Skoči na vsebino

EURO2008


ReDevil

Priporočeno sporočilo

No ja,ni bla glih neka vau tekma,ampak ok...pa? Nemci ko Nemci,pa so dobli svoj finale. :D Prenos pa res katastrofa ja..... :( Samo kak je mogo?e,da bi HTV mel sliko,medtem ko TV3 ne,?e je blo re?eno,da nobeni nimajo slike??? :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 125
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ja,pa baje bo danes zve?er ?e mo?nej?a nevihta ravno v ?asu,ko bi mogo bit drugi polfinale. :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene pra preseneca, da niso mel rezervno povezavo

(ce koga zanima tehnika: tv sateliti oddajajo pri cca. 12GHz, ce pride do slabega vremena kjer so nizki oblaki, mocno zmanjsajo propustnost in pride do prekinitev)

sam prav neverjetno, da niso dali se rezervno zemeljsko povezavo (5GHz)...nabjrz bojo huda frka

 

 

tekma je meni bla odlicna in bi si zelel vec takih!

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa moral bit zanimivo v Nem?iji:

 

Dajo Turki gol pa pol Nem?ije naredi UAAAAAA

Dajo Nemci gol pa spet pol Nem?ije naredi UAAAAAA

 

in to UAAAAA-janje se ponovi ?e 3x :hohoho:

 

 

 

Ma ja sej na fuđinama je isto, ?e igrata Slovenija in Srbija.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja sej na fuđinama je isto, ?e igrata Slovenija in Srbija.

 

:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja sej na fuđinama je isto, ?e igrata Slovenija in Srbija.

 

Nism zihr, da bi na tej lokaciji kdo za SLO naviju! <_< :ne vem: :hohoho:

 

Sicer pa ?e par let niti ni za kaj navijat oz. za koga! :whatever::unsure:

 

Boss, upam da za dns zve?er ne napoveduje? oz. ?uti? zmage Slovanov! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nism zihr, da bi na tej lokaciji kdo za SLO naviju! <_< :ne vem: :hohoho:

 

Sicer pa ?e par let niti ni za kaj navijat oz. za koga! :whatever::unsure:

 

Boss, upam da za dns zve?er ne napoveduje? oz. ?uti? zmage Slovanov! :D

 

Jaz jo ?utim.Go,Rusija ,Go. :bravo::D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mam sam jaz problem al gre ?e komu Verdenik na ?ivce?

Doktor blefiranja.

 

He he,meni tudi gre na jetra.Ko je bil selektor,ni naredo popolnoma ni?,druga?e je pa vedno pametn ko satan. <_<

 

 

Druga?e pa danes ni blo ni? od igre Rusov,ki so jo kazali zadnji 2 tekmi....?koda. :( Ampak zaj pa v finalu pa? za ?pance navijamo. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No v dveh tekmah so jih skupno podelal 7:1 :danzoman::P

 

U finalu, seveda za ?panijo, sam matr tisti ?vabi so tko neugodni, sploh ?e je Vilja kej bolj pohablen bo beda! <_<

 

Se bosta pa za moj okus, sre?ali v finalu ?ist kontra ekipi, ?panija je moja najlup?a sploh, Nem?ija pa genau zadnja, tko da, nebesa ali pekel! :whatever::o

 

Mogo?e bojo ?panci celo la?je ?pilal z Nemci kot bi pa s Portugalci, sicr je pa to zlo te?ko re?t! :lol:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaaaaj ?panci so ?li naprej!!!! :ouje:

 

Najbolj sem sre?en, da so one makaronarje dam poslali. Tok sem bentil ko sem gledal tisto tekmo, ?pagetarji so se zaprli in upali da se Toni-ju userje ena glavca.

 

Svaboti se neugodni, ker nikol ne ve? kak igrajo. Na tem prvenstvu so pokazal nakj dobre a ve? slabe igre, u bistvu, dobro so odigral samo proti Portugalcem pa mogoce Poljakom. ?e bojo igral tko kot s Turki jih bo ?panija zmlela, spol pa ?e dajo ?panci prvi gol.

 

Mam ob?utek da bojo ?vaboti igral na prekinitve, oz. se zvijal blizu kazenskega prostora, ker so vi?ji in mo?nej?i, se zna Kljusetu al pa kermu drugmu poljaku usrat glavca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

\o/ vedu sm za kere morem navijat :), uglavnem ?panci so uni?il ruse na zadnji tekmi, sheva se je igala skor celo tekmo :) ?eprou so se rusi trudl sam jim je pol use padl po golu Xavi-a, espana po dolgem ?asu osvojila EP?upam :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok sm veseu pa to je noro! :ljubezen::rozico::ouje:

 

Ne vem pa al sm bl veseu k so ?panci prvaki, al zato ko Nemci niso, al oboje hkrati! :ne vem: :hohoho:

 

:rispekt::rispekt::rispekt::vesel:

 

ve? nas je takih :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,edino pravilno se je zgodilo-torej ?panci prvaki. Jim privo??im. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Use j to fajn pa krasn, sam men tuki neki ni čist jasn. Mrbit zato k sm kmet an s hribu doma... Al pei zato k je pozna ura...   Ko je Orban začel postavljati ograjo, so šli vsi v luft. Pred volitvam so vsi strašili, da se Janša zgleduje po Orbanu in da bo tudi on postavil ograjo in bomo zarešetkani... Potem je Cerar začel postavljati ograjo, pa je nekako šlo skozi...  Nato je Golob začel umikati ograjo in nihče ni protestiral. Vsi pa imate toliko za povedat čez ilegalce, ki zdaj toliko lažje prehajajo mejo... In zdaj se zdi, kot da so Avstrijci in Italijani krivi za napačne odločitve naše vlade oz. za napačne odločitve Slovencev na volitvah... In zdi se, da so severni in zahodni sosedje krivi, ker nas povezujejo z Balkanom, kamor smo sami prodali paradne konje našega gospodarstva... In zdaj so oni tisti tagrdi, ki bi Schengensko mejo potegnili severno in zahodno od Slovenije in nas tako priključili k Balkanu. Da bi pa naši politiki od Hrvaške zahtevali čuvanje Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi naši politiki Hrvatom zagrozili, da bodo spet uvedli Schengensko mejo na meji med Slovenijo in Hrvaško, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi pa naši politiki še podaljšali ograjo od meje z Madžarsko do Jadrana in naj imajo Hrvati ilegalce, če ne znajo čuvat Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride.   Mah, kaj, itak bo na koncu Janša kriv za vse. Kot vedno...
    • Seveda so dragi, posledično pa ravno zaradi visokih cen novih vozil, ki so napihnjene ravno zaradi forsiranja električnih, ki se z visoko ceno nikakor ne morejo uveljavit pri večjem številu kupcev....  Za enako ceno bi se pa lahko prodalo več električnih vozil le več polnilnic še rabimo in 30% večjo kapaciteto baterije in bi se mogoče izšlo..... 🤔
    • Pushing, lizing, krediti... 
    • Tako kot si napisal, CX5 s polno opremo je cca. 47k, nova M6 v npr. PHEV verziji bi bila sigurno čez 50k, glede na to da se CX60 povzpne do 65k. Adijo cena. Tudi sam si je kot zaprišeni oboževalec ne bi kupil za ta denar, edino o rabljeni bi lahko razmišljal.
    • U ja, še mal pa boš tudi ti na Krku nogice namakal 😂
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.