Skoči na vsebino

CX-7 DSC OFF nemogo?


jures

Priporočeno sporočilo

Spet jaz,

 

ali ima kdo ?e ta avto in ima podoben 'problem', ker ima avto AUTO 4WD, se pri rocnem izklopu DSCja tudi ta avtomatsko vklopi takoj nazaj....

 

:harhar::vskalo:

 

In adijo custom driving.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet jaz,

 

ali ima kdo ?e ta avto in ima podoben 'problem', ker ima avto AUTO 4WD, se pri rocnem izklopu DSCja tudi ta avtomatsko vklopi takoj nazaj....

 

:harhar::vskalo:

 

In adijo custom driving.....

 

Lojz dej nabav pa povej pol :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, namen gumba je da to dela, ne pa da mora? ?e pla?ati....

 

 

To pa je verjetno zato, ker se vklopi "?pera" oz. zapora diferenciala, ko je dsc off. Izgleda so se pri mazdi zbali, da se bo to zlorabljalo na cesti, kar pomeni veliko obremenitev na vitalne dele. Mo?no sicer, da se motim, ampak CX7, ki sem ga vozil je imel tako izvedeno. Mo?no sicer, da je lastnik ?e kaj dodatno predelal, pa je to zanikal, tak da ne me 100% vzet za besedo.

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ISTO KME?KA LOGIKA DSC DELA PREKO ABS NO DAS NA 20V VAROVALKO OD ABS RELE S ?ALTERJEM KI SI GA ZMONTIRA? V KABINO IN S PRITISKOM NA GUMB IZKLOPI? ABS 4 POGON NON STOM 50 50 IN ZABAVA JE TU HA NE DA SE GA PA IZKLOPITI NA ORIGINAL KNOF ZARADI VARNOSTI SE KO PREKORA?I? 30KMH AVTOMACKO VKLOPI TUDI NA SERVISU NE MORJO TO PREPRE?IT LEP P.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ISTO KME?KA LOGIKA DSC DELA PREKO ABS NO DAS NA 20V VAROVALKO OD ABS RELE S ?ALTERJEM KI SI GA ZMONTIRA? V KABINO IN S PRITISKOM NA GUMB IZKLOPI? ABS 4 POGON NON STOM 50 50 IN ZABAVA JE TU HA NE DA SE GA PA IZKLOPITI NA ORIGINAL KNOF ZARADI VARNOSTI SE KO PREKORA?I? 30KMH AVTOMACKO VKLOPI TUDI NA SERVISU NE MORJO TO PREPRE?IT LEP P.

 

 

??? Wooow :blink:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.