Skoči na vsebino

Kasko - Triglav?!?


smash

Priporočeno sporočilo

Zanima me naslednje...

 

na avtu imam nekaj praskic, po?en zadnji odbija? ter udarjen zadnji levi del (praska ter vboklina v avto po lastni krivdi)...

 

..mislite, da bodo kaj kompliciral, ?e napi?em, da se je vse to zgodilo na parkiri??u? bodo verjeli? kako je s tem? ima kdo izkusnje?

 

poleg tega imam na strehi in havbi udarce od to?e...tako da je kar nekaj stvari za popravit..klical sem tja in so mi rekli, da je za vsak ?kodni primer potrebno napisati svoj prijavni list..

 

sedaj jih imam ze ene 6 :)

 

mislite, da bo slo brez tezav? je res, da ce priznam krivdo pri nastali skodi, da upostevajo odbitno fransizo? zato bi raje rekel, da je pac nekdo ponoci udaril v avto, samo ne vem, ali lahko ugotovijo, da govorim neresnico...tako da prosim za nasvet :)

 

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je odvisno od po?kodbe in sicer, ?e je mo?no, da jo bi recimo povzro?il nekdo drug potem se da. ?e pa je udrtina od kakega kovinskega stebri?ka al pa telegrafarce oziroma od betonskega stebra pa pa? ne, ker vse te omenjene zadeve se ne premikajo same naokoli in ne treskajo v avte ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me naslednje...

 

na avtu imam nekaj praskic, po?en zadnji odbija? ter udarjen zadnji levi del (praska ter vboklina v avto po lastni krivdi)...

 

..mislite, da bodo kaj kompliciral, ?e napi?em, da se je vse to zgodilo na parkiri??u? bodo verjeli? kako je s tem? ima kdo izkusnje?

 

poleg tega imam na strehi in havbi udarce od to?e...tako da je kar nekaj stvari za popravit..klical sem tja in so mi rekli, da je za vsak ?kodni primer potrebno napisati svoj prijavni list..

 

sedaj jih imam ze ene 6 :)

 

mislite, da bo slo brez tezav? je res, da ce priznam krivdo pri nastali skodi, da upostevajo odbitno fransizo? zato bi raje rekel, da je pac nekdo ponoci udaril v avto, samo ne vem, ali lahko ugotovijo, da govorim neresnico...tako da prosim za nasvet :)

 

hvala

 

Na ?alost je res,da se vsak ?kodni primer obravnava posebej.Tako,da jim ne bo? mogel prodati vseh vdrtin

in odrgnin pod isti?kodni primer.

In ?e ima? ta bolj?i kasko ti za parkiri??e ne odbijejo fran?ize.?e pa prizna? pa ja in je vpra?anje,?e se ti spla?a uveljavljat kasko. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen!

 

No kolikor vem policija ve? ali manj pri manj?i ?kodi ni obvezna. Vsaj pri mojih izku?njah je bilo tako.

 

Povem ti takole (to sem naredil sam) pri triglavu ponavadi ne komplicirajo. Spi?i tistih 6 ?kod kot parkiri??e in pojdi ocenit. ve? kot zavrnit ti ne morejo. Meni niso :)

 

Lp

Nathan

Lp

Nathan

 

Blog - nathan.si

Flickr - Gallery

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko ti povem iz lastnih izku?enj, kako je blo pri meni.

V treh letih se je nabralo kar nekaj vdrtin (od drugih avtov na parkiri??u), en avto mi je oplazil zadnji odbija? na parkiri??u, jaz sem s prednjim delom oplazila zid.

Najprej sem ?la na policijo, rekla da so mi na parkiri??u porajsali zadnji del in je napisal zapisnik. Potem sem ?la k cenilcu, povedala kaj vse se mi je zgodilo na parkiri??u.

In so mi lepo vse upo?tevali. Nara?unali so za skoraj 1000? ?kode oz. tak ra?un so izstavili zavarovalnici. Tk, da sem mal izkoristla kasko.

love.gif

2160_1.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsem v poduk, na zavarovalnici cenilci niso idioti.

drugo, 6 po?kodb ti ne bodo pla?ali, navsezadnje je zakonski rok, v katerem mora? prijaviti ?kodo, torej 6 ?kod v 14 dneh recimo, skoraj nemogo?e, avto od to?e, mislim da je ?e kar nekaj ?asa od zadnje to?e, in pa ?e bi ti pla?ali vse ?kode, bi verjetno cena presegla realnost.torej uveljavlja? dve zadevi, tri te?ka in to je to.

in ?e mu ne bo? v?e?, te lahko zaradi nezapisnika policije odslovi.beri drobni tisk na pogojih.

po doma?e povedano, ?e si preve? -po?re?en- bo? na slabem.

to je to.

 

 

kar se parka ti?e, ?e ni sledi neznanega vozila se lahko verjetno obri?e? pod nosom.stara finta ?e kakih 20 let je, da se polovico majhnih po?kodb ?eli uveljavljati kot parking-obvezno drugo vozilo in tega se ?e kako zavedajo, tako da ti ?e kar tam diagnosticirajo, kaj si sam naredu in kaj recimo ne, ?e pa se ?e userje? od strahu, si gotov.gre? domov , je pa res, da brez posledic.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kle se strinjam z Dandom... daj vsaj to?o prestavi na drugo leto poleti, ko bo spet klestila pa takrat prijavi.

 

Hm-ko bo in ne ?e bo?Se pravi,da je ta ?e vpisana v hidrometeorolo?ko karto slovenije . :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.