Skoči na vsebino

Ebuy


PeW

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!

mene pa zanima kako gre to kupovanje prek Ebaya?? a je mogo?e kdo ?e kupoval??? pride mogo?e do kake pomote pri izdelku pa take fore?? Sem gledal n A3M in majo zelo drage lu?i z aMazdo 323f BJ!! sprednji ?arometi 190? in sprednji smerniki pa 50?!! na ebuyu pa vse ukop pa ?e smerniki so lep?i za 130?!!!

Najlep?a hvala!

Papa

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav!

mene pa zanima kako gre to kupovanje prek Ebaya?? a je mogo?e kdo ?e kupoval??? pride mogo?e do kake pomote pri izdelku pa take fore?? Sem gledal n A3M in majo zelo drage lu?i z aMazdo 323f BJ!! sprednji ?arometi 190? in sprednji smerniki pa 50?!! na ebuyu pa vse ukop pa ?e smerniki so lep?i za 130?!!!

Najlep?a hvala!

Papa

 

Jaz stalno kupujem / prodajam in ni panike ce je prodajalec resen (poglej feedbacke)

Drugace pa samo pazi ce imas angleski ebay ker je drivers side desna stran...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz stalno kupujem / prodajam in ni panike ce je prodajalec resen (poglej feedbacke)

Drugace pa samo pazi ce imas angleski ebay ker je drivers side desna stran...:)

 

 

Ja ker jast bi kupil sprednje ?aromete za mazdo 323f BJ pa sprednje smernike pa stranske smernike!! pa nisem ni? zasledil na ebayu:( pa? v mislih mam kak?no ?portno izvedbo!!! kak?ne black lu?i pa smoke smerniki...!!! pa? jast sem lajk v tem biznisu zato prosim za pomo?!!

najlep?a hvala!

 

Jaz stalno kupujem / prodajam in ni panike ce je prodajalec resen (poglej feedbacke)

Drugace pa samo pazi ce imas angleski ebay ker je drivers side desna stran...:)

 

 

v mislih mam kaj takega!

http://www.a3m-tuningshop.com/Article.asp?articleid=6469

http://www.a3m-tuningshop.com/Article.asp?articleid=6595

pa starnski smerniki "Crystal Smoke"

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

-mene pa zanima kako gre to kupovanje prek Ebaya??

-a je mogo?e kdo ?e kupoval???

-pride mogo?e do kake pomote pri izdelku pa take fore??

-Gre fajn in brez te?av, ?e ima? Mastercard ali Viso in posledi?no urejen Paypal!! Da bi pla?al direktno s kartico niti ne razmi?ljam

-Sem ?e mogo?e kupoval!!!

-Na?eloma ne bi smelo priti do pomote pa take fore!! Glej na to, da ni nek sumljiv prodajalec, zato je pomemben tisti feedback.

 

?e bo? nabavljal lu?i zna biti problem. ?e bo? nabavil iz UK, bo snop svetlobe napa?en. ?e bo? nabavljal iz Amerike, tam nimajo snopov ampak samo neko ?udno ravno ?rto v glavnem spet ne izpolnjujejo na?ih zahtev. Zaradi tak?nih neumnosti morajo ljudje, ki uva?ajo avte iz USA menjati prednje lu?i. Zato se zna zgoditi, da bo? imel te?ave na tehni?nem. Ostane ti predvsem ?e nem?ki ebay (ne ebuy ?zmeden? ) ali pa kak?na specializirana trgovina na spletu kot je Showoff Imports, ki je nekak?en spletni A3M. Imajo dosti robe, ?eprav niso najbolj poceni. Dobi? pa baje hitreje kot v A3M. :whatever:

 

PS: A brez ???? in !!!!!! pa ne gre a? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

-Gre fajn in brez te?av, ?e ima? Mastercard ali Viso in posledi?no urejen Paypal!! Da bi pla?al direktno s kartico niti ne razmi?ljam

-Sem ?e mogo?e kupoval!!!

