Skoči na vsebino

Klima kompresor


Priporočeno sporočilo

Zdravo.

 

Moram se pohvalit, da se me s tole mojo mazdo res dr?i smola. No po kraj?em mirnem obdobju u?ivanja v vo?nji mi je danes "crknila" klima. Torej vklopim klimo in ni?, po kaki minutki se mi posveti da nekaj ni ok zato izklopim in pustim do doma pri miru. Dam avto na kanal in pogledam, vse mastno po za??itni plastiki pod motorjem. Torej o?e pravi, da je skor 100% kompresor. Je mo?no da bi bila cev? ?eprav na cevi ni videti ni? nenavadnega. Drugo vpra?anje je cena popravila, vsaj okvirno me zanima. Aja pa ?e tole, je kje v bli?ini (?tajerska) kak?en majster, ki rihta te kompresorje?

 

Hvala

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Olje od kompresorja skor 100% ni (malo ga je in dobro zatesnjen) - prej od ma?ine. Kompresor ti ne bo noben majster popravil pa dal garancijo! Nov pa stane ohoho. Najverjetneje si ostal brez plina - kdaj si pa nazadnje servisiral klimo? Naj ti klima majster preveri tesnjenje, ?e je potrebno zrihta pol pa nafila plin in bo ziher delal ;)

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mastno v smislu nekaj zelenega <_< kar ziher ni motorno olje, zato sumim da je nekaj od klime

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej poglej ceviin spoje le teh ,ker pri kompresorju samo zvije os ali pa jo odtrga, di bi kompesor"odprlo" ?e nisem sli?al.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, torej ?e kompresor te?e normalno je najbolj?e da peljem klimo nafilat in da dodajo barvilo ter ugotovimo kje je spustilo.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, torej ?e kompresor te?e normalno je najbolj?e da peljem klimo nafilat in da dodajo barvilo ter ugotovimo kje je spustilo.

 

:bravo::bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je kaj zelenega, je to olje z barvilom. Olje se dodaja k plinu pri prvem polnjenju. Pri ostalih polnjenjih, pa se cel obtok sprazni in se lo?i plin ter olje, potem pa se doda nov plin za polnjenje, olje pa se koristi staro. Pri vsakem polnjenju se doda barvilo, ker ?e za?ne spu??at, pol to lahko vidi?, druga?e je plin brezbarven. Pri tovarni?kem polnjenju ni barvila zraven.

Olje se nahaja v komresoru, tak da, ?e je olje zraven, je vlka mo?nost, da je komresor spusto.

Kompresore popravljajo v Murski Soboti mislim da Agroservis, ampak nisem siguren.

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo.

 

Komaj danes je imel majster ?as, da mi je pogledal kaj se je zgodilo. Hvala bogu je ?la "samo" cev. Ima kdo slu?ajno informacijo koliko kaj stane tale hec?

 

Hvala.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo.

 

Komaj danes je imel majster ?as, da mi je pogledal kaj se je zgodilo. Hvala bogu je ?la "samo" cev. Ima kdo slu?ajno informacijo koliko kaj stane tale hec?

 

Hvala.

 

?e ti je odpovedal gumijasti del cevi pol se da porihtat, ?e pa aluminijast pa tudi, samo je malo ve? ???.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gumjasti del je "odpovedal", pa? luknjica je. Sem ?e iz ebay-a naro?il drugo cev, ker originalna je draga kot da je zlata :blink: ~ 200 ?

 

?e pa kdo slu?ajno rabi to cev, pa da si jo sam popravi, mu jo rade volje odstopim B)

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.