Skoči na vsebino

Zakaj Bojan ?lender spet zavaja?


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 241
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

sej lojz nima vec mazde, tko da mogoce je bil on vseen :)

 

A jo je sploh kdaj imel? Ali so ga samo na kakem drugem forumu poln k. in so ga pregnali, pa je poiskal drug peskovnik? Nekako me spominja ne enega userja na www.alter.si :) ... Stardec je imel nick... tudi nekje z dolenjske... z lastno zidanico... in prav tako je bil online vedno samo dopoldan med sihtom... samo tam so pisali, da ima cez rampo :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toleranca je zelo visoka saj bi v nasprotnem primeru Lojz ?e davno dobil ban in forum bi bil spet ?ist kot solzica.

No ja, tako nam je pa zasvinjal forum. Jaz sem ga sicer dal na Ignore, je pa vseeno preve? postov, kjer se citira. Poleg tega sem ?e davno dojel, da je neumnost tro?iti energijo za te?ne osebke, ker samo iz?rpavajo. Tale "Ignored" pa ?e na zelo nizkem nivoju.

 

O&O.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe a to je tistih 200, ki sem predlagal, da jih naj dajo v patruljne avte... o?itno ne bomo radarjev kupovali ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, Catya, kolk penisov si pa potem ti ?e vidla, da me lahko u?i? o tem? Pa menda ja nisi......upssss...

In nisem primerjal avta s penisom, ampak sem povedal, da je nekaterim divjakom, avto podalj?ek penisa. Divjak si pa? z divjanjem po cesti zdravi svoje manjvrednostne komplekse. ?enske si z divjanjem po cesti zdravijo pa svojo frigidnost in mo?ijo presuho ?pranjo.

Kdor resni?no rad dirka, gre dirkat na dirkali??e kjer okol njega ni nikogar, da bi ga ogro?al.

A pol predlaga? da naj namesto denarne kazni, policaji divjake raje prebutajo, nekako tako kot je tvojo neposlu?nost kaznovala tvoja mama? A divja?ice (?enske ki divjajo z avtom) pa naj policaji malo na?e?kajo po riti? O ti porednica ti...a to bi ti?

No, o na?inu kaznovanja se da vsekakor razpravljat, ampak vsaj 90% ljudi se najbolj boji denarnega kaznovanja. To dokazujete tudi vi, ko vedno znova in znova ponavljate, da so policaji samo inkasantje.

Sem pa tud jaz za progresivno kaznovanje.

 

haha sj te o ni?emer ne u?im,samo primerjat ne more? mo?kih penisev z avtomobili oziroma jih kazat kot njihove podalj?ke ker to niso, da se pa spu??a? v take primitivizme kot so “koliko sem jih ?e vidla“ pa je bilo itak za pri?akovat... manjvrednostni kompleks ma? pa o?itno ti, ker po tvojem smo vsi divjaki, izprijenci, vse ?enske frigidne, nepri?tevne in ?e kaj zraven...te?ko otro?tvo!?

