Skoči na vsebino

moj avion


ice

Priporočeno sporočilo

Ja fino si jo u?timov! :bravo: A je barva malenkost drga? kot prej al je sam tko vidt?

Pa znak ma druga?n kot moja (mislm da je bil tak?n samo leta 1992?!)

 

Zdej bova mogla pa kdaj skup parkirat da bojo dve "lepotice" na kupu :D:D:D

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja fino si jo u?timov! :bravo: A je barva malenkost drga? kot prej al je sam tko vidt?

Pa znak ma druga?n kot moja (mislm da je bil tak?n samo leta 1992?!)

 

Zdej bova mogla pa kdaj skup parkirat da bojo dve "lepotice" na kupu :D:D:D

 

Pa ?e js!!! Bomo tli :bravo::D

 

drga? pa res kul, ice :bravo::rispekt:

 

ja barva je drugacna

 

u nedelo pridem v lj pa ti bom rezervirov mesto zravn ce prides na drugi strani pa upam da bo icewoman :D

 

ujej, nisem vidla kaj si napisal...

 

V nedeljo ?e ne bo moja Mazdica od mehanika. Je ta cel teden ?e pri "lepotnem kirurgu", sej jo tudi jaz dala mal polep?at... Druga?e pa bom 16.4. v LJ - homolomo :D

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ice, ?koda da nisi ?e unih pragov oz. mini podalj?kov ?trihnu, no razen ?e ti ni v?e?, seveda?! :D

 

Ravno to sem tudi sam pomislil glede minigonc.Druga?e pa-zelo lepo in pohvalno. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jih bom stihnu na crno da bo cev v crno rdeci kombinaciji

 

@edit: theBill megenk nism dav nazaj zato ker je bila vsaka samo z enim sravbom prsravbana ostali nosilci so bli polomljeni. tko da sm, namesto da tvegam da enkrat jih zgubim in mam pol lukno, notr dav mrezce

 

pa se ji da pridih sportnosti ;)

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.