Skoči na vsebino

Mazda 6 gt 2.3


h4ck

Priporočeno sporočilo

Torej kot sem opisal v naslovu teme se zanimam za nakup mazde 6 gt.

 

Nagledal sem si tega :

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2850297&show=1

 

Zanimajo me izku?nje z takim motorom(vzdr?ljivost, serijske napake? .. ) v bistvu karkoli bi moral paziti , biti pozoren pred nakupom. Avto ima vse ra?une od uradnega servisa. Ohranjen je dobro, razen prvega odbijac ko je popikan cel od kamenja, ter zadnji odbijac popraskan z parkiri??a.

 

Prosim za nasteve in mnenja.

 

Hvala :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js jo imam samo je cca dobro leto mlaj?a, zadnji odbija? mi je sumljiv, druga?e pa jaz mimam usnja, vse ostalo pa imam. Ta letnik o?itno ni imel ?e 17" koles :ne vem: .

Porabo ima? v podpisu, serijske napake so na vseh M6 iste in to je rja. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede zadnjega odbijaca je meni tudi malo sumljivo, sicer avto je v liniji in ni videt da bi ble kdaj kak?ne huj?e po?kodbe. Glede porabe se ne obremenjujem toliko, bolj me zanima ce je motor trpe?en , odzivnost?

 

Glede ALU ima 16" , in sicer te ko so gor so letne, v kuferamu pa ima isto 16" samo gume brez feln.

 

Zdaj pa mi ni jasno , ?e so pa vse te imele 17" bom malo prodajalca povpra?al, ker drugace je pa ?e ena enaka na internetu za 10.000? , s tem da je 1.lastnik ter 17" alu.

 

Hvala za odgovore.

 

To sem ?e pozabil :

 

Glede rjavenja ? prizanjo to kot serijsko napako na servisu ali kako se to re?uje ? namrec bi bilo malo smotano da mi avto 03-05 letnik rjavi. To ?e moja omega ne rjavi( http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2913807&show=1 ).

 

:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede zadnjega odbijaca je meni tudi malo sumljivo, sicer avto je v liniji in ni videt da bi ble kdaj kak?ne huj?e po?kodbe. Glede porabe se ne obremenjujem toliko, bolj me zanima ce je motor trpe?en , odzivnost?

 

Glede ALU ima 16" , in sicer te ko so gor so letne, v kuferamu pa ima isto 16" samo gume brez feln.

 

Zdaj pa mi ni jasno , ?e so pa vse te imele 17" bom malo prodajalca povpra?al, ker drugace je pa ?e ena enaka na internetu za 10.000? , s tem da je 1.lastnik ter 17" alu.

 

Hvala za odgovore.

 

To sem ?e pozabil :

 

Glede rjavenja ? prizanjo to kot serijsko napako na servisu ali kako se to re?uje ? namrec bi bilo malo smotano da mi avto 03-05 letnik rjavi. To ?e moja omega ne rjavi( http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2913807&show=1 ).

 

:D

 

Ne sekiraj se VSE rjavijo tudo 2006 letnik, tako da tukaj ni tople vode za odklrivat, sicer rja ni problemati?na problem je ?e avto ni redno servisiran, in potem ko orng zarjavi in mora? sam pla?at popravilo, ?e so servisi ok pol je popravilo odprava rje na sro?ek mazde.

Motor ni nevem kak biser, vle?e vedno nodvisno od obratov, pri nobenih obratih ne sune kot kaka honda vti al pa diesel, po 20 kkm prevo?enih sem imel kar nekaj te?av, pa ?e to zaradi neprimernega skladi??enja, vlaga pa to, samo sem porihtal in sedaj dela BP.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sekiraj se VSE rjavijo tudo 2006 letnik, tako da tukaj ni tople vode za odklrivat, sicer rja ni problemati?na problem je ?e avto ni redno servisiran, in potem ko orng zarjavi in mora? sam pla?at popravilo, ?e so servisi ok pol je popravilo odprava rje na sro?ek mazde.

Motor ni nevem kak biser, vle?e vedno nodvisno od obratov, pri nobenih obratih ne sune kot kaka honda vti al pa diesel, po 20 kkm prevo?enih sem imel kar nekaj te?av, pa ?e to zaradi neprimernega skladi??enja, vlaga pa to, samo sem porihtal in sedaj dela BP.

