Skoči na vsebino

Rde?a...


KAALman

Priporočeno sporočilo

kon?no...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

ni najlep?e, je pa kar v redu... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro zgleda! Samo povej mi kak?na je bila klasi?na osvetlitev? Zelena, ?e ja potem mi povej kako si re?il problem ko pa so tachografi od zadaj zeleni, al kaj je od znotraj nevem!? Kaj si slu?ajno ?el vse razdirat? Katere diode si pa uporabil SMD..?

 

 

Ker sem v Premaciyu menjaval ?arnico ko je ena crknila :angry: ( pa ?e pre?voh so nove ko sem kupil ) pa sem videl enako te?avo kot v nekaterih ostalih modelih mazde!

 

Malo se razpi?i! :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz tudi imam zeleno.Bilo je ?e original.Sem ?e delal na prej?njem avtu vse mogo?e da bi enakomerno svetilo, pa mi ni uspelo.Edina re?itev je tista neonska ?ica ki ?ari, pa jo napelje? notri v ?tevec.

Druga?e pa lepo.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo.

?e si uporabil led diode z ustreznimi predupori, je veliko lep?e, ?e jih prebrusi? s smirkovim papirjem, toliko da so mat. Svetloba potem ne gre toliko v eno to?ko, veliko lep?e se razbije. Jaz bom kar pri zeleni ostal. Pismo vse gre na rde?e in modro. Meni je ?e mal dojadila ta rde?a barva vsepovsod.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

klasi?na osvetlitev je bla zelena (original mazda)

 

sem pa? probal, kak bo zgledalo... :) zaenkrat se mi dopade...

 

pa ker mam rde? avto.. naj bo ?e rde?a osvetlitev :)

 

uporabil sem led diode 3mm, upore pa kar tiste ki sem jih zraven dobil... mislim da so nekje 600-700 Ohm

 

sprva sem hotel plazma ?tevce, ampak se mi modra ne dopade, druge barve pa ni... (nekje sem roza zasledil :rolleyes: )

 

dela je blo za ene 4-6 ur vsega skupaj, da je nastalo to kar je..

ampak... jaz sem zraVen ?e ircal, pa surfal pa TV gledal :D

 

za neonko pa ?al ni placa da bi jo not potegnil, pa ?eprav sem imel prej to idejo v mislih..

 

@mimixtz: sem probal 2 diode pobrusit, pa je blo potem samo sranje :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej skozi tisto zeleno ozadje na tahografu je posvetilo od spredaj rde?o od diode?? :unsure:

exactly :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@mimixtz: sem probal 2 diode pobrusit, pa je blo potem samo sranje

:whatever::whatever::blink: Ja mo?no tudi no, samo daj povej zakaj. Ddodatno k razbitju svetlobe pripomore ?e paust papir. V Conradu pa se dobijo zelo kvalitetne 12V rde?e ali zelene ?arnice v velikosti led diod. Kvalitetne pravim zato, ker so tudi po dveh letih ?e vedno lepo rde?e ni? zbledele. So pa malo drage, ?e jih kupi? 10 so po nekaj ?ez 100 SIT/kom, sicer saj 2x dra?je.

Pa sej ma? dost lepo, ?e bo? ?e olep?eval, bo ?e ki?asto. :D:P:lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.