Skoči na vsebino

POMO?... Kaj nardit?


qwerty

Priporočeno sporočilo

Mene tud neki mu? :)

 

 

Zadnje dva dni mi zopet procesor na laptopu konstantno laufa na skoraj 100% in kot sem ugotovil se Win7 neki updatajo, zdej pa ko sem hotel restart naredit mi je pa zmrznu in pi?e Installing update 8 of 15. Do not power down. Pa mi?ka je zmrznla in je tko ?e cel dan, greje se pa ko satan.

 

 

Ima kdo kak?no idejo, ?e bo velik narobe, ?e ga fizi?no resetiram?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 51
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

@eye: A ti tla?i? kabel od ISDN adapterja oz modema v mre?no kartico?

 

Najprej se zberi in preveri kateri kabel je za kaj potem pa vklopi pravega.

 

 

@Marko: ?e ti tolk ?asa traja nima? druge kot, da izklopi? pa dr?i? pesti, da se bodo winsi normalno ?tartali.

 

Kar se pa ti?e segrevanja ima? pa verjetno problem za zama?enimi re?ami za ventilacijo. Treba po odpret pokrov pa spucat re?e nabranega prahu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

modem -> router -> ra?unalnik

problem je v tem samo da priklopim kabl za internet se mi sesuje racunalnik (zamrzne slika) monitor gre na spanje in potem je treba ponovno zagnat ?katlo in to ho?e naredit v safe mode ..

 

torej ti bi po moje moral priklopiti modem v router na port za DSL in ra?unalnik na ethernet od routerja ?e se ?e spomnim sploh teh zadev...:):)

?e pa priklaplja? kabel direktno iz modema na pc se ti paloh sesuje ja...:)

 

Samo ?e povej ali ima? ti kabelski internet za tako konfiguracijo?

 

Ta tvoj stavek mi ne gre v glavo:

ko pa dam kabl za modem noter se mi pa ra?unalnik obesi oz ga zazene v varnem na?inu

 

:):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mo?nih je ve? te?av, ?e so ti na novo vlekli kable po hi?i za internet, je lahko povezava kablov med sabo napa?na. najbolje preverit z drugim ra?unalnikom, najbolje laptopom, ?e se ta tud ugasne. ?e to prvo ne dr?i, je pa problem v mre?ni kartici. a ma? integrirano na mati?ni ali posebej vgrajeno? probi si jo sposodit ali pa kupi novo (5eur), pa prej v biosu dej Onboard LAN disabled.

Pr mojmu fotru je bil problem, da se xp-ji vsaki? peti? niso hotal bootat. ko se je pojavil napis windows xp, je comp ?u v stand by in je pomagu sam reset. najprej probam grafo, n?, zamenam mre?no, opla!dela :bravo: s tem, da je net ves ?as delu normalno, samo vsako peto rundo se ni zalaufu :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neyko kabli so OK ce mam druge kompe gor priklopljene je pa ta problem k si naprej napisu:

"Pr mojmu fotru je bil problem, da se xp-ji vsaki? peti? niso hotal bootat. ko se je pojavil napis windows xp, je comp ?u v stand by in je pomagu sam reset. najprej probam grafo, n?, zamenam mre?no, opla!dela happy0158.gif s tem, da je net ves ?as delu normalno, samo vsako peto rundo se ni zalaufu angry.gif"

 

in sm v BIOS-u izklopil mrezno pa je "mal" bolj? sam se nalagajo zelo po?as .. tako da tezava za tezavo ... grrrr :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mo?nost je da ma? v brskalniku ali v antivirusnem programu/firewallu na?timano za??ito pod ful al ma? pa pamtnega naro?nika pa je pri naro?nini dodal parental control kar ti seveda onemogo?i prakti?no vsakr?nje brskanje po spletu preveri na ra?unalniku in pri ponudniku

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja mre?na na plo??i je ?la v *beep* pozicijo ...

 

 

ok problemi se kar vrstijo grrrr:

 

mam zvo?no LogiLink PC0027b 5.1 (najbl jeftina .. in imam nastiman vse driver-je in v Device Manager pa PCI 3D Audio Cnfiguration je na?timan tak kot treba .. ampak mikrofon pa ne dela samo "brni" ce ga vklopim ... kje bi bil lahko problem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja mre?na na plo??i je ?la v *beep* pozicijo ...

ok problemi se kar vrstijo grrrr:

 

mam zvo?no LogiLink PC0027b 5.1 (najbl jeftina .. in imam nastiman vse driver-je in v Device Manager pa PCI 3D Audio Cnfiguration je na?timan tak kot treba .. ampak mikrofon pa ne dela samo "brni" ce ga vklopim ... kje bi bil lahko problem

 

da je mogo?e ne-izbran v audio konfigu ali pa celo mutiran....

najbolje je sprobat s kakim skajpom ki ima audio konfigurator in vizualni test - zelene lampice ki zaznajo zvok

 

Pa upam da si prav v?tekal... :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

jures zdej ne vem na skype mi napi?e : your microphone seems to be working fine

zdej ne vem a morm na maticni kje izklopitza mikrofon pa zbo?nike al to ze sam naredi .. ?e vuvzele niso tok "anojing" k tale brrr :S

 

zna bit da ma? v anstavitvah na?timan da sam svoj mikrofon sli?? pa zato ?umi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Gorjup13

 

hvala za odgovor/mnenje, pelm itq jutr ra?unalnik na servis .. itq je ?la zvo?na vn pa nazaj na original .. je pa res da sm dobil en hard virus z enmu ?pilom in ?e kdo igra bombermana .. se lahko poslovi od ra?unalnika .. men ga se zalaufa ve? ne in to na 2 racunalnikih :///

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomberman je zajeban ?pil... ko sem neko? davno ?e delal na ra?. servisu je razneslo bomberman CD v CD enoti. Eksplozija je bila tolk mo?na da je odstrelilo vratca od cdroma, del?ki CD-ja pa so kot ?rapneli leteli vspovsod. S tem bombermanom se ni za zajebavat.*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* da ne bo kdo mislil, da se zajebavam... dogodek je popolnoma resni?en. CD enota je mela slabo uravnote?eno os in ko je pognalo cd na polno hitrost je za?el CD tolk vibrirat, da ga je dobesedno razneslo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst pa antivirusni hmm .. "no go" .. nekak alergijo dobim :D :D :D .. na netu pa itq standard scene .. FB - MS - gmail - kej posebnega pa ni :))) kak?ne XXX-L risank pa ni :DDD :blush:

 

 

 

P.S a res nih?e ne ve za koga k bi naredu spletno stran

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.