namesto denarne kazni nisem predlagala nobenega fizi?nega nasilja, spet tvoja primitivna interpretacija...mene nih?e ni prebutal za neposlu?nost- o?itno niste v ?oli jemali razlike med prebutanjem, “dve ?ez rt“ in zlorabljanjem.....moje otro?tvo je bilo ve? kot odli?no...?e?kanje “divja?ic“ je spet zraslo na tvojem pokvarjenem zelniku....in NE, nismo vsi ljudje enaki in ne bojimo se vsi denarnih kazni, so le zoprne, to je to. Denarne kazni ne spodbujajo bolj vestne vo?nje, kve?jemu huj?e. ?e preve?krat sem bila pri?a ljudem, ki so pijani vozili, al pa pa? dobili kazen za prehitro vo?njo in to kdaj samo za 10, 15km na uro preve? izven naselja in so dobili kazen, pridrveli v kafi? na ene 10 pirov / rund in jih iz jeze vase zlili ker so pa? dobili kazen.kateri za brezveze, kateri pa ker so si jo zaslu?ili...in jovo na novo spet na cesto....no to je ?e huj?e kar se mene ti?e, in to je to, kar denarna kazen povzro?a- jezo, bes. ?e policaj samo pokasira kazen za hitro vo?njo/vo?njo pod vplivom alkohola in da ?loveku, ki je naredil prekr?ek nih?e ne obrazlo?i morebitnih posledic dejanja, vpra?a za razlog hitenja in ?e kaj ve?...da bi vinjeni osebi pokazali kaj se lahko naredi ?e pijan vozi?- dejansko se mal potrudli, da bi ta problem vo?nje pod vplivom ?imbolj izkoreninili, izbolj?ali javni promet, mo?nost, da ljudem ni treba vozit ko pijejo.....no v tem primeru so res samo blagajniki, ni? drugega. Sli?ala sem tudi za primer ko policaj ni na?el ?isto ni?, da bi ?loveku zara?unal, ne hitrosti, ne ni?..mu je pa manjkala ena ?arnica v kompletu...no in zaradi tega je dobil kazen...mislm a je to normalno!? ?e bi mal dlje pogledal iz tistega plota za katerim stoji? bi videl, da smo ljudje bitja z razumom z razlogom in dokler bodo z nami ravnali kot da ga nimamo, se bomo upirali takim brezveznim ukrepom. In ker mam kaj drugega za po?et kot nekomu kosti metat za glodat v brezveznih debatah ti samo ?elim, da bo? v naslednjem ?ivljenju minister za promet in da zrihta? stvari tako kot je treba...?immanj ?rtev na cestah in nasmeh na obraze vsem voznikom :) .. lahko pa ?e v tem kaj naredi? glede tega, da ne bo samo pri besedah ostalo...

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Narobe sem vpra?al ...

 

A SPLOH MATE TOLERANCO??!

 

 

 

 

P.S. Tale o penisih ... Kristus ... ?zmeden?:blink:

 

haha sj te o ni?emer ne u?im,samo primerjat ne more? mo?kih penisev z avtomobili oziroma jih kazat kot njihove podalj?ke ker to niso, da se pa spu??a? v take primitivizme kot so “koliko sem jih ?e vidla“ pa je bilo itak za pri?akovat... manjvrednostni kompleks ma? pa o?itno ti, ker po tvojem smo vsi divjaki, izprijenci, vse ?enske frigidne, nepri?tevne in ?e kaj zraven...te?ko otro?tvo!?

namesto denarne kazni nisem predlagala nobenega fizi?nega nasilja, spet tvoja primitivna interpretacija...mene nih?e ni prebutal za neposlu?nost- o?itno niste v ?oli jemali razlike med prebutanjem, “dve ?ez rt“ in zlorabljanjem.....moje otro?tvo je bilo ve? kot odli?no...?e?kanje “divja?ic“ je spet zraslo na tvojem pokvarjenem zelniku....in NE, nismo vsi ljudje enaki in ne bojimo se vsi denarnih kazni, so le zoprne, to je to. Denarne kazni ne spodbujajo bolj vestne vo?nje, kve?jemu huj?e. ?e preve?krat sem bila pri?a ljudem, ki so pijani vozili, al pa pa? dobili kazen za prehitro vo?njo in to kdaj samo za 10, 15km na uro preve? izven naselja in so dobili kazen, pridrveli v kafi? na ene 10 pirov / rund in jih iz jeze vase zlili ker so pa? dobili kazen.kateri za brezveze, kateri pa ker so si jo zaslu?ili...in jovo na novo spet na cesto....no to je ?e huj?e kar se mene ti?e, in to je to, kar denarna kazen povzro?a- jezo, bes. ?e policaj samo pokasira kazen za hitro vo?njo/vo?njo pod vplivom alkohola in da ?loveku, ki je naredil prekr?ek nih?e ne obrazlo?i morebitnih posledic dejanja, vpra?a za razlog hitenja in ?e kaj ve?...da bi vinjeni osebi pokazali kaj se lahko naredi ?e pijan vozi?- dejansko se mal potrudli, da bi ta problem vo?nje pod vplivom ?imbolj izkoreninili, izbolj?ali javni promet, mo?nost, da ljudem ni treba vozit ko pijejo.....no v tem primeru so res samo blagajniki, ni? drugega. Sli?ala sem tudi za primer ko policaj ni na?el ?isto ni?, da bi ?loveku zara?unal, ne hitrosti, ne ni?..mu je pa manjkala ena ?arnica v kompletu...no in zaradi tega je dobil kazen...mislm a je to normalno!? ?e bi mal dlje pogledal iz tistega plota za katerim stoji? bi videl, da smo ljudje bitja z razumom z razlogom in dokler bodo z nami ravnali kot da ga nimamo, se bomo upirali takim brezveznim ukrepom. In ker mam kaj drugega za po?et kot nekomu kosti metat za glodat v brezveznih debatah ti samo ?elim, da bo? v naslednjem ?ivljenju minister za promet in da zrihta? stvari tako kot je treba...?immanj ?rtev na cestah in nasmeh na obraze vsem voznikom :) .. lahko pa ?e v tem kaj naredi? glede tega, da ne bo samo pri besedah ostalo...

