Skoči na vsebino

Proud to zoom zoom


Japanac

Priporočeno sporočilo

Za po?etak, znam da je prepovedano, ampak, gu?t je "od semafora do semafora" a ne? ;)

No?as sam se z dva prijatelja vozil po obilaznici v desnoj traki, nekih 100kmh in je kraj mene proletel Jaguar XJR in sekundo posle, M5, novi, ne najnoviji al ova predzadnja linija. SICK! Cesta ni bila prazna pa sam znal da iako imaju 400 konji?kov, nemoreju preletet druge aute, gas za njima, ?tel sam to gledati ?to sam du?e mogao. Prihajali smo do dijela di ni ve? prometa in teram kolko god morem, ve? sam na 160 a oni nestaju zato kaj je bil most in ih nisam videl zbog uzbrdice, kad sam dosel na vrh, vidio sam da so stali na semaforu (velko krizanje) nekih 400 metara naprej. Pocel sam kocit, al drek, na 175 sam, standardno lo?e ko?nice na 323 BG :( in mokra cesta... namjerno sam se prosklizal kraj M-a in stal na centimetar od Jaguara. Da ste im face vidli. Rikaval sam od smijeha... cim se zeleno upalilo, gotovo, zadrzavao sam M-a iza sebe pune dve sekunde :lol: in je tako hitro pro?el da mi ze auto zelo zanjihal :o

Huda kola!!! Al meni je sigurno bilo puno bolj? u ?e? se vozit za njima zato ker imam vi?e neg 4 put manje konja od njih, a stigao sam ih hahahahah, sa minuto zaka?njenja al kaj sad...

MAZDA POWER!!! :D:lol::)

 

p.s.

Ba? sam ricer :whatever:

One day you are born,

The next big milestone

you discover go zoom-zoom

you can't get enough!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...hude feti?e mamo ljudje ;)

ampak....mislim, da skoraj vsi pocnemo isto :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ze pri fetishih...

 

Pridem na SLO-HR mejo in hrvaski policaj (beri orto bosanac) kaze da se ustavim po strani. Prav.

Iz topov moje 626 se zaslisi globoki, zavajajoc, skrivnostni zvok, zapeljem 5 metrov v levo in slisi se CSSSS. Avto lepo prede. Lepi beli dim se kadi, rahla megla in xenonke svetijo globoko v meglo.

Pride policaj do mene in zacne: "Jel znate vi kolega da su plave zaruljice zabranjene!"

"HA?!" pravim v sebi.

Pravim mu: "Gospodine, koje plave zaruljice".

Policaj ze malo bolj resn: "Pa ove sta imate u svijetlima. Gdje ste ih kupili? "

- "Ali, cujte, to nisu pave zarulje nego su xenonska svijetla."

A on jezen: "NEMOJ TI MENE UCITI! SAMO NJEMACKO AUTO IMA XENON!!!" (da glih tako je reku - NJEMACKO AUTO!)

 

Po daljsem prepiranju in gledanju pod pokrov motorja, poklice drugega policaja, ki zadevo pogleda od zunaj in takoj ugotovi. To so xenonke! Bosanc, ostane kot ukopan, vrne dokumente, zacudo se opravici, pozdravi in odide z kolegom. ?e ga slisim par metrov od avta: Pa, pa, ja sam mislio da to samo njemacko auto ima..."

 

FETISH JE JEBATI POLICAJE!!! :)))

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.