Skoči na vsebino

SRE?NO 2009


BOJČ

Priporočeno sporočilo

?estitke vsem, predvsem pa vam iskreno ?elim vse lepo, veliko sre?e, zdravja in vsega tistega kar osmi?lja na?a ?ivljenja. :rozico:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?el preverit ?elje, ki sem jih napisal za leto 2008, da vidim v kaki meri so se uresni?ile. :P

 

?e je ?as, da napi?ete va?e ?elje za leto 2008 - ampak samo tiste, ki so realno uresni?ljive.

1.) Da zamenjamo oblast in da se znebimo raznih JJ-ev, argentincev in ostalih kratkoumne?ev.

2.) Da bi na?el in kupil primerno hi?o

3.) Da se mulcu ne utrga

4.) Da nafta ne bo zbezljala v nebo

5.) Da na forumu ostanemo ?e vedno taka prava klapa ;)

Sre?nega in zdravega tudi v letu 2008

 

1.) Delno uspe?no - vlado smo zamenjali ampak ?el se nismo znebili vseh kratkoumne?ev tipa Dimsi Rupsi <_<

2.) Mission failed :(

3.) Za 1x je ?e vedno status quo <_<

4.) Popoln uspeh - sicer je do poletja kazalo izredno slabo in pesimisti?no ampak tako nizko nafta ni bila zadnjih 5-6 let (Dana?nji te?aj na borzi je pri 35$ za sod) :D

5.) Tudi tukaj bi rekel, da je uspeh le delni, ?al. Upam da bo leto 2009 prineslo ve? sloge in manj nervoze ter nami?ljenih strahov. <_<

 

 

 

Pa pustimo staro leto, ki je bilo zame eno od bolj nesre?nih in zajebanih pa se raje usmerimo v prihajajo?e, ki upam da bo mnogo bolj produktivno tako na nivoju dru?be kot na osebnem. Upam, da najdem kon?no tisto kar si tako ?elim in kar se mi prepogosto izmika zadnje ?ase. Navijam za leto 2009 in ?utim, da mi bo uspelo. :jupiii::ouje:

 

 

 

Seveda pa ?elim tudi vsem, da se vam izpolnijo vse ?elje tudi tiste najbolj skrite in da v letu 2009 najdete ?im ve? stvari in dogodkov, ki vam bodo pozitivno napolnili ?ivljenje. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.