 

:bravo:
I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha sj te o ni?emer ne u?im,samo primerjat ne more? mo?kih penisev z avtomobili oziroma jih kazat kot njihove podalj?ke ker to niso, da se pa spu??a? v take primitivizme kot so “koliko sem jih ?e vidla“ pa je bilo itak za pri?akovat... manjvrednostni kompleks ma? pa o?itno ti, ker po tvojem smo vsi divjaki, izprijenci, vse ?enske frigidne, nepri?tevne in ?e kaj zraven...te?ko otro?tvo!?

namesto denarne kazni nisem predlagala nobenega fizi?nega nasilja, spet tvoja primitivna interpretacija...mene nih?e ni prebutal za neposlu?nost- o?itno niste v ?oli jemali razlike med prebutanjem, “dve ?ez rt“ in zlorabljanjem.....moje otro?tvo je bilo ve? kot odli?no...?e?kanje “divja?ic“ je spet zraslo na tvojem pokvarjenem zelniku....in NE, nismo vsi ljudje enaki in ne bojimo se vsi denarnih kazni, so le zoprne, to je to. Denarne kazni ne spodbujajo bolj vestne vo?nje, kve?jemu huj?e. ?e preve?krat sem bila pri?a ljudem, ki so pijani vozili, al pa pa? dobili kazen za prehitro vo?njo in to kdaj samo za 10, 15km na uro preve? izven naselja in so dobili kazen, pridrveli v kafi? na ene 10 pirov / rund in jih iz jeze vase zlili ker so pa? dobili kazen.kateri za brezveze, kateri pa ker so si jo zaslu?ili...in jovo na novo spet na cesto....no to je ?e huj?e kar se mene ti?e, in to je to, kar denarna kazen povzro?a- jezo, bes. ?e policaj samo pokasira kazen za hitro vo?njo/vo?njo pod vplivom alkohola in da ?loveku, ki je naredil prekr?ek nih?e ne obrazlo?i morebitnih posledic dejanja, vpra?a za razlog hitenja in ?e kaj ve?...da bi vinjeni osebi pokazali kaj se lahko naredi ?e pijan vozi?- dejansko se mal potrudli, da bi ta problem vo?nje pod vplivom ?imbolj izkoreninili, izbolj?ali javni promet, mo?nost, da ljudem ni treba vozit ko pijejo.....no v tem primeru so res samo blagajniki, ni? drugega. Sli?ala sem tudi za primer ko policaj ni na?el ?isto ni?, da bi ?loveku zara?unal, ne hitrosti, ne ni?..mu je pa manjkala ena ?arnica v kompletu...no in zaradi tega je dobil kazen...mislm a je to normalno!? ?e bi mal dlje pogledal iz tistega plota za katerim stoji? bi videl, da smo ljudje bitja z razumom z razlogom in dokler bodo z nami ravnali kot da ga nimamo, se bomo upirali takim brezveznim ukrepom. In ker mam kaj drugega za po?et kot nekomu kosti metat za glodat v brezveznih debatah ti samo ?elim, da bo? v naslednjem ?ivljenju minister za promet in da zrihta? stvari tako kot je treba...?immanj ?rtev na cestah in nasmeh na obraze vsem voznikom :) .. lahko pa ?e v tem kaj naredi? glede tega, da ne bo samo pri besedah ostalo...

 

 

:bravo::bravo: Catya a bi se ti poro?ila z mano :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisva se dobro razumela.

