Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zdravo.

 

Identi?no se je danes zgodilo na moji 2001 MX5 1,8 in sicer ko se ga ?isto normalno v?gal na dvori??u, pred tem pa je deloval normalno. Pa sem pogledal pod pokrov in po vrsti snemal kable za sve?ke in ugotovil, da ne delata 1. in 4. cilinder, torej je crknila v?igna tuljava, ki napaja ta dva cilindra. Druga dva cilindra delujeta.

 

Glede na tvoje pisanje ugotavljam, da ti nisi testiral v?iga po posameznih cilindrih, pa? pa so ti v BTC-ju re?ili stvarco z zobnikom.....

 

Kolegica Divja ma?ka je omenila, da lahko pri njej naro?im novo v?igno tuljavo - kompletno, ker ni naprodaj po polovicah.

Prosim, ?e se mi lahko javi, da se zmenim za naro?ilo in dobavo. gsm: 031 376 086 HVALA.

 

Bo?ko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo.

 

Identi?no se je danes zgodilo na moji 2001 MX5 1,8 in sicer ko se ga ?isto normalno v?gal na dvori??u, pred tem pa je deloval normalno. Pa sem pogledal pod pokrov in po vrsti snemal kable za sve?ke in ugotovil, da ne delata 1. in 4. cilinder, torej je crknila v?igna tuljava, ki napaja ta dva cilindra. Druga dva cilindra delujeta.

 

Glede na tvoje pisanje ugotavljam, da ti nisi testiral v?iga po posameznih cilindrih, pa? pa so ti v BTC-ju re?ili stvarco z zobnikom.....

 

Kolegica Divja ma?ka je omenila, da lahko pri njej naro?im novo v?igno tuljavo - kompletno, ker ni naprodaj po polovicah.

Prosim, ?e se mi lahko javi, da se zmenim za naro?ilo in dobavo. gsm: 031 376 086 HVALA.

 

Bo?ko

 

je mehanik testiral ... ampak ni bilo to to (sem stal zraven in gledal)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.