Skoči na vsebino

323f l.93


gerozaver

Priporočeno sporočilo

Zdravo. Sem ?e fri?n tukaj, pa me zanima par stvar.

 

Nabavlam eno mazdo 323f l.93/94. Klicu sm enga modela ki ma l.93 in je reku da bi bilo najbr? treba zamenjat zglob spredaj. Zdej me pa zanima kolk bi to prsl ke?a. Pa se lahk se kej drucga unic ce je zglob zjeban??

Aja, pa modeli 93 res nimajo znaka od mazde na havbi???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je samo zglob, na?eloma ne more biti ni? drugega narobe... kolk stane zglob, ne vem

 

kar se pa znaka ti?e, starej?i modeli so v re?i, ki je med lu?mi, imeli samo napis MAZDA na voznikovi strani (do leta 1992 edini razpoznavni znak mazde),

 

nekateri pozneje (po 1992) pa so potem ?e uporabljali znak....

 

zgodovina mazdinih znakov tule:

 

http://www.mx-3.com/emblem/

 

je pa lahko manjkajo? znak tudi zato, ker je bil avto razbit, ni pa nujno :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Ima 190.000km, je azurno modre barve, ima navadna 13col plati??a, rjava ni

ni?, klime sicer ?ez zimo nisem ni? zalaufal, vendar lani je delala brezhibno,

redni servisi na 10.000km (tudi pred mano, ker mi jo je prodal prijatelj). Ima el.

?ibedah, vse tesni(??), sem 3. lastnik. Motor je 1,6i 65kW 90KM. Glede porabe pa je tako, vgrajen imam Feulmax in sem jo na relaciji Lj.-Velenje spravil na 6, vendar pa jo lahko spravi? tudi na 9.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.