Oni imajo navado,da postavijo radar na trino?ec in zdraven sta ponavadi dva policaja z brzostrelkami,ki so precej hitre roke.Torej,?e bi njihov radar pokazal preve?,bi takoj sko?ili na cesto z mitraljami.

Pa niso,ker so smatrali,da nobenega ne ogro?amo in ne polnijo samo dr?avne blagajne kot pri nas.

In so patrulje (vsaj pri njih) zelo,zelo u?inkovite). ;)

 

Alex ne zna? se izgovarjat. S to tvojo izjavo in priznanjem si pa? mo?no pljunu Bossu v skledo. Nevede si napisal to?no to, kar trdim jaz. Si se pa? zareku. Kaj ?e? zdaj stokat.

Da so patrulje (tudi pri Italijanih) zelo NEU?INKOVITE si pa? dokazal ti s svojio zgodbico. Ti si mimo patrulje pihal 100km/h en drug pa jo je prav tako mimo te iste patrulje, pihal celo 130km/h. Ja res u?inkovito to patruljiranje. ?e bi bla ta patrulja u?inkovita, bi te ustavila in napisala kazen.

 

Uff kolk ste naklofal, da ne vem kaj ?em sploh odgovort na to va?e bedasto in otro?je sranje.

Aja Boss, tisto zakaj je najve? nesre? v bli?ini doma in v lepem vremenu in na lepi cesti.

Ti si kar pozabu povedat zakaj se dogaja najve? nesre? na lepi cesti in v lepem vremenu. Ti bom jaz povedal. Ve?, to je zato, ker ve?ina doma?inov misli, da to cesto najbolj pozna in da zato lahko na tej lepi cesti in v lepem vremenu tik pred domom svoj avto lahko "prtisne" saj zadevo, kao, obvlada in pozna. Dokazi pa so druga?ni. FIGO obvlada.

In ne flancaj da je norca sram divjat pred doma?im pragom. Ravno obratno. Norec se ho?e glih pred sosedi pokazat kak?en ?umaher je, kako zna on, kao, vozit, zato se hvali s svojo prazno butico tako, da ?ez svoje naselje divja, saj ga vsi, ki ga poznajo gledajo.

 

Kaj mamo ?e? brbrbrbrbrbrbb...aja..

Catya, bej?i bej?i, da si nau? kej nardila...

Pravi? da je omenjanje penisa primitivno itd...Dr?i. Saj razkazaovanje svoje prazne butice s tem ko z avtom divja? je primitivizem. Torej s primitivcem, pa? primitivno.

Ne punca, jaz niti nisem imel tako te?kega otro?tva, ?eprav smo moral, za razliko od tebe, res orenk delat. Zato si jaz ne rabim zdravit kompleksov na cesti, tako kot si jih mora? zdravit ti in ostali cestni divjaki. Jaz se znam dokazat tud kako druga?. Ni nujno da se dokazujem z divjanjem po cesti.

In ?e tebe nih?e ni prebutal za tvojo neposlu?nost, to samo dokazuje, da se tvoja neposlu?nost ni sanirala na pravi na?in. ?e zdaj si neposlu?na in omejitve, kot ka?e, teb ne pomenijo ni?. Ti misli?, da si najbolj pametna in da lahko vozi? toliko kot se ti zdi. Totalna neposlu?nost.

A denarne kazni so tebi zoprne? A bej?i no? A misli?, da se denarno kaznuje zato, da ti bo tovrstno kaznovanje v?e? in da bo? vesela, ko bo? denarno kaznovana? Hehe, ti pa si ena kokolja. Jasno, ti bi najraj?i , da bi tebe policaji potem, ko bi te na radar ujeli, kaznovali tako, da bi za kazen odpeljala eno hitro dirko okol mesta. Knede? In denarne kazni povzro?ajo jezo - bes? O hudi?a? A so kazni namenjene temu, da je pol kaznjenec vesel in sre?en?

In ti bi rada da bi policaji , ko bi pijanca ustavili, mu potem pokazali kak?ne posledice se lahko naredijo zarad tega pitja itd...? Ja uredu, ma? prav. A divjakom pa ni treba kazat kak?ne posledice se lahko zgodijo zarad divjanja?

