Skoči na vsebino

Rabljena Mazda 6 Sportcombi 2.0 CD


sdspecy

Priporočeno sporočilo

Thanks Brezy, pol mi niti ni treba gledat it :bravo:

Pri kom si pa ti kupil, ?e smem vpra?at? Tud Italjansko (glede na to, da so prakti?no vse od tam)? :whatever:

Ti je uspel pred nakupom na kak na?in papirje preverit oz. kej v tej smeri?

 

lp,

D

 

Jaz sem kupil v Avtomedvode tudi iz Italije pa ne vem kaj naj re?em. Ko kupuje? avto ponavadi pol stvari ne vidi? pol pa...Pravijo, da je tip bolj tako (kao nategator). Jaz sem imel res smolo (morda tudi sre?o). Po treh dneh je ?la sklopka!! Tip jo je sicer zamenjal na svoje stro?ke potem sem zamenjal zraven ?e vstrajnik - tam sem mu dodal 300 evrov. Pa mi je njegov mehanik skrivil prag mislim poden zdej se dogovrjava z mehanikom za termin, da vzpostavi prvotno stanje. Sicer pa je tko avto je imel kao 96.000 km samo ne verjamem. Novi so vsi 4 diski + nove plo??ice tko dvomim o km. Pravijo da se pred 160.000 km ne menjajo diski. Servisna knjiga sicer je samo zadnji sevis bil pri 80.000. Motor drga? dela ok. Strah me je ?e teh prevar z italjani avto je bil pa vo?en v Bariju. Papirjev pa nisem preverjal ker nisem vedel za te italijanske fore.

 

Ja zanimivo je, da imajo dve, pa obe imajo kilometre pod 80.000km... :whatever:

http://www.medija-avto.si/index.php?t=vozila

 

 

Pri italjanih dvomim da so pravi km kar je pod 100.000.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem kupil v Avtomedvode tudi iz Italije pa ne vem kaj naj re?em. Ko kupuje? avto ponavadi pol stvari ne vidi? pol pa...Pravijo, da je tip bolj tako (kao nategator). Jaz sem imel res smolo (morda tudi sre?o). Po treh dneh je ?la sklopka!! Tip jo je sicer zamenjal na svoje stro?ke potem sem zamenjal zraven ?e vstrajnik - tam sem mu dodal 300 evrov. Pa mi je njegov mehanik skrivil prag mislim poden zdej se dogovrjava z mehanikom za termin, da vzpostavi prvotno stanje. Sicer pa je tko avto je imel kao 96.000 km samo ne verjamem. Novi so vsi 4 diski + nove plo??ice tko dvomim o km. Pravijo da se pred 160.000 km ne menjajo diski. Servisna knjiga sicer je samo zadnji sevis bil pri 80.000. Motor drga? dela ok. Strah me je ?e teh prevar z italjani avto je bil pa vo?en v Bariju. Papirjev pa nisem preverjal ker nisem vedel za te italijanske fore.

Pri italjanih dvomim da so pravi km kar je pod 100.000.

 

?e je ?la sklopka,je avto najverjetneje res imel ula-la km. :whatever:

 

Sicer je pa nekaj resnih prodajalcev v Italiji(najve? v Milanu),ki garantirajo za km(dajo obvezno zdraven original serv.knjigo),lahko gre? na uradni servis z avtom,ki ga kupuje?(te tja odpeljejo sami,?e ?eli?) in

ti garantirajo za avto,da je res vse tako,kot pravijo z pogodbo,da lahko avto vrne? v 6 mesecih,?e kaj ni v redu.(v tem ?asu ti odpravijo tudi vse napake,?e ni avto ?e v garanciji).

 

Pri enemu takemu je nabavljena tudi moja 6-ka in pozneje,ko sem uveljavljal garancijo(moja jo je imela ?e 1 leto),so preko avstrijske banke podatkov(ki ima ?ez tudi Slovenijo) ugotovili,da so redno bili narejeni vsi servisi tako,kot je bilo napisano v servisni knji?ici.Na bazi teh podatkov sem lahko uveljavil garancijo in to je bilo tudi zagotovilo,da so bili kilometri ob nakupu realni. ;)

 

Je pa res,da je takih "resnih" firm tam ?ez bolj za vzorec...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je ?la sklopka,je avto najverjetneje res imel ula-la km. :whatever:

 

Sicer je pa nekaj resnih prodajalcev v Italiji(najve? v Milanu),ki garantirajo za km(dajo obvezno zdraven original serv.knjigo),lahko gre? na uradni servis z avtom,ki ga kupuje?(te tja odpeljejo sami,?e ?eli?) in

ti garantirajo za avto,da je res vse tako,kot pravijo z pogodbo,da lahko avto vrne? v 6 mesecih,?e kaj ni v redu.(v tem ?asu ti odpravijo tudi vse napake,?e ni avto ?e v garanciji).

