Skoči na vsebino

mazda-hr.com forum clanovi - Obavijest


Hrdzo

Priporočeno sporočilo

Odmah da se ispricam vodecima ovog foruma ali ovo je jedini nacin kako javiti clanovim Mazda foruma jednu informaciju po?to je na? forum trenutno u fazi seljenja!! (pekx guzva nam je)

 

 

Znaci.....

 

Cuo sam se sa cYBBBer-om vezano za testnu voznju nove Mazde 3.

 

Kako on kaze bit ce dvije trojke za voznju a mozda nazica jos i trecu, ali otom potom!!

 

On moze 100% ovaj vikend samo je sad pitanje kada ljudima vi?e odgovara - subota ujutro ili nedelja ujutro??

 

 

Na onom na?em popisu bilo je nekih 15-tak ljudi koji su se prijavili, pa bi trebao doci do vecine njih da provjerim kada im odgovara (sub/ned) te na kraju javiti im konacnu odluku.

 

E sad ja molim clanove mazda foruma koji su i na ovom forumu da ovu obavijest C/P na sve ostale forume kako bi se to sto prije prosirilo te da mi se svi jave na mail -

 

zeljkoh01@gmail.com

 

za informacijom kada im odgovara, te svoj broj moba da ih mogu kontaktirati (naravno i nick da znam o kome se radi)

 

Thnx!!

 

poz...

 

 

 

ps - prema zadnjim informacijama Mazda forum bi trebao biti on line danas/sutra/jedan dan....

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.