Skoči na vsebino

Angel eyes


stepski volk

Priporočeno sporočilo

Dobi? mogo?e v A3M ali kak?ni podobni trgovini. Zmontira? pa tudi sam saj ni kun?t zamenjati lu?.

 

Sicer pa moje skromno in nepomembno mnenje: Lexuske na Lexusa, angel eyes na BMWja in alu winge na letala! :hohoho:

 

you're right bro :bravo: pa pozabo si ?e... REMUS rori pa civic ;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Mislim da za tole Mazdo ne bo? nikjer na?el angel eyes.

 

 

ja to mi je ?e dosti ljudi povedalo:( sam jst bi rad mel xenonke pa da nebi skoz pla?eval policajem bi montiral le?e in bi montiru za sipranje ?ip sistem(home made) ali ve? mogo?e katere lu?i majo ?e le?e notr???? hvala za informacije!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to mi je ?e dosti ljudi povedalo:( sam jst bi rad mel xenonke pa da nebi skoz pla?eval policajem bi montiral le?e in bi montiru za sipranje ?ip sistem(home made) ali ve? mogo?e katere lu?i majo ?e le?e notr???? hvala za informacije!

 

 

popravek: spiranje ?ip*

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Tole sem pa skoraj 101%, da ne obstaja. Sicer pa angel eyes lahko sam naredi?. :P Pa ?e plasti?no steklo obenem o?isti? ker je najbr? ?e motno (vem, ker sem imel, oziroma ?e imamo pri hi?i 323C).

 

Sam res, kok pa nardi? sam angel eyes, ker lu?i niso narjene v okroglem design-u, pri F-ki to skorda nebi bil problem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

ko ?e ravno omenjate halo/angel eyes me zanima ?e je mogo?e z takimi lu?mi (na MX3) pri nas sploh narediti registracijo. Sicer sem na nekem kandaskem forumu bral, da naj bi ble ?ISTo kompatibilne z originalni, ter da naj bi izpolnjevale mednarodne predpise, ampak nekako nisem ravno prepri?an v to. Sploh zato, ker si tu v Slo kar naprej nekaj izmi?ljajo <_< .

Henri Toivonen+Lancia delta S4=Dream team

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko ?e ravno omenjate halo/angel eyes me zanima ?e je mogo?e z takimi lu?mi (na MX3) pri nas sploh narediti registracijo. Sicer sem na nekem kandaskem forumu bral, da naj bi ble ?ISTo kompatibilne z originalni, ter da naj bi izpolnjevale mednarodne predpise, ampak nekako nisem ravno prepri?an v to. Sploh zato, ker si tu v Slo kar naprej nekaj izmi?ljajo <_< .

 

homologacijo mor? pri nas delat v vsakem primeru, ?eprav druge dr?ave trdijo, da je legalno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@symon,Deeyan

To vem ja, da mora? delat homologacijo za vsako spremembo na avtu( ?e ni original).Zanimalo me je samo, ?e so TUV veljavne, ?e lahko pri nas spravi? skozi homologacijo. Ker pred ?asom vem, da je LPP delal hude probleme (TUV veljaven predmet(lu?, ?tirito?kovnipasi itd..)), ki pa pri nas ni bil veljaven navkljub TUV standardu, ki naj bi veljal po celi evropi.

Henri Toivonen+Lancia delta S4=Dream team

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@symon,Deeyan

To vem ja, da mora? delat homologacijo za vsako spremembo na avtu( ?e ni original).Zanimalo me je samo, ?e so TUV veljavne, ?e lahko pri nas spravi? skozi homologacijo. Ker pred ?asom vem, da je LPP delal hude probleme (TUV veljaven predmet(lu?, ?tirito?kovnipasi itd..)), ki pa pri nas ni bil veljaven navkljub TUV standardu, ki naj bi veljal po celi evropi.

 

pomoje bolj?e, da gre? na RTI MB, baje manj komplicirajo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V teh par letih kaj prebiram forume itd. mi moje skromno znanje pravi da pa ravno RTI v MB najbolj komplicira :D Zato pa hodijo na?i v LJ na LPP, al pa pride vsake tolk ?asa en od LPP v na? konec (za mursko sem ziher) pa kr tukaj opravijo s to papirologijo (mi je kolega pravo da ti ?e vpi?e kako stvar ki je sploh nima? namen dat gor- npr. 17col, 18col, itd.) :bravo:

Lp.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V teh par letih kaj prebiram forume itd. mi moje skromno znanje pravi da pa ravno RTI v MB najbolj komplicira :D Zato pa hodijo na?i v LJ na LPP, al pa pride vsake tolk ?asa en od LPP v na? konec (za mursko sem ziher) pa kr tukaj opravijo s to papirologijo (mi je kolega pravo da ti ?e vpi?e kako stvar ki je sploh nima? namen dat gor- npr. 17col, 18col, itd.) :bravo:

Lp.

 

ma s temi majstri mi ni n? ve? jasn, vsak druga?e prav, eni pravjo pa da so u Novem Mestu pa res najbolj?i, zdej res pojma nimam ve?.

 

Mogo?e kdo ve kolk stane homologacija felg?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.