-Na?eloma ne bi smelo priti do pomote pa take fore!! Glej na to, da ni nek sumljiv prodajalec, zato je pomemben tisti feedback.

 

?e bo? nabavljal lu?i zna biti problem. ?e bo? nabavil iz UK, bo snop svetlobe napa?en. ?e bo? nabavljal iz Amerike, tam nimajo snopov ampak samo neko ?udno ravno ?rto v glavnem spet ne izpolnjujejo na?ih zahtev. Zaradi tak?nih neumnosti morajo ljudje, ki uva?ajo avte iz USA menjati prednje lu?i. Zato se zna zgoditi, da bo? imel te?ave na tehni?nem. Ostane ti predvsem ?e nem?ki ebay (ne ebuy ?zmeden? ) ali pa kak?na specializirana trgovina na spletu kot je Showoff Imports, ki je nekak?en spletni A3M. Imajo dosti robe, ?eprav niso najbolj poceni. Dobi? pa baje hitreje kot v A3M. :whatever:

 

PS: A brez ???? in !!!!!! pa ne gre a? :P

 

 

najlep?a hvala za nasvete. se pravi da mi ne ostane druge kot da kupim v a3m. ja ne gre druga?e kot brez klicajev pa vpra?ajev:)hehe :D

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najlep?a hvala za nasvete. se pravi da mi ne ostane druge kot da kupim v a3m. ja ne gre druga?e kot brez klicajev pa vpra?ajev:)hehe :D

 

Showoff Imports nima ni?? Jaz bi prej resno preiskal cel internet kot ?el v A3M, imam ?e vedno no?ne more zaradi njih. Ampak po ?elji, morda celo dobi? lu?i prej kot v mesecu ali dveh. :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Showoff Imports nima ni?? Jaz bi prej resno preiskal cel internet kot ?el v A3M, imam ?e vedno no?ne more zaradi njih. Ampak po ?elji, morda celo dobi? lu?i prej kot v mesecu ali dveh. :P

 

 

hehe:) ja lej jast sem lajk v tem biznisu zato so nasveti za?eljeni :D ebay so mi odsvetovali, a3m so mi tud odsvetovali in kaj mi potem ostane???

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tu se zatakne. :blush: Osebno bi vseeno ?el raje na ebay, zaenkrat imam dobre izku?nje. Ampak i??i na nem?kem ebayu. Sicer pa, ?e ne najde? ni? se lepo odpelji v A3M jim re?i kdaj bi te lu?i dobil in naro?i. Ni re?eno, da bo? ?akal dolgo, je pa navada. :D Lepe so pa res. B)

Verjamem pa, da bo? na internetu te?ko na?el kaj za svojo Mazdo ker je bolj redka. Preden se sploh loti? kak?ni predelav pa temeljiti premisli kak?en izgled ?eli?. Meni so naprimer tele BJ res lepe. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tu se zatakne. :blush: Osebno bi vseeno ?el raje na ebay, zaenkrat imam dobre izku?nje. Ampak i??i na nem?kem ebayu. Sicer pa, ?e ne najde? ni? se lepo odpelji v A3M jim re?i kdaj bi te lu?i dobil in naro?i. Ni re?eno, da bo? ?akal dolgo, je pa navada. :D Lepe so pa res. B)

Verjamem pa, da bo? na internetu te?ko na?el kaj za svojo Mazdo ker je bolj redka. Preden se sploh loti? kak?ni predelav pa temeljiti premisli kak?en izgled ?eli?. Meni so naprimer tele BJ res lepe. :bravo:

 

 

ma zaenkrat samo druge lu?i, pa sprednje ins trasnke smernike!! drugo leto pa ?e zadnje lu?i!!! mogo?e tudi 17 col feltne..!! mogo?e!! bomo videli!! danes sem dobil po po?ti gume pa jih morm hitr montirat gor da jih provam ?e je res kar pravijo od Dunlopa :D

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.