarca za ve? kot 29 pik,..in on zmaga :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I

@ David...Napi?i mu neki v angle?kem jeziku, pa po principu "pi?i kako govori?"...evo ti Srbo-engleski jezik. :bravo:

 

 

 

 

Sem mu v angle??ini odpisal... da ga ne razumem... ?e mi lahko prosim odgovarja v mojem jeziku.... ?e pa ne gre... da mu po po?ti slovar po?ljem.... :D

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja pismorosno no,..skrinjo mam,..pa mi je pizdun pobral 1.100 zlatnikov,..wtf??? ?zmeden?

 

No tako prvo glede skrinje.Skrinja ti ne zadr?i vsega zlata samo dele?.Ra?una se pa tako

Koliko zaslu?i? na uro mno?i? z 24.Recimo ?e na uro zaslu?i? 320 mno?i? 24 =7680 ostalo ker je ve? ti oni poberejo.

 

Glede nine in hocjana pa naj bosta v savezu itak imamo dovolj prostora tako da ni panike ;) Tale DX savez mi pa po?asi za?enja it na jetra tako, da kar veselo napadite.Itak mi je vseeno, ker mi ni? ne poberejo vi pa saj kaj poberete ker nekateri nimajo skrinje ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste dobili ponudbo za novo igro IKARIAM????

 

:angry: Ti bi rad ?e ?ivel nekaj ?asa??? :ph34r: Dost so ?e vampirji....... :(

 

 

 

:P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry: Ti bi rad ?e ?ivel nekaj ?asa??? :ph34r:

:P:hohoho:

 

 

Bwahahaha.... boki pokysan.... sej vem da ji vampir?ek... pa ?e simsi vzamejo precej ?asa... ki ga posledi?no ne more porabit za jutranjo, popoldansko, ve?erno telovadbo s sabo... ampak mora? vedet da trenira mo?gan?ke vsaj.... .:aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bwahahaha.... boki pokysan.... sej vem da ji vampir?ek... pa ?e simsi vzamejo precej ?asa... ki ga posledi?no ne more porabit za jutranjo, popoldansko, ve?erno telovadbo s sabo... ampak mora? vedet da trenira mo?gan?ke vsaj.... .:aaaaa:

 

 

 

simski trenutno ?e v planu niso ve? :(

 

bojo pa v planu tortice,..taprave,..kup?? :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.