Skoči na vsebino

Rezervni deli M6


Priporočeno sporočilo

?la je xenon ?arnica. Zanima me katero naj dam notri Phillips ali Osram. V knjigi je oznaka D2S ali mora biti nujno te oznake. Menjati moram olje za menjalnik katerega naj dam notri. ?e to me zanima glede rezervnih delov ali kdo kupuje v Avstriji in ali je tam ceneje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen!!

 

Oznaka D2S pomeni tip podo?ja ?arnice za tvoj ?aromet!!

Kar se pa ti?e svetilnosti pa ima? verjetno 4200K.(Priporo?ljiva je menjava v kompletu)Kok je star avto!? Po?lji ZS uporabniku Yavarye on bo pravi naslov :bravo:

seveda kar pa ne pomeni da je edini ki se spozna na te zadeve!

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen!!

 

Oznaka D2S pomeni tip podo?ja ?arnice za tvoj ?aromet!!

Kar se pa ti?e svetilnosti pa ima? verjetno 4200K.(Priporo?ljiva je menjava v kompletu)Kok je star avto!? Po?lji ZS uporabniku Yavarye on bo pravi naslov :bravo:

seveda kar pa ne pomeni da je edini ki se spozna na te zadeve!

 

lp

 

Avto je letnik 04. Bom se obrnu na Yavarya. Tnx

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

menjaj obe ?arnice ker je grdo gledat ko ena take druga pa onake barve sveti... sm ?e vido benza ko mu je ena lepo plavo svetla.. predvidevam da ene 8000K+ druga pa belo in ni bla pomoj ve? ko 4000K <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

menjaj obe ?arnice ker je grdo gledat ko ena take druga pa onake barve sveti... sm ?e vido benza ko mu je ena lepo plavo svetla.. predvidevam da ene 8000K+ druga pa belo in ni bla pomoj ve? ko 4000K <_<

 

A kaj ve? katere firme naj kupim in kje ugodna cena?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kaj sm ti reku :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo YavarJe mi je zrihtal Xenonke po zelo ugodni ceni, mi jih namontiral in ?e lepe modre pozicijske mi je dal notri (pono?i ?e posebej hudo zgledajo-bom naredu fotko med prazniki ?e se bo kaj vidlo). :bravo: Zakon!!! Tko da ?e bo kdo imel frke z lu?mi je najbolj da se obrnete nanj. :bravo::bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe...dobr da si mi reku. :bravo: Fantje res ste zakon. ?e nebi mel foruma bi na servisih sam odirali. :D:D:D

 

daj ne pretiravaj... si kdaj pomislil na tiste, ki so slu?beno serviserji ?

 

?e ne bi bilo servisov, bi bili ti ljudje brez slu?be in bi te pa? bili prisiljeni na domu na ?rno odirati...

 

nekdo mora avte tudi na servis voziti... ;)

 

forum je pa tu zato da si pomagamo!

 

p/s: me veseli da sta zrihtala lu?i...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daj ne pretiravaj... si kdaj pomislil na tiste, ki so slu?beno serviserji ?

 

?e ne bi bilo servisov, bi bili ti ljudje brez slu?be in bi te pa? bili prisiljeni na domu na ?rno odirati...

 

nekdo mora avte tudi na servis voziti... ;)

 

forum je pa tu zato da si pomagamo!

 

p/s: me veseli da sta zrihtala lu?i...

 

Dobr no ne bi ti bilo treba tega vzet osebno. Evo primer na Mazdi 6 mi je ?el kon?nik stabilizatorja na neuradnem servisu (specializirani za pnevmatike in podvozje) je cena z ddv 20? pri Mo?niku (uradni) pa 60 z ddv. Dobr so stvari ki jih mora? popravit na servisu ampak ?e se spomnim ko je ?la sklopka je bila cena pri Mo?niku taka da bolje da ne omenjam. Mogo?e ma? sre?u in so pri vas servisi in deli cenej?i. ?al je tko... No hard fillings.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daj ne pretiravaj... si kdaj pomislil na tiste, ki so slu?beno serviserji ?

 

?e ne bi bilo servisov, bi bili ti ljudje brez slu?be in bi te pa? bili prisiljeni na domu na ?rno odirati...

 

nekdo mora avte tudi na servis voziti... ;)

 

forum je pa tu zato da si pomagamo!

 

p/s: me veseli da sta zrihtala lu?i...

 

Kdo ima ?e oderu?ke cene za delo in za rezervne dele? :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.