Skoči na vsebino

mazda 6 bosse akustika


Priporočeno sporočilo

Imam mazdo 6 2005, katera ima vgrajeno akustiko bosse z navigacijo. Zadeva mi ne dela, pa me zanima, ?e ima kdo elektri?no shemo instalacije akustike vozila ( rad bi preveril vsa napajanja in instalacijo ). Radio se pri?ge vendar brez glasa tuner in CD pa delata seveda tudi brez glasa.

 

lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam mazdo 6 2005, katera ima vgrajeno akustiko bosse z navigacijo. Zadeva mi ne dela, pa me zanima, ?e ima kdo elektri?no shemo instalacije akustike vozila ( rad bi preveril vsa napajanja in instalacijo ). Radio se pri?ge vendar brez glasa tuner in CD pa delata seveda tudi brez glasa.

 

lep pozdrav

 

Najbolj?e,da vse skupaj lepo odpre? in pogleda?,?e so konektorji na radiju zadaj v redu.Lahko najprej preveri?,?e je na oja?evalcu,ki je pod sprednjim sopotnikovim sede?em vse prav povezano.

Napotke,kako se odpre sredinsko konzolo smo ?e objavili.Samo malo po forumu prei??i. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No avto sem kupil tak ! Zanimam se ali ima kdo elektri?ne sheme, kaj mora priti na kak?en pin konektorja ?!

Vse sem ?e pregledal a edino, kar je bilo, izgleda, da je bil montirana instalacija za GSM in tudi pobrana ven !

Na oja?evalcu mislim, da je vse OK saj sem ga odprl in pogledal ?e prihajajo Low input signali iz radia vendar jih ni ! ( mogo?e je vklu?en Mute ali kaj podobnega zato bi potreboval elektri?no shemo, da bom re?il problem !

 

 

LP

Mak1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.