Skoči na vsebino

mo?en nakup mazde6 karavan


323f speed

Priporočeno sporočilo

?ivjo!

Ogledujem si mazdo6 pa me zanima ?e mogo?e

kdo kej pozna ta avto pa va?a mnenja glede tega k je dizel,

kako se obnese.(http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2494000&show=)

Hvala!

LP!mazda6

 

Izgleda v redu.Edino pri tem ?portnem sprednjem odbija?u mora? biti pazljiv ,ker ni namenjen za diesle

M6.V levem kotu odbija?a,kjer je odprtina(voznikova stran) mora biti prosto za dovod sve?ega -mrzlega zraka za interkuler.

Ta na sliki pa ima,?e prav vidim, noter vgrajene aftermarket meglenke.?e je tako,je to absolutno narobe.

?potrni sprednji odbija? z meglenkami je namenjen benzinskim M6,kjer ne rabi? hladiti interkulerja.

Edino,?e je to re?eno kako druga?e je v redu.

Evo,kaj mislim:

 

post-399-1232299465_thumb.jpgpost-399-1232299486_thumb.jpgpost-399-1232299507_thumb.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

tale Mazda se prodaja ?e zelooooo dolgo. Ker mislim, da so mazde dobri avti ki se tudi dobro prodajo, je mo?nih razlogov ve?:

- previsoka cena

- ki?ast avto (v tem primeru morda komu ni v?e?, meni sicer pa je)

- karkoli narobe z avtom

 

previdnost ne bo odve?, ?elim pa dober nakup

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gospod pravi da je kao redno servisiran(?eprov zdej potrdilo dobi? kjer ?e?).

Sm jo pa tud ?ou dons pogledat in ni n? kej tazga za opazit da bi bilo narobe.

Pelje se lepo tud lepo potegne tko da ne vem edino je res mogo?e cena malo visoka.

Me pa zanima zakaj ji utripa lu?ka na armaturki(avto in notri narisan francoski klju?) ko

klju? v klju?avnici.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gospod pravi da je kao redno servisiran(?eprov zdej potrdilo dobi? kjer ?e?).

Sm jo pa tud ?ou dons pogledat in ni n? kej tazga za opazit da bi bilo narobe.

Pelje se lepo tud lepo potegne tko da ne vem edino je res mogo?e cena malo visoka.

Me pa zanima zakaj ji utripa lu?ka na armaturki(avto in notri narisan francoski klju?) ko

klju? v klju?avnici.

 

Nekaj ni ok, potrebuje servis.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.

Me pa zanima zakaj ji utripa lu?ka na armaturki(avto in notri narisan francoski klju?) ko

klju? v klju?avnici.

 

Nekaj ne ?tima v avtu, le pazi da ni sam kaj dograjeval in za?u?tral sedaj se pa ho?e avta znebit....

 

Druga?e pa ?e ima keyless (kartica namesto klju?a) se ta lu?ka posveti ce je kartica izven avta ali pa so slabe baterije, vsekakor pa PAZI, lahko je okvara!

 

Pa ?e nekaj:

PRAGOVI. STRE?NI SPOJLER. ?PORTNI ODBIJA?I. TOVARNI?KO ZNI?ANO. ?PORTNI DVOJNI IZPUH

 

Homologirano?????

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj ne ?tima v avtu, le pazi da ni sam kaj dograjeval in za?u?tral sedaj se pa ho?e avta znebit....

 

Druga?e pa ?e ima keyless (kartica namesto klju?a) se ta lu?ka posveti ce je kartica izven avta ali pa so slabe baterije, vsekakor pa PAZI, lahko je okvara!

 

Pa ?e nekaj:

PRAGOVI. STRE?NI SPOJLER. ?PORTNI ODBIJA?I. TOVARNI?KO ZNI?ANO. ?PORTNI DVOJNI IZPUH

 

Homologirano?????

 

 

Mislim, da je homologirano... Glede na to, da takih sestic ni prav veliko, predvidevam, da gre za tole, ki so jo tunali kar na MMSu >> http://avtomanija.com/default.asp?rb=1&id=389

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je homologirano... Glede na to, da takih sestic ni prav veliko, predvidevam, da gre za tole, ki so jo tunali kar na MMSu >> http://avtomanija.com/default.asp?rb=1&id=389

 

Objavljena slika

 

Vse tako ka?e.....

 

Ampak una nalepka baby on board je pa d best na tem avtu!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim,je bla ta 6ka 2 leti nazaj tudi na Avto netu,tak da preveri ?e dr?i "2 lastnik".... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me pa zanima zakaj ji utripa lu?ka na armaturki(avto in notri narisan francoski klju?) ko

klju? v klju?avnici.

 

francoski kljuc al navaden kljuc? in je to rdece barve?

ce ja, to je ok in je to tista kao "immobilizer" (utripa skoz ko je avto ugasnjen)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim,je bla ta 6ka 2 leti nazaj tudi na Avto netu,tak da preveri ?e dr?i "2 lastnik".... :whatever:

 

Vsekakor ta avto niso vozili mirni vozniki....... :policaj:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sestko sm tutu jaz gledu pred devetimi meseci na avto net ko sm kupoval sestko se mi je dopadla sam takrat je mel ceno 16000? ?zmeden?

 

Nato sm kupu eno drugo z vso opremo razn teh odbijacev pa te sminke za 11300? prevozenih 85000km :jupiii: !

 

 

Sem pa gledu mal po netu pa sem najdu stran za to sminko prov za mazde

(http://www.as-velenje.com/shop_index.php?cid=2_1_8)

ATH pa me pride 2×odbijac+pragovi+h&r fedri z barvanjam in homologacijo cirka 1200? :bravo:

 

vse skupaj z avtom vred 12500?! Zdej bi pa mazdo6 ze tut cnej dubu! :D

 

Glede klju?a pa le pazi jaz bi na amzs pelu pa naj naredijo pregled pred nakupom avta!

 

To je moje mnenje :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.