Skoči na vsebino

mazda 6 sportcombi


Priporočeno sporočilo

Zastojn je samo preventivni tehni?ni pregled, pa ?e to za vozilo ki je pisano na tvoje ime, se pravi mora? ?E biti lastnik vozila ko sklene? asistenco. Je pa fajn zadeva, sm tud sam to izkoristu in je prou lep ob?utek ko ?e vnaprej ve? da bo? naredu tehni?nga :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Pozdravljeni vsi skupaj na forumu!

 

Sam sem pred kratkim postal lastnik 6-ke. Odlo?il sem se za testno vozilo, ker tem italijanskim nisem mogel zaupati. Povsod je bilo kaj narobe. Ali je avto stal ?e eno leto na dvori??u, ali je bil zaleten, ali ni imel nobenega dokumenta, ali je imel 5 let star 51000km!!! ipd.

 

V glavnem je bila razlika med na?imi in italijanskimi, da so imeli na?i manj opreme. Ponavadi ro?na klima, navadni sede?i, bolj ?voh motor.

 

Ne vem na kak?en na?in si mislijo ti prodajalci prodajat te avte. Testna vo?nja je par 100m, dokumenti kar nekaj, navodila v italijan??ini. Skratka pristop je popolnoma lai?en.

 

Ja, AMZS pla?at 100 ? za pregled in resni?no natan?no pregledat avto. To je po moje najbolj?e.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni vsi skupaj na forumu!

 

Sam sem pred kratkim postal lastnik 6-ke. Odlo?il sem se za testno vozilo, ker tem italijanskim nisem mogel zaupati. Povsod je bilo kaj narobe. Ali je avto stal ?e eno leto na dvori??u, ali je bil zaleten, ali ni imel nobenega dokumenta, ali je imel 5 let star 51000km!!! ipd.

 

V glavnem je bila razlika med na?imi in italijanskimi, da so imeli na?i manj opreme. Ponavadi ro?na klima, navadni sede?i, bolj ?voh motor.

 

Ne vem na kak?en na?in si mislijo ti prodajalci prodajat te avte. Testna vo?nja je par 100m, dokumenti kar nekaj, navodila v italijan??ini. Skratka pristop je popolnoma lai?en.

 

Ja, AMZS pla?at 100 ? za pregled in resni?no natan?no pregledat avto. To je po moje najbolj?e.

 

 

 

Pregled na AMZS je bil pika na i odlo?itve pri mojem nakupu trojke. Kljub priporo?ilu starega prijatelja, servisne knjige, 1.lastnika in vseh ostalih dejstev, ki so izkazovali brezhibnost vozila....

 

Slab 1% vrednosti celotnega nakupa vozila za miren spanec. :rolleyes:

 

 

Priporo?am! :bravo:

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pregled na AMZS je bil pika na i odlo?itve pri mojem nakupu trojke. Kljub priporo?ilu starega prijatelja, servisne knjige, 1.lastnika in vseh ostalih dejstev, ki so izkazovali brezhibnost vozila....

 

Slab 1% vrednosti celotnega nakupa vozila za miren spanec. :rolleyes:

Priporo?am! :bravo:

 

Sem ravnokar naredil pregled se ne kupljene M6 na amzs - toplo priporo?am - za 80 eur ti pregledajo in testirajo debelino laka, izpuh, moc motorja, karoserijo, optiko, os, amortizerje, klimo in st. sajsije. Na koncu ti se pove (samo ustno ) eurotax priporoceno ceno avtomobila, tako da sem bil cisto paf. Resnicno priporocam. Meni so recimo nasli da je avto leto starejsi kot je bilo receno.

 

lp,m.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ravnokar naredil pregled se ne kupljene M6 na amzs - toplo priporo?am - za 80 eur ti pregledajo in testirajo debelino laka, izpuh, moc motorja, karoserijo, optiko, os, amortizerje, klimo in st. sajsije. Na koncu ti se pove (samo ustno ) eurotax priporoceno ceno avtomobila, tako da sem bil cisto paf. Resnicno priporocam. Meni so recimo nasli da je avto leto starejsi kot je bilo receno.

 

lp,m.

 

?zmeden? -kako to misli? leto starej?i?Kaj nisi pogledal v servisno knji?ico?Ali je sploh ni bilo?...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? -kako to misli? leto starej?i?Kaj nisi pogledal v servisno knji?ico?Ali je sploh ni bilo?...

 

Ne ne, prvic je bil registriran 1.2005, narejen pa je bil ze 6.2004. Kako so to zvedli nimam pojma. Baje se pa pri prodaji steje prva registracija in ne leto izgradnje?? Sploh ne vem kaj si naj o tem mislim. Servisna je potrjena do marca letos na 100Kkm..Sem se vedno v dilemi o nakupu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne, prvic je bil registriran 1.2005, narejen pa je bil ze 6.2004. Kako so to zvedli nimam pojma. Baje se pa pri prodaji steje prva registracija in ne leto izgradnje?? Sploh ne vem kaj si naj o tem mislim. Servisna je potrjena do marca letos na 100Kkm..Sem se vedno v dilemi o nakupu.

 

Ja,mo?no je,da je kdo kupil ta avto v akciji na koncu leta 2004 in po?akal januar 2005,da bi avto izgledal kao leto dni mlaj?i. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,mo?no je,da je kdo kupil ta avto v akciji na koncu leta 2004 in po?akal januar 2005,da bi avto izgledal kao leto dni mlaj?i. :P

 

 

malo hecno si to napisal :)

 

mo?no je, da je v katerem salonu ostal avto od lani, in so ga pa? januarja 2005 kupili...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ravnokar naredil pregled se ne kupljene M6 na amzs - toplo priporo?am - za 80 eur ti pregledajo in testirajo debelino laka, izpuh, moc motorja, karoserijo, optiko, os, amortizerje, klimo in st. sajsije. Na koncu ti se pove (samo ustno ) eurotax priporoceno ceno avtomobila, tako da sem bil cisto paf. Resnicno priporocam. Meni so recimo nasli da je avto leto starejsi kot je bilo receno.

 

lp,m.

 

Poznam, dobra varjanta! Sam sicer nisem ?el na AMZS, pa? pa na Mazdo servis, ker je ?e v osnovi bil avto kr solidno ohranjen. Me pa ma, da bi mal bolj detaljno pregledu zadeve, bolj v stilu preventive, ?e bi to sploh mel pomen :whatever:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.