Skoči na vsebino

M3 crknilo stikalo za lu? vzvratne vo?nje, re?itve?


Priporočeno sporočilo

?ivjo!

 

Mi ne dela lu? za vzvratno vo?njo in si re?em, spotoma pa ?e na Mazda center, da mi jo zamenjajo. In ugotovijo sevede, da je lu? ok, temve? je ?lo neko stikalo, ki naj bi se bojda nahajalo v menjalniku. Stikalo pa se nahaja na takem mestu, da je potrebno ven vzeti akumulator in ?e par stvari. Ker je zadeva vredna 20-25 eur, skupaj z delom pa kar tja do 50 eur se mi zdi zelo veliko in bi tu vpra?al, ?e se da to kje drugje dobit, je ta stvar univerzalna in ali ?e mi zna kdo sam pomagat?!?

 

Hvala vsem!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

Mi ne dela lu? za vzvratno vo?njo in si re?em, spotoma pa ?e na Mazda center, da mi jo zamenjajo. In ugotovijo sevede, da je lu? ok, temve? je ?lo neko stikalo, ki naj bi se bojda nahajalo v menjalniku. Stikalo pa se nahaja na takem mestu, da je potrebno ven vzeti akumulator in ?e par stvari. Ker je zadeva vredna 20-25 eur, skupaj z delom pa kar tja do 50 eur se mi zdi zelo veliko in bi tu vpra?al, ?e se da to kje drugje dobit, je ta stvar univerzalna in ali ?e mi zna kdo sam pomagat?!?

 

Hvala vsem!!

 

?ist tko ... to ni drago ...:P kolk bi dal za ?arnico samo?

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te ?arnice so res kr neku glupe so -se vid d morjo japonci neki svojga met da pol lahk leta? ukol in najde? pravo ?arnico!!

 

Js je pa? ne morm zamenjat ker mam LED :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena je zame tako tako, ?e najbolj bi se strinjal z zadnjim nasvetom. Zmeni se z enim od fantov na servisu, naj si vzame nekaj min ?asa po slu?bi in ti za prvim vogalom zadevo zamenja, za nekaj manj ?epnine za delo seveda B). Stikalo pa kar novo kupi kot se spodobi za tak avto. ;)

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zdravo!

 

Kon?no sem si vzel ?as in odpeljal svojo mazdo na servis, zamenjat omenjeno stikalo. Pohvalil bi Gama center, zadeva zamenjana v pol ure, skupna cena pa le 32 eur z vra?unanim 6 % rabatom... (najbr? je igralo vlogo tudi to, da sem omenil, da bom avto "najbr?" servisiral pri njih :D )

 

lp

 

Andra?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.