Skoči na vsebino

AVTO ?KOFLJICA


Priporočeno sporočilo

A je ?e kdo kupoval pri njih in kak?ne so govorice o tej avtohi?i.Avti so tak ve?inoma uvo?eni.

Kak?na se vam zdi ta mazda?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2019128#

 

Meni se zdi skor predraga. Pelji se pa bo? ugotovil koliko so realni km - ker ?oferski zdic je kar mal utrujen... tut volan se ful sveti ?e. Pa OBVEZNO preveri ukradenost - sploh ?e je iz Italije... Moja je povsem iste barve, motor, letnik, zdej ma 85k (ob nakupu jih je mela 79k), servisno... jutri bo 2 meseca kar jo imam, pa je bila cenej?a za jurja...

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se zdi skor predraga. Pelji se pa bo? ugotovil koliko so realni km - ker ?oferski zdic je kar mal utrujen... tut volan se ful sveti ?e. Pa OBVEZNO preveri ukradenost - sploh ?e je iz Italije... Moja je povsem iste barve, motor, letnik, zdej ma 85k (ob nakupu jih je mela 79k), servisno... jutri bo 2 meseca kar jo imam, pa je bila cenej?a za jurja...

 

Lp Kuscar

 

Men se tudi zdi malo draga. ?e pa skoraj ni ve? avta da nebi bil uvo?eni,?e tri mesce kopujem avto pa ?e zaj nisem na?el pravega.

Svojega sem prodal v enem tjednu drugega pa od nikoder.

Vseeno hvala za odgovor,?e pa keri ve za kak?no podobno da se prodaja pa prosim ?e javi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se tudi zdi malo draga. ?e pa skoraj ni ve? avta da nebi bil uvo?eni,?e tri mesce kopujem avto pa ?e zaj nisem na?el pravega.

Svojega sem prodal v enem tjednu drugega pa od nikoder.

Vseeno hvala za odgovor,?e pa keri ve za kak?no podobno da se prodaja pa prosim ?e javi.

 

Lepo po?asi z nakupom.Jaz sem mojega iskal kakega pol leta,da sem bil z vsem zadovoljen.Zakaj bi moral kupit nekaj na silo in predrago?Jutri bo mogo?e ?e nova prilo?nost,samo res se mora? dat v to.Jaz sem bil takrat,ko sem ga kupoval ?e tik pred tem,da ga grem iskat v Nem?ijo,ker pri nas jih je bilo itak le nekaj naprodaj.Pol pa sem kupil italijanskega... ;)...in sem full zadovoljen. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.