Pa tisto o ?arnicah, policajih itd...dej ga srat. Ja, to si ti sli?ala. Kakopak. Saj divjaki zmeraj kaj sli?ijo/te. A si tud kdaj sli?ala, da se ljudje zaradi prevelike brzine ubijejo in da zaradi prevelike brzine ubijejo tudi druge?

In policaji bi potvojem morali vpra?at divjaka kam se mu tako mudi? In ?e bi ta divjak reku, da se mu mudi na ?iht, bi po tvojem policaj moral re?; Aja, pol pa oprost ker sem te ustavu, ti kar po gasu in hitro naprej, da ne bo? na?iht zamudu. Jaooo punca kak?ne kozlarije strelja?...in tle na to tvoje kozlanje nekateri ploskajo. Pa to ?lovk ne more verejet.

Lahko pa ti dam kratko razlago okol teh ?arnic. Mogo?e mu je policaj res napisal kazen "zaradi" ?arnice. Ampak to ponavadi policaji naredijo jezikavemu prekr?karju, ker tak prekr?kar ve?krat policaju v ksiht la?e, policaj pa mu zaradi pomanjkanja slikovnih, radarskih in drugih dokazov ne more napisat kazni. Pol pa? takemu "pametnemu" in la?nivemu srboritne?u ali tudi srboritnici, napi?e eno simboli?no kazen, da si bo mogo?e zapomnil/la, to laganje.

In hvala ti za ?elje, da bom v naslednjem ?ivljenju postal prometni minister. Hvala res. Upam da me na oni svet ne bo? pospravla ti s svojim divjanjem.

Jaz pa tebi ?elim, da bo? ?e v tem ?ivljenju sprevidela, da je treba vozit lepo po omejitvah in predpisih, s prilagojeno hitrostjo, umirjeno in strpno. ?elim ti tudi, da bo? ?e v tem ?ivljenju pogruntala, da tukaj s tem tvojim pisanjem stresa? skrajno neumne izjave, ki ne koristijo nikomur. ?elim ti tudi, da tvoje otroke (?e jih bo? kdaj imela) ne bi blo sram, ko bodo videli, kako se njihova mama s svojim divjanjem po cesti, neodgovorno obna?a do njih in ostalih. To ti ?elim.

Tolk za enkrat.

?av?ibav?i!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toleranca je zelo visoka saj bi v nasprotnem primeru Lojz ?e davno dobil ban in forum bi bil spet ?ist kot solzica.

 

Dej ti Boss men razlo?, zakaj bi naj jaz ?e dobil ban? Do ?esa ?e, ste vi men tolk prizanesljivi, in me zarad svoje tolerantnosti in "dobrosr?nosti" ne banate?

 

Mora? pa priznat, da od kar sem jaz na tem forumu, ta forum spet ?ivi in rejting se mu je mo?no dvignil. Ta forum je bil ?e totalen dolg?as in ?e kar plesniv od va?ega enoumja in strinjanja vseh o vsem..

Saj se ne znate druzga pogovorjat kot, eno in isto, kolk ?re tvoj avto, pa kolk gre tvoj avto hitro, pa kolk hitro ste ga ?gali na tej ali oni cesti. Pol pa slikali svoje avte od spredaj zadaj, spodaj zgoraj itd... kot da so kaj posebnega. Dolg?as...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

In ne flancaj da je norca sram divjat pred doma?im pragom. Ravno obratno. Norec se ho?e glih pred sosedi pokazat kak?en ?umaher je, kako zna on, kao, vozit, zato se hvali s svojo prazno butico tako, da ?ez svoje naselje divja, saj ga vsi, ki ga poznajo gledajo.

 

 

Gledal sem skozi svoje o?i, tako da sem verjetno res spregledal mo?nost, da nekateri po?nejo to?no to kar pravi?. Popravljam: mene bi blo sram, da bi divjal po naselju in da bi me vsi sosedje gledali ter se trkali po glavi. Jaz se raje pripeljem po doma?i ulici kjer skoraj ni prometa v stilu "driving five miles per hour so that everybody can see me how cool I am"

 

Sicer v moji kar ?irni okolici ne poznam nobenga, ki bi divjal na lokalnih cestah tako, da mora bit tam na Dolenjskem res hudo, po tem kar si napisal. :( Zdaj ti ?ist verjamem, da se po?uti? ogro?enega.

