Skoči na vsebino

Brez?i?ni internet


nisde

Priporočeno sporočilo

Torej, ?ola nam je kon?no zakoderala brez?i?no povezavo, in sm posledi?no brez neta :D

Zdj pa me zanima kaj uzet glede na to, da mata recmo mobitel in simobil neki brez?i?nih varjant. Internet rabm za forume, pa da kak?en del fifth geara in top geara enkrat na tedn dol potegnem. Vem da Boss ve kr neki o tem, pa bo prosu da mal delite izku?nje z mano, ker kakor vem se pogodba podpi?e za 24 mescev pa se nebi rd zaj*** :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...to al pa balkanska varianta: poglej kaksen encryption ima sola, ce je to WEP, si snames dol airsnort in skrekas tisto WEP kodo in nadaljujes kot si do zdaj :)

 

a druge variante nimas: kabel, T2, itd itd?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In Simobil in Mobitel ?e ponujata neomejen dostop pri prenosu podatkov UMTS/HSDPA. Simobil je sicer cenej?i (19?) vendar, ?e sem dobro seznanjen je prenos "le" 2Mbita/sec. Mobitel je dra?ji in sicer 29? ampak ima obljubljen prenos podatkov 3,6Mbit/sec.

 

Kaj izbrati - v obeh centrih na?eloma posojajo modem?ke in lahko tako enga kot druzga sproba? kar pri sebi doma, da vidi? kolk zadeva "vle?e". Jaz sem sprobal in brez te?av deluje tudi P2P oziroma torrenti tako, da za kak?en topgear oz 5th gear dol potegnt ne bo problem. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, tvoja varjanta mi je ?e najbl u?e? :D

Bom najprej tvojo probu, pol pa dalje. Sam tud od simobila bi mogl bit dost zame, k res sam mal po forumih letam, tko da mislm da ni potrebe za 3,6Mb prenos. Pa 20? se mi zdi lih prou za net. Poro?am kaj bom uzeu.

Hvala usem :)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, to je pa mal bl kompleksno namestit kt sm mislu :D Rab? ?e 3mio stvari zravn da to dela. Pa sploh nevem kako majo koderan, ker lah sam izberam kje in kako bom vpisu geslo in kak?no koderanje je. Labi, ti kj ve? ve? kako to in?talerat?

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj to mi ni jasno, ker sam lahko izberem enkripcijo. Je ful opcij, med njimi tudi WEP, sam ta program zalaufat je cela umetnost, usaj po README sode? :D

Dele grem do simobila da mi dajo za 15 dni na probo za neomejen prenos podatkov, ?e bo teh 2/Mb dost pol bom to uzeu, ker 30? pr mobitelu je ?e kr mal velik. Bomo videli. Tnx zaenkrat!!!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, sm biu pr simobilu in mobitelu, in so mi odkrit povedal da je Simobil za en drek :D, pa da zadeva vrjetn nebi laufala prek UMTS signala ampak GPRS, in je prodajalc reku da to zna bit u?as ?e slab? k Dial up :hohoho:

Tko da je edina opcija mobitelova ponudba, tko da bi najraj to uzeu. ?e pa kdo zna uporabljat un program k ga je Labi navedu, pa ga prosm ?e mi pride pomagat, dobi za :mi pijemoo: in :vino: in :cheers: in :pepsi::D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.