Skoči na vsebino

My new ride..


qwerty

Priporočeno sporočilo

Pa? motor sem z papirji kupil za borih 320? (zbil iz 350?) :bravo: Sedaj me ?aka pa kar nekaj lepotnih popravkov, spredna disk bremza ne prime in je treba pakne menjat, valj?ki ropo?ejo, zadnja guma kar slizana,... :ph34r:

 

Bom poro?al o napredku ;)

 

 

SLIKE:

Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 93
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

No lepo. :bravo: Pa ne pozabi na ?elado. :D

 

Sem prista? ?elade :bravo: Nikoli nikamor brez ?elade :D

 

sicr nism pristas scooterjev ampak vseeno naj ti dobro sluzi :bravo:

 

Hvala :P sej zdej gre v fazo kitanja udrtin in popravljanja :rispekt:

bo pri?el update B)

 

strica yavarya bi pa pol nafehtal ko bo pre?trihan ?e bi lahko kake nalepkice nardil sramezljiv

 

 

Skuter na? ,ki si na cesti,

posve?en bodi tvoj bat.

Zavrti naj se tvoja ma?ina,

zgodi naj se tvoja hitrost,

kakor na makadamu tako na asvaltu.

 

Daj nam na?e vsakdanje zadovoljstvo

in odpusti nam na?e preobremenitve,

kakor tudi mi odpu??amo tebi in

ne odpelji nas v smrt,

temve? re?i nas pred njo!

 

Amen

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

UPDATE

 

Bil po nakupih in veliko naredil ::) :-X

Slike iz nakupov:

Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slika

 

Tole je pa napredek rihtanja... Menjal pakne, disk se gre brusit, plastike bom zbrusil, eden iz foruma pride mogo? danes do mene da zamenama valj?ke, gumo bom menjal v ponedeljek (grem do vulkanizerja)......

Slike:

Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na motorju je samo ?e plastika ko je ?elada not, tank, balanca, ?tevci pa gume in motor :hohoho: odlo?am se pa za isti kombinacijo samo da bo namesto rde?e ?ivo zelena B):bravo:

 

EDIT: danes sm bil pr dediju in sma disk zbrusla, bremz olje sma z atom menjala, pa vse kar je mo?no sm spucal, barvo pa sem ?e z vodobrusnim ?mirglom in vodo spravil deloma stran, da je taka lepa mat povr?ina :rispekt:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

update: (na dveh slikah so stari valj?ki --> rde?i)

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slika

 

en cepec je navil matico z druga?nim navojem na os :angry: proklet asshole :angry: uni?il pa celi navoj :(<_< je ata pol mogo novga rezat da ne bi blo treba nove osi kupvat :rispekt:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na motorju pa z atom odkrivava da je vedno ve? stvari zani? :( nova stvarj je sklopka ki je min. da ima 2,5mm obloge, moja je ima 1,1-1,2mm :( tko da ja, ?e nova sklopka, vsaj zvon je vredu ;) tisto gred ko je bla narobe za?ravfano je ata porihtal da gre matica lepo gor in dol :0 gumo staro smo dol snel in sem ugotovil da ?e malo pa bi vozil po zra?nici :D nwm ?e je bla ?e za papir debela :whatever: Jermen je tudi skoraj 2mm preozek ?e in bo treba ?e to nabavti, danes ?e bo vse po sre?i bota star?a ?la barvo kupit, in sicer kawasaki ninja zeleno ali pa fluorescent oran?no (za zgornje dele ki so bili rde?i) in srebrno (za spodnje dele ki so bili ?rni) :jupiii: noter sm ?e dal 4,3g valj?ke pa benz je ?el ata na agip iskat B) aja pa olje ma noter zdej agipovo sintetiko :danzoman: tko da ja, kmalu bo skupaj in ?e mi bo dovoljevalo vse skupaj pridem nwm kirga sam se mi zdi da 27. pa 28. junija na streho planeta ko bo skuter stunt show :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

UPDATE:

Danes smo pa veselo kitali z dvokomponencom.. Najprej sm vse zbrusil, pol je ata razmastil, pol smo pa kital.. Jutri bomo zbrusili in nanesli prvi nanos barve ?e bo ?lo vse po na?rtih, v petek pa dobim naro?ene dele pri tipu iz scooterkit.com.. Naro?il sem mu sklopko, nalepke pa jermen za variator..

Za barvo sem se odlo?il da bo cel motor malo svetlej?i odtenek zelene, kot ga ima kawasaki ninja, kolega mi bo nekaj tatoojev naredil ko ma ma?ino, felge bojo pa kromirane..

Tko da ja, dobiva po?asi nazaj svojo obliko..

 

Pa ?e slike kako izgleda:

 

Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar je treba je treba :bravo: ko sem za?el brusit sm videl da je ?e bil kitan nekaj spodaj :P tko da sam ?e zbrusmo pa prebarvamo :rispekt: spredaj si bom mogo?e v lu?u umislil kak?ne bele letd diode, samo to so ?e just a dream :hohoho:

za na bok nalepko pa ?tudiram da bi dal une tribal flames, al pa citat "Witness the beauty of the beast" B)

 

Tko da ja, it will be a bad ass bike :rispekt: custom made :vesel: pride gor popoldne update, ko bomo (?e bomo) ?trihali ;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dana?nji update... bilo ?e malo kitanja, brusenja,... na koncu pa prvi nanos na sprednjo masko in podn... se vidi ?e malo rde?e ker mi barve zmanjkuje... mormo it merkur okupirat za barvo...

 

SLIKEEEEE:

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

 

 

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa niste celega dali v ?pric kit?

 

sami bomo sprejal :P ?e pa misli? zakaj ?e ni cel barvan, pa zato ker je barve zmanjkalo, pa nekateri deli so ?e nezbru?eni :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej vem da boste sami ?prical, samo celega z ?pric kitom prebarva? da lep?e pride in porabi? manj barve. Po moji logiki, to?no zakaj bo moral pa kdo drug povedat.

 

jutri grem nazaj skupaj sestavljat :jupiii: nekaj malenkosti ?e za ?pricnat, ostalo je pa vse fertik :danzoman:

pride ju3 update B)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

malo se bo sestavljanje zavleklo, sicer je pa novica da so mi star?i kupli novo LAZER-jevo ?elado, pa prebarvano je ?e skoraj vse :bravo: tista ko je sprednji del slikan z ?rno plastiko bo cel zelen in ina plastika ?rnac :jupiii:

 

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.