Skoči na vsebino

MAZDA 5 CD 143 - 100.000km


btrafela

Priporočeno sporočilo

V reviji AutoBild je v petek 15.8. objavljen test Mazde 5 CD 143 na 100.000km.

 

M5 se je odrezala odli?no, dejansko same hvale in v tem ?asu razen rednih servisov ni

bilo problemov. :bravo:

 

Razen na dolo?enih mestih se je ?e pojavila korozija, kar pa je mislim problem vseh novih Mazd.

 

Omenjajo, da je to prvi avto na njihovem testu, kjer ni bilo potrebno dolivati olja (to

pa ?e vemo zakaj). Je pa res, da je avto bil vo?en velikokrat pri Vmax, kar pomeni, da

ni pri?akovati problemov zaradi dvigovanja nivoja olja.

 

Je pa test tudi na spletu:

http://www.autobild.de/artikel/dauertest-m...top_766433.html

 

Mogo?e zanimivi komentarji bralcev spodaj, kjer en omenja 6 kratno menjavo olja pri 19.000km, drugi

omenja ?kirpajo?i prednji del v hladnih dneh, se tudi meni dogaja.

 

Lp,

 

P.S. j***, sem se pri naslovu se zatipkal (pravilno je MAZDA :) ). Vedno govrim, da telefoni in pisanje po

forumih ne gre skupaj.

 

P.S.S. Hvala moderatorju....

Popravljeno od btrafela
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Moja bo imela 100.000 v treh letih.....brez korozije...:):):):)

 

 

V reviji AutoBild je v petek 15.8. objavljen test Mazde 5 CD 143 na 100.000km.

 

M5 se je odrezala odli?no, dejansko same hvale in v tem ?asu razen rednih servisov ni

bilo problemov. :bravo:

 

Razen na dolo?enih mestih se je ?e pojavila korozija, kar pa je mislim problem vseh novih Mazd.

 

Omenjajo, da je to prvi avto na njihovem testu, kjer ni bilo potrebno dolivati olja (to

pa ?e vemo zakaj). Je pa res, da je avto bil vo?en velikokrat pri Vmax, kar pomeni, da

ni pri?akovati problemov zaradi dvigovanja nivoja olja.

 

Je pa test tudi na spletu:

http://www.autobild.de/artikel/dauertest-m...top_766433.html

 

Mogo?e zanimivi komentarji bralcev spodaj, kjer en omenja 6 kratno menjavo olja pri 19.000km, drugi

omenja ?kirpajo?i prednji del v hladnih dneh, se tudi meni dogaja.

 

Lp,

 

P.S. j***, sem se pri naslovu se zatipkal (pravilno je MAZDA :) ). Vedno govrim, da telefoni in pisanje po

forumih ne gre skupaj.

 

P.S.S. Hvala moderatorju....

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.