 

Dej ti Boss men razlo?, zakaj bi naj jaz ?e dobil ban? Do ?esa ?e, ste vi men tolk prizanesljivi, in me zarad svoje tolerantnosti in "dobrosr?nosti" ne banate?

 

Ne ne Lojz ne razume?... mi te mamo radi sam ti ne znamo to pravilno povedat. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledal sem skozi svoje o?i, tako da sem verjetno res spregledal mo?nost, da nekateri po?nejo to?no to kar pravi?. Popravljam: mene bi blo sram, da bi divjal po naselju in da bi me vsi sosedje gledali ter se trkali po glavi. Jaz se raje pripeljem po doma?i ulici kjer skoraj ni prometa v stilu "driving five miles per hour so that everybody can see me how cool I am"

 

Sicer v moji kar ?irni okolici ne poznam nobenga, ki bi divjal na lokalnih cestah tako, da mora bit tam na Dolenjskem res hudo, po tem kar si napisal. :( Zdaj ti ?ist verjamem, da se po?uti? ogro?enega.

Ne ne Lojz ne razume?... mi te mamo radi sam ti ne znamo to pravilno povedat. :D

 

Boss, saj ti si kar uredu poba in vem da se ti z mano strinja? skoraj o vsem kar napi?em. Edina tvoja napaka je, da ?e sam sebi no?e? priznat, da se strinja? z mano.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej ti Boss men razlo?, zakaj bi naj jaz ?e dobil ban? Do ?esa ?e, ste vi men tolk prizanesljivi, in me zarad svoje tolerantnosti in "dobrosr?nosti" ne banate?

 

Mora? pa priznat, da od kar sem jaz na tem forumu, ta forum spet ?ivi in rejting se mu je mo?no dvignil. Ta forum je bil ?e totalen dolg?as in ?e kar plesniv od va?ega enoumja in strinjanja vseh o vsem..

Saj se ne znate druzga pogovorjat kot, eno in isto, kolk ?re tvoj avto, pa kolk gre tvoj avto hitro, pa kolk hitro ste ga ?gali na tej ali oni cesti. Pol pa slikali svoje avte od spredaj zadaj, spodaj zgoraj itd... kot da so kaj posebnega. Dolg?as...

 

eh... hepan... pa zakaj cel cajt naklada?, da je samo hitrost kriva za nesre?e, pa ne more? non-stop samo hitrosti izpostavljati no !?

 

in, ja, res je, v tvojih postih je vneto zagovarjana izklju?no hitrost kot krivec za nesre?e, sicer se vmes odmakne? in napi?e? kak?no v smislu ostalih vzrokov za nesre?o, ampak v glavnem za vse obsoja? hitrost, ostale vzroke pa kar pozabi?, celo tako dale? se ti ponesre?i, da ti uspe nehote zagovarjati alkohol za volanom... kaznovati je potrebno VSE kr?itve CPP, ne samo hitrosti, kdaj ti bo to jasno ?

 

?e se nisi sposoben vozit po CPP pa? ne idi na cesto ! in CPP pa? vklju?uje tudi razna druga pravila in predpise, kot samo spo?tovanje omejitev hitrosti, ?eprav smo vsi mi tu gor ?e zdavnaj priznali da je hitrost TUDI eden izmed vzrokov za nesre?e

 

p/s: kar se prizanesljivosti ti?e, bi dosedaj pa ?e lahko opazil, da smo toliko tolerantni, da tvoje flancanje o hitrosti v vsako temo, dopu??amo, v?asih celo probamo iz tega narediti konstruktivno debato, ki zajema tudi na?e poglede na dogajanje na cesti (pa da nebo? spet sral, da smo vsi tule gori divjaki, in da imamo otro?je ter nezrele poglede, ker tudi ti ne more? kar tako posplo?evati, ?e vsaj malo razmi?lja? s svojo betico) - ?e enkrat, cesta NI vijugasta ?rta z omejitvami hitrosti ob strani, ampak obstajajo tudi drugi znaki ter nenarisana pravila!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh... hepan... pa zakaj cel cajt naklada?, da je samo hitrost kriva za nesre?e, pa ne more? non-stop samo hitrosti izpostavljati no