Skoči na vsebino

WTCC


Boss

Priporočeno sporočilo

Sicer ne vem kolk tole spremljate ampak vseeno --- kaj se letos dogaja? 4 dirke in 4 zmage Seata Leona TDI.

 

Diesel je ?isto preve? prepri?ljiv tako, da mu Chevrolet/Deawoo in BMW komaj sledita. Na zadnji dirki je bilo celo prvih 5 Leonov TDI + ?esti je bil bencinski Leon, BMW-je je bilo pa kar muka gledat kolk so bili nebogljeni.

 

Rezultati zadnje dirke

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ne vem kolk tole spremljate ampak vseeno --- kaj se letos dogaja? 4 dirke in 4 zmage Seata Leona TDI.

 

Diesel je ?isto preve? prepri?ljiv tako, da mu Chevrolet/Deawoo in BMW komaj sledita. Na zadnji dirki je bilo celo prvih 5 Leonov TDI + ?esti je bil bencinski Leon, BMW-je je bilo pa kar muka gledat kolk so bili nebogljeni.

 

Rezultati zadnje dirke

 

Jap,sem gledal in se ?udil.Saj se ve,kaj zmore diesel- power. :bravo::danzoman:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,spremljam jaz tudi ob?asno to,?e mam le ?as,pa so mi zanimive dirke. Je pa res kot pravi?,dizel power je povsem prevzel prestol. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na zadnji dirki je bilo celo prvih 5 Leonov TDI + ?esti je bil bencinski Leon, BMW-je je bilo pa kar muka gledat kolk so bili nebogljeni.

 

 

Tole da je bilo prvih pet dizlov naj bi imelo tudi nekaj veze z tem, da so tekmovali na full veliki nadmorski vi?ini kjer naj bi revnej?a zmes zraka bolj negativno vplivala na bencince kot na dizle.

Druga?e pa se mi zdi BMW manj?e razo?aranje :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.