 

Heh super, kot da bi mel opla :jezicek: . No saj avtomobila nebom kupil ?e nima rednih servisov.

 

Glede motorja se mi ne gre da sune kot "VTI" al karkoli oz kakorkoli , pre?voh motor menda ni ? Nebi rad kupil podhranjen avtomobil .

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2812276&show=1

 

Sem tudi klical tega gospoda, in pravi da je avto kupil v nem?iji in to novega. Nima pa navigacije in usnja ?

 

Kako je z uveljavljanje garancije na rjavenje , ?e je avto kupljen v nem?iji in normalno servisiran in vse v sloveniji ?

 

Bo treba ?e tega it pogledat in primerjat, moti me edino da nima usnja.

 

Upam da bom mel kaj srece pri nakupu.

 

Hvala za odgovore. :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V prej?njem avtu sem imel usnje in povem ti bolj?e mi je brez pa ne zato ker ga nimam ampak ker je samo fancy za pogledat, pa ?e ima? mularijo ti pride prav druga?e pa je to en piece of junk.

To da bi bil pre?voh sploh ni dilema, to je edino s 1.8 motorjem, to je pa dobesedno premikajo?a ovira, 2.0 gre ?e ?isto spodobno.

Tist 2 oglas ima veksler za cd-je al ima samo radio kot jo je kupil bratranec, pravtako iz nem?ije. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V prej?njem avtu sem imel usnje in povem ti bolj?e mi je brez pa ne zato ker ga nimam ampak ker je samo fancy za pogledat, pa ?e ima? mularijo ti pride prav druga?e pa je to en piece of junk.

To da bi bil pre?voh sploh ni dilema, to je edino s 1.8 motorjem, to je pa dobesedno premikajo?a ovira, 2.0 gre ?e ?isto spodobno.

Tist 2 oglas ima veksler za cd-je al ima samo radio kot jo je kupil bratranec, pravtako iz nem?ije. ?zmeden?

 

Glede usnja , kaj pa vem . Tega v mariboru sem pogledal in mi je usnje ustrezalo, kar pa ne pomeni ?e bom ?el tega pogledat v slovenj gradec da nebo vredu tudi brez usnja . Glede navigacije se ne obremenjujem, ce ne drugo pa garmina nabavim in je to to. Ok samo da ni to prev?oh , kot imam problem pri trenutnem avtomobilu in je tudi bolj kot ne ovira . Glede tega za cd-je pa to nevem kako ima re?eno. Ga nisem vpra?al.

 

Jutri javim kako je z tem 2. oglasom . Samo upam da se ne bom zaj.... z nakupom . :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Navigacija v SLO ti itak ni? ne koristi, ker ni zemljevidov. :ne vem:

Usnje pa sux, vsaj meni ker ko sonce enkrat pogreje ta usnjen sed? je ni klime ki bi ga shladila i pol ?vica? kot norc, pa ?e poleti ko grem v slu?bo, v kratkih hla?ah, je hladen, saj ga grelec potem pograja samo takoj ko se vsede? je hladen isto je pozimi. Jaz sem bolj zadovoljen z ne usnjenimi, ki imajo vseeno gretje. :bravo:

 

 

PS. Je pa fino ?e se gre? kake ?porte po avti z kako lu?tno in potr... predstavnico nasprotnega spola. :rispekt:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej kot sem opisal v naslovu teme se zanimam za nakup mazde 6 gt.

 

Nagledal sem si tega :

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2850297&show=1

 

Zanimajo me izku?nje z takim motorom(vzdr?ljivost, serijske napake? .. ) v bistvu karkoli bi moral paziti , biti pozoren pred nakupom. Avto ima vse ra?une od uradnega servisa. Ohranjen je dobro, razen prvega odbijac ko je popikan cel od kamenja, ter zadnji odbijac popraskan z parkiri??a.

 

Prosim za nasteve in mnenja.

 

Hvala :cheers:

 

Tale pise da je sport, mogoce zato 16'

Kakor je meni zano so vse s 2.3 motorjem SPORT.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.