Skoči na vsebino

Servis M6 pri 100.000km


Priporočeno sporočilo

Imam Mazdo 6, '04, 100kW/136KM, diesel in me v kratkem ?aka servis pri 100.000km. Zanima me kaj se menja pri teh km in kje naj kupim dele in katero olje da bo najceneje. Servis nameravam opraviti v A-cosmos (Gama) v BTCju, ker sem bil zadovljen s fanti, kar sem imel opravk z njimi doslej. Rad bi sam nabral dele, ki se menjajo, ker menim da jih dobim ceneje kot so na servisu.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Danes sem imel servis v BTCju na 100.000km. V priponki ra?un.

 

Poleg cene urne postavke (avtomehani?na dela) bi se dalo tud vpra?at, zakaj zaboga so rabili dobri 2 uri za menjavo olja, filtrov in prednjih plo??ic :blink:?zmeden? . Sosed je dober mehanik in takle servis opravi v dobre pol ure :bravo: .

 

LP A

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg cene urne postavke (avtomehani?na dela) bi se dalo tud vpra?at, zakaj zaboga so rabili dobri 2 uri za menjavo olja, filtrov in prednjih plo??ic :blink:?zmeden? . Sosed je dober mehanik in takle servis opravi v dobre pol ure :bravo: .

 

LP A

 

ker vzamejo kr "po?ez", manj kot 2 ure ?e tk sploh nism na nobenem ra?unu vidu...se jim "ne spla?a" :angry:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.