Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Torej, sem lastnik Mazde 323BA-F letnik 96. Imam pa en velik problem. Iz pokrova motorja mi je za?elo te?i olje. Dvakrat sem ?e od?el na poobla??eni servis v Novo Gorico, dvakrat pa tudi k serviserju v Postojni. Torej naredijo pa vedno enako. Zamenjajo mi tesnila in re?ejo da bo sedaj vredu. Pa ni! ?e vedno mi te?e olje! Torej, zanima me, ?e morda kdo ve za kak?en dober servis in kak?ne ima izku?nje s servisom. Hvala in lep pozdrav!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: Zakaj te?e,najbr? zato ker je teko?e :D

 

Dj mal bol to?n povej iz kerega konca te?e?

Morda ta m pri frtajlerju(razdelilniku v?iga) ali te?e kar nekje izpod pokrova ventilov,al te?e pri strani kjer so semeringi glavne gredi ipd.?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda servis BTC !

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Servis YavarYe. :bravo:

 

No ja pa na tega sm pozabil :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvakrat sem ?e od?el na poobla??eni servis v Novo Gorico, dvakrat pa tudi k serviserju v Postojni. Torej naredijo pa vedno enako. Zamenjajo mi tesnila in re?ejo da bo sedaj vredu. Pa ni! ?e vedno mi te?e olje!

 

Definitivno zamenjati serviserja. Glede na to, da ti je Yavarye bli?e kot LJ predlagam njega. Bo vsaj res pogledal situacijo ne pa samo na hitrco zamenjal tesnilo pa vozi Mi?ko.

A je mogo?e, da niso dali dovolj tesnilne mase k dihtingi? Ko sem jaz menjal pokrov ventilov sem isto zasral potem ko sem temeljito zasilikoniral z maso je bilo pa dobro. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Silikon je re?itev, ko se ne da dobiti tesnila ali pa je predrag.

Zakaj pa niste reklamirali popravila, ?e se ponavlja?

 

Saj smo reklamirali... ni problem v tem, samo moti me, ker ni popravljeno ni?.... Pa lahko vpra?am samo ?e, kje je ta servis YavarYe?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?lji mu zasebno sporo?ilo pa se bosta zmenla!

Je pa druga?e iz okolice ?kofja loke.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.