Skoči na vsebino

Potencijalne tezave Mazda 6


krco22

Priporočeno sporočilo

Imam Mazdo 6 SportCombi 2004 redno servisirano saj po servisni sam ga se nisem dal na servis ker imam 92300 prevozenih pa bom pocakal na 10000 km! :D

 

Zanima me ce se kaksne stvari zacne jo kvarit pa pri kaksnih kilometrih kej da se mal pripravim! In Kaksna posebna presenecenja na servisih ? :blink:

 

Jaz mislem da ga bom kar na original servis pelal najblizje mi je mazda servis Krzisnik ga kdo pozna in kaksen je ce ima kdo iskusnje z njim :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri 120.000 je "tavelik" servis... ki je lahko malce drazji... drugace pa jaz nisem imel nobenih drugih problemov... Servisiram pa v Gami v BTCju in sem zaenkrat zadovoljen... ceprav so se malo pokvarili ... in jih je vcasih na kaksno stvar, ki jo obljubijo malo dodatno spomnit ... predvsem problem so izgleda nadomestna vozila ... Udaj ravno spet cakam... ker je imel en macek smolo in se je odlocil, da gre cez cesto ob treh zjutraj ravno takrat, ko sem se pripeljal mimo :blink: ... pa je malo plastike za zamenjat... na Mazdi seveda :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.