Skoči na vsebino

Mazda 323F - BA 1.5 16v


Priporočeno sporočilo

Takoj sem pomislil, da mogo?e ?eli izvedeti podatek o sredinski luknji (npr. 54mm), kar pa seveda ni ET. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Macher3, to je podatek originalnih platisc (razen luknja in razmak vijakov bi naj bil vedno isti, na avtu :P ). Sicer ne vem ce imas se vedno originalna, tako da sem samo predlagal da pogledas na platisca in bos najbolj ziher (namrec tudi iste oblike platisc imajo razlicni ET, sredinsko luknjo in/ali razmak vijakov).

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej so feltne zadnja stvar ki bi rihtu na avtu :wacko:

U?eri najdem ekpnazijo ?isto brez vode in not svinjarijo neko zeleno-sivo varianto :vskalo:

 

Predvidevam da mi je ?la dihtunga na glavi... :( skratka, ?e preverim stanje pol pa sam ?e po delih prodam :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej so feltne zadnja stvar ki bi rihtu na avtu :wacko:

U?eri najdem ekpnazijo ?isto brez vode in not svinjarijo neko zeleno-sivo varianto :vskalo:

 

Predvidevam da mi je ?la dihtunga na glavi... :( skratka, ?e preverim stanje pol pa sam ?e po delih prodam :huh:

 

ti kej kadi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti kej kadi?

 

Nism porajtu.

Sm bil tok :huh: da tega nism niti gledu. Bla je umazanija v ekspanziji in sm takoj sklepu da je dihtunga.

 

Lahko da se je dvignila umazanija iz hladilnika in kje drugje pu??a.

Moram se malo poglobiti ko se vse skupaj posu?i ker se tale d? mi nagaja pri diagnozi ker je vse mokro okrog.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nism porajtu.

Sm bil tok :huh: da tega nism niti gledu. Bla je umazanija v ekspanziji in sm takoj sklepu da je dihtunga.

 

Lahko da se je dvignila umazanija iz hladilnika in kje drugje pu??a.

Moram se malo poglobiti ko se vse skupaj posu?i ker se tale d? mi nagaja pri diagnozi ker je vse mokro okrog.

 

to sm tut js posumu, da ti je umazanijo zdignal, zto sm uprasu, ce ti kej kadi ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo zdej se pa vidi.... kiler pu??a... in to po?teno :glare:

Ma kdo kak rabljen odve?... nov 110?+ B)

 

se mi je ?udno zdelo, da bi kar tak dihtunga spustila, ker tako reko? so bli ti motorji skorajda bulletproof :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pozdravljeni.

 

Glede na situacijo vas spra?ujem za mnenje :closedeyes:

Avto bom dal od bajte tako ali druga?e... ali se mi spla?a probati prodati kak del ali kar vse skp spre?am in dobim za avto 200?

gledam na avtonetu avta po 200+? in se ne prodajo... jst nimam cajta velik ker potrebujem -50% na drugem avtu in bi rad avto odpelu z tablicami da nebi ?e vleke pla?eval :zvizga:

Gre se za za tole 323F BA 1.5:

 

mazda2.jpg

Kiler malo pu??a in sovoznikova stran je podrajsana... brezhibna, vozim se normalno pa ?e klima dela k ?us :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa prepis na kakega druzinskega clana da loh preneses bonus?

Sicer pa danes 50% senkavajo a ni tako?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

 

Glede na situacijo vas spra?ujem za mnenje :closedeyes:

Avto bom dal od bajte tako ali druga?e... ali se mi spla?a probati prodati kak del ali kar vse skp spre?am in dobim za avto 200?

gledam na avtonetu avta po 200+? in se ne prodajo... jst nimam cajta velik ker potrebujem -50% na drugem avtu in bi rad avto odpelu z tablicami da nebi ?e vleke pla?eval :zvizga:

Gre se za za tole 323F BA 1.5:

 

mazda2.jpg

Kiler malo pu??a in sovoznikova stran je podrajsana... brezhibna, vozim se normalno pa ?e klima dela k ?us :lol:

 

resno misli? dat u pre?o? A se da kej po delih dobit? (rabu bi voznikova vrata in havbo) :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp. Samo musko vn potegnem in avto gre pa-pa   :unsure:   aja, pa kat dol odre?em

 

Da se dobit, seveda... to so med bolj?imi stvarmi na avtu :lol:

 

Deeyan@: Bom vidu kaj bo jutr reku kolega ki se meni za pre?o pa se zmeniva kaj in kako... :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

ja saj obrobi se ?e po?timajo to ni problem rabim pa  zunanji del bokov v celoti ker bi te boke privaril na moje ?e obstoje?e da bi avto malo po?iril in potem moj bok uporabil kot notranji del blatnika in zadnja vrata povaril in ?iritev speljal ?e na vratih to mi je zaj v planu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.