Skoči na vsebino

Servisi-Ljubljana


Priporočeno sporočilo

Imamao novo M5, in pri?el je ?as prvega servisa. V Ljubljani in oklolici je kar nekaj uradnih servisov. A mi lahko zaupate kako ste z njimi zadovoljni. Zanimam se za predvsem A cosmos oziroma Interklas na Tr?a?ki, to pa zato, ker stami najbli?ja. Kaj menite kam naj jo peljem!

 

LP!

 

B

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz definitivno bi peljal v BTC !!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje pa je to na trzaski , kajti zvim dost bliz , ce se seveda pogovarjamo o Ljubljani

 

Dolgi most pred avtopralnico iz smeri iz Ljubljane... ne more? zgre?it - imajo logotipe od Mazde in Volva obe?ene na stavbi pa cel kup novih avtov je zuni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

Ja tudi tega sem imel na tar?i. a ima z njim kdo kak?ne izku?nje?

 

Jaz sem mojo 6ko pri njih kupil in kar se ti?e nakupa je bilo vse ok. Boss pa ima tam tudi servisne izku?nje in ti bo lahko kaj ve? povedal.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazde nisem nikoli pri njih servisiral jo je pa fotr in takrat so naredili lepo vse v redu. Sem pa imel pri njih ene parkarat moj prej?nji avto KIA in tudi nikoli niso naredili kapitalca in je bilo OK.

 

Je imel pa Boj? mal grenko izku?njo z njimi, ker mu niso znali na?telat lu?i ?zmeden? oz. so rekli, da se jih ne da ?zmeden??zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta prvo mazdo sem vozil na Autorent v Novi Gorici.

Drugo pa vozim v BTC.

 

Obcutek o dobro opravljenem delu imam na servisu v BTCju.

 

Moram pa omenit, da sem blazno obcutljiv na to, da imam zamenjane kose, katere sem placal. Ce je potrebno naredim celega hudica :D

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta prvo mazdo sem vozil na Autorent v Novi Gorici.

Drugo pa vozim v BTC.

 

Obcutek o dobro opravljenem delu imam na servisu v BTCju.

 

Moram pa omenit, da sem blazno obcutljiv na to, da imam zamenjane kose, katere sem placal. Ce je potrebno naredim celega hudica :D

 

<_<

To tudi meme skrbi. Kar naprej me stra?ijo, da seviserji ob svojem delu v?asih "po nesre?i" vgradijo neoriginalen oziroma star popravljen del. Kako to ugotovi?, sem namre? ?isti aberveznik glede avtomehanike, gradim na zaupanju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden?

?al bo? moral verjeti na besedo.

 

Zal je res tako.

Ampak kaksno rec lahko preveris npr. zracni filter - ne vzame niti 20sek za odprt predel.

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj pa nebi stali zravn ko vam servisirajo avto, ali pa vsaj v bli?ini?

 

A to sploh ?e kje pustijo? Kolikor vem lastniki ob servisu nismo ravno za?eljeni biti zraven, ?eprav se igrajo z na?o makino. Kako je to npr. na servisu v BTC oz. Interklasu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.