Skoči na vsebino

R.I.P.


Tich

Priporočeno sporočilo

JAOOOOOO pa ne noooo :(:(:(

 

 

Tich so?alje kaj naj drugega re?em-samo da si vredu in da ti :policaj: niso preve? te?il zaradi pik itd

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ti ima? res nesre?o z MX-3kami. :( Predvidevam, da je itak ona kriva in bo? dobil kupon?ek ?eprav bodo najbr? bolj slabo ocenili... Vsaj to je sre?a v nesre?i, da je relativno majhna ?koda in ni bilo nikomur ni?.

Kolikor vidim iz slik ni toliko butnjena, da se je ne bi dalo po?timati? :ne vem: kiler, lu?i, odbija?, hauba.. vezna stena? ?e kaj? :(

 

PS: in naj ugibam ?e to, da so ljudje tebe grdo gledali ker si mulc s ?portnim kupejem kaj? Vsaj jaz sem imel take izku?nje neko?, ko nisem bil ni? kriv...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tich so?alje ?e z moje strani :ph34r: res ?koda za tak lep power avtek...

Ne pozabi - V6 VRIS sound filinga ni? ne odtehta - tud popravilo ne (al pa nakup drugega, ?e je ceneje)!

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari, moje so?alje, upam da se nebo? zarad tega odlo?u za kakaega ?vaba.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer po slikah ni dosti za videt samo po po?kodbah na C3 bi rekel, da kaj dost ?kode ni in da verjetno ni ni? zamaknjeno.

 

?e bi to bila 6-ka bi z original deli, li?arijo bilo nekje 2.000?. Glede na to, da se bo? sam zna?el bo? verjetno lahko pri?el ?ez za 600-800?. Tolk pa tudi lahko dobi? od zavarovalnice.

 

 

 

 

 

p.s. saj vem, da tole ni preve? sme?no samo napis na Golfu na tretji slikici je pa zelo pomenljiv. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh fortuna je obrnila hrbet ja

 

tich, sozalje :( -moras popravt

ampak po drugi strani mi ni cist jasno kako to , da je nisi videl?

preden startam na semaforju vedno gledam levo desno (kaksni kamikazi so v pristini in skopju te nekako nauci)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je tut men fora. Men je sprva bla totalno nelogi?na nesre?a. Videl sem jo zadnji trenutek, tako da ?e bremzat nisem mogu.

 

Ko sem jaz speljal na kri?i??u sem ?e neki radio ?toral, ko se je zelena pr?gala. Potem speljem, ko ho?em dat v drugo, evo ti ?ensko pred mano! Bang! Pa me zasu?e skor za 90, ona pa leti na bok. Grozno u pm!

 

Ampak glede na to, da je preletela z leve, je ?enska mela ful dolgo pot ?ez samo kri?i??e. ?e vzamemo, da sem jaz ob trku vozu okol 30-40, in sem pospe?eval je moja povpre?na hitrost max. 20kmh. Njena pot od za?etka kri?i??a (recimo od njenega semaforja) je pa pribli?no enkrat dalj?a od moje do mesta tr?enja. Glede na to, da je vozla min. 60kmh tudi to dejstvo pove, da ko sem speljal, je ni BILO NIKJER V KRI?I??U! ?e zdale? ne. Totalni kamikazi. In ?enska tut ni mogla rde?e lovit, ampak je pomoje mogla zasanjano pelat in spregledat semafor. Ker se ni zajebala samo za 1 ali 2 sec.

 

Poleg tega mislim, da ni bila pripasana - avto je letel na bok, pa niti en airbag ni ven sko?u. Ona pa cela potol?ena - mislim, da jo je razmetal, ker ni bila pripasana.

 

Hec pa je, ker se vidi, kako malo hitrost sem imel - C3 ni ni? razbit in tudi moj avto ni "skup" zmu?kan, ampak ga je ?enska zahaklala z avtom in ga zasukala. Tako so vsi kolesi na svojem mestu, tista dva kraka, sta pa na mestu naprej od amortizerjev "zalomljena" in potem zvita v desno za ene 20-30cm. Tako da avto dejansko ni zmu?kan (?eprav zgleda) ampak je mu?kan od tega ko je cela sprednja vezna zamaknjena za ene 30cm.

 

Vsaj kapo dol policistom, ki so bili res vredu, ni? ?iv?ni, ni? obsojali itd... Res jim kapo dol. Kot tudi re?evalcem in gasilcem ki so se odzvali mislim da v 3-4 min! :bravo:

 

Avto popravlat? <_< Bomo vidli

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.