 

Pri enemu takemu je nabavljena tudi moja 6-ka in pozneje,ko sem uveljavljal garancijo(moja jo je imela ?e 1 leto),so preko avstrijske banke podatkov(ki ima ?ez tudi Slovenijo) ugotovili,da so redno bili narejeni vsi servisi tako,kot je bilo napisano v servisni knji?ici.Na bazi teh podatkov sem lahko uveljavil garancijo in to je bilo tudi zagotovilo,da so bili kilometri ob nakupu realni. ;)

 

Je pa res,da je takih "resnih" firm tam ?ez bolj za vzorec...

 

?e bi ?e enkrat kupoval bi vsaj ve? vedel kako in kaj pa? ?ola za drugi?; ?eprav naredim ?e veliki servis pa imam upam mir glede na to kar je bilo do sedaj menjano.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta v Avtomedvodah je res bl en pocar <_< .Vse iz Italije,poklepano in pobarvano tko na hiter-pocarsko, samo da se proda z ?im man?imi stro?ki in ?im ve?jim zaslu?kom :whatever: (malo barve je bilo ?e na pnevmatiki :hohoho: ) pa seveda prodajalec za sveto trdi,da zadeva ni bila ?trihana,klepana etc....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta Synchro d.o.o., Dom?ale uva?a iz Italije pri telih:

http://www.leaseplan.it/

 

Bom probu kontaktirat, pa da zvem, ?e se da kaj dobit informacij (VIN, km)

Ker je pa dejstvo, da se te avtohi?e tam ne zajebavajo - finan?na policija jih ma pod kontrolo (vsako prevrtavanje km naj bi se dogajal pri nas, ?e se oz. na poti).

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozna kdo tole iz ?kofje Loke:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2144281#

 

Januarja letos uvo?ena iz ITA. Ni bres prask, ostal pa menda dela (nisem ?e preverjal) :ne vem:

 

In zakaj se ?e prodaja?? :blink:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozna kdo tole iz ?kofje Loke:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2144281#

 

Januarja letos uvo?ena iz ITA. Ni bres prask, ostal pa menda dela (nisem ?e preverjal) :ne vem:

 

Jaz ne poznam. A ti dam kontakt mojega kolega ki vozi avtomobile iz ita in nem??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozna kdo tole iz ?kofje Loke:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2144281#

 

Januarja letos uvo?ena iz ITA. Ni bres prask, ostal pa menda dela (nisem ?e preverjal) :ne vem:

 

?e me spomin ne vara, to prodaja moj biv?i so?olec, ker sem dopoldne vedno v ?kofji loki jo lahk jo grem pogledat ?e ho?e?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodajal bi jo menda naj, ker gre kao na terenca :whatever:

 

YavarYe, Brezy, hvala za ponudbe :) Sam sem se prakti?no ?e odlo?il za tisto ?rno od Itoja d.o.o. (sicer ni polna oprema, sam je pa res ohranjena).

Sem pa razmi?lju, da bi ?ou to pogledat, samo mi nekak ni, da bi kupoval od fizi?en osebe (beri: videno- kupljeno). Je pa, ?e so vse bistvene zadeve OK, primerna cena za tako opremo.

 

?al mi je edino, da mi je tale iz Nove Gorice malo dale?, da bi ?el pogledat, v kak?nem stanju je, ker je sicer podobna (ampak dvomim, da je tolk dobra):

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2144542

 

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodajal bi jo menda naj, ker gre kao na terenca :whatever:

 

YavarYe, Brezy, hvala za ponudbe :) Sam sem se prakti?no ?e odlo?il za tisto ?rno od Itoja d.o.o. (sicer ni polna oprema, sam je pa res ohranjena).

Sem pa razmi?lju, da bi ?ou to pogledat, samo mi nekak ni, da bi kupoval od fizi?en osebe (beri: videno- kupljeno). Je pa, ?e so vse bistvene zadeve OK, primerna cena za tako opremo.

 

?al mi je edino, da mi je tale iz Nove Gorice malo dale?, da bi ?el pogledat, v kak?nem stanju je, ker je sicer podobna (ampak dvomim, da je tolk dobra):

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2144542

lp,

D

 

"Videno - kupljeno" Ta zadeva ne obstaja ve? :D

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V glavnem, kar se z moje strani ti?e, zadeva kupljena. Po prevo?enih 100km, za enkrat OK - tok tok po lesu :P

Zdaj se ravno dogovarjam za velik servis pri enem biv?em Mazda mehaniku za cca 300-350 material + delo za en dopoldan, pravi (tistih 900? na Gami je pa resni?no malo preve? :angry: ).

Potem pa da vidimo, kako bo v prihodnje.

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.