Skoči na vsebino

Prednja ?arometa ne svetita


Priporočeno sporočilo

Zdravo,

na Mazdi Demio naletel na nere?ljivo te?avo. Obe prednji lu?i za vo?njo ne svetita, medtem ko dolge lu?i, ki so v bistvu itak ista ?arnica, normalno delajo. Pregledal varovalke, ?arnice, vse normalno.

Kaj bi lahko bilo narobe? Sumim na volansko stikalo. Kako bi preveril ali pri vklju?enih lu?eh pride kaj toka do ?arnice?

Hvala za odgovore.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

na Mazdi Demio naletel na nere?ljivo te?avo. Obe prednji lu?i za vo?njo ne svetita, medtem ko dolge lu?i, ki so v bistvu itak ista ?arnica, normalno delajo. Pregledal varovalke, ?arnice, vse normalno.

Kaj bi lahko bilo narobe? Sumim na volansko stikalo. Kako bi preveril ali pri vklju?enih lu?eh pride kaj toka do ?arnice?

Hvala za odgovore.

 

Lahko je crknil rele za kratke lu?i. :blink:

Si ti mogo?e notre dajal kake mo?enj?e ?arnice ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zdravo,

zahvaljujem se za odgovore. K sre?i sem jo precej poceni odnesel, saj je bila potrebna le zamenjava obeh ?arnic. Seveda sem se ob tem neumno po?util, da tega nisem dognal sam. Mi pa ?e sedaj ni jasno, kako lahko ista H4 ?arnica sveti pri dolgi in ne sveti pri kratki lu?i?! Ali ima nemara dve ?arilni nitki?

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi pa ?e sedaj ni jasno, kako lahko ista H4 ?arnica sveti pri dolgi in ne sveti pri kratki lu?i?! Ali ima nemara dve ?arilni nitki?

LP

 

Seveda, H4 ?arnica ima 2 nitki.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.