Skoči na vsebino

Bla?ilci amortizerjev


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav! Sem va? novi souporabnik foruma. Imam Mazdo MX-3 in sicer ?e dlje ?asa. Bla?ilci amortizerjev ("guma", ki so upeti v karoserijo avtomobila) je ?e toliko izrabljena, da moram nujno zamenjati. Zdej me pa zanima, ?e me kdo lahko napoti ?e kam drugam kot samo na Anet, Motomat ali poobla??eni servis. Vsaka informacija je dobrodo?la.

L.P.

Alja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matej vem da jih je kupo in so bili 100? kom., ?e se ne motim. Jaz pa sem zadevo povaril in se je prve nekaj mesec solidno obnesla (sedaj je avto razbit).

 

Videl sem jih na internetu za dosti manj, ampak potem ?e po?tnina, mogo?e carina, pa si na istem.

 

?al :(

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav! Sem va? novi souporabnik foruma. Imam Mazdo MX-3 in sicer ?e dlje ?asa. Bla?ilci amortizerjev ("guma", ki so upeti v karoserijo avtomobila) je ?e toliko izrabljena, da moram nujno zamenjati. Zdej me pa zanima, ?e me kdo lahko napoti ?e kam drugam kot samo na Anet, Motomat ali poobla??eni servis. Vsaka informacija je dobrodo?la.

L.P.

Alja?

 

 

Hvala za podatke. Se bo treba o?itno sprijaznit s tem, da za ta model Mazde prakti?no ni delov. Upam, da kdo v Sloveniji obnavlja take zadeve.

L.P.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To obnavlja vsak, ki obnavlja pu?e na rokah. Ampak ?e ti je zadevo pre?rla rja, potem bo moral neko naprej obnovit oz. izdelat "ohi?je" da bo nekdo drug notri napre?al gumo. moje mnenje je, da se ne spla?a.

 

Hec je, da sem jaz to imel narazen (ampak mi ?e ni sputilo) in sem potem zadevo primerno oja?al oz. fiksno privaril. Bla?ilniki se po treh mesecih (tu nekje) ?e niso ni? prito?evali in ni? "jamrali". Ni pa to najbolj pametno. ?e misli? avto dolgo vozit...potem ti ne preostane drugega. Priporo?am fehtanje za kak ?tudentski oz. gotovinski popust :P:P:P:hohoho:

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To obnavlja vsak, ki obnavlja pu?e na rokah. Ampak ?e ti je zadevo pre?rla rja, potem bo moral neko naprej obnovit oz. izdelat "ohi?je" da bo nekdo drug notri napre?al gumo. moje mnenje je, da se ne spla?a.

 

Hec je, da sem jaz to imel narazen (ampak mi ?e ni sputilo) in sem potem zadevo primerno oja?al oz. fiksno privaril. Bla?ilniki se po treh mesecih (tu nekje) ?e niso ni? prito?evali in ni? "jamrali". Ni pa to najbolj pametno. ?e misli? avto dolgo vozit...potem ti ne preostane drugega. Priporo?am fehtanje za kak ?tudentski oz. gotovinski popust :P:P:P:hohoho:

 

Dan! ja morm re?t, da je Sebo res lepo skrbel za Mazdo in jaz se trudim vzdr?evat avto v enakem stanju kot ga je on, tako da avto ni kaj dosti gnil (tu pa tam kak?na malenkost) ampak ohi?je bla?ilcev je popolnoma O.K. Vpra?anje pa je, ?e bi dal obnoviti oz. zamenjati gumo, ali bi bilo to res kvalitetno tako kot mora biti ali...? kar se pa ti?e strica na Lavrici, se pa vidi, da rahlo izkori??a sceno, ker pri stricu pri?param celih 10? v primerjavi z poobla??enim servisom.

Pa hvala za nasvet!

L.P.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

Skoraj ne morem verjeti, da je tako majhna razlika v ceni. Kakor je meni znano Mehanik na lavrici ra?una okoli 110,00? za en amortizer v to ceno je vklu?en material in delo. Kakor sem jaz dobila informacijo na servisu v btc je samo rezervni del dra?ji tako, da ne vem, ali tam delajo potem zastonj, da je tako majna razlika v kon?ni ceni?

Lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U matr, 110? po komadu je veliiik, men jih bo za okol 100-150? use 4, odvisno kaj bo ?e kj zravn za zamenjat (k?na ?al?ka, gumica :ne vem: ).

Je pa neki popusta ker se poznamo, drga? bi blo mal dra?ji.

Aja jst govorim o amortizerjih, vi mate z ne?em drugim probleme :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

Skoraj ne morem verjeti, da je tako majhna razlika v ceni. Kakor je meni znano Mehanik na lavrici ra?una okoli 110,00? za en amortizer v to ceno je vklu?en material in delo. Kakor sem jaz dobila informacijo na servisu v btc je samo rezervni del dra?ji tako, da ne vem, ali tam delajo potem zastonj, da je tako majna razlika v kon?ni ceni?

Lep pozdrav

 

Hy!

Ja moram priznat, da sem zadnji? pozabil dopisati, da nekoga poznam na Mazdinem servisu, ki mi ceneje zrihta dele. Kar se ti?e pa strica na Lavrici, pa dele proda po ni?ji ceni samo v primeru, da pri njemu tudi vse "premontira?" in si mo?akar vzame na menjavo enega bla?ilca 40?, ki pa druga?e pride pri Monroju menjava vseh ?tirih bla?ilcev 60?. Druga?e pa pride na poobla??enem servisu cena 4-ih bla?ilcev cca450? + 60? za premonta?o =510? Na lavrici pa pride cca 440?. ?al se meni osebno zdi na nek na?in izkori??anje mene sicer re?uje, ker nekoga poznam) in zaradi parih evrov tudi iz principa ne bi tega opravil pri njem. ?al je pa stvar taka, da ?e danes nekje nekoga pozna?, ?ude?no dobiva? stvari po 20-30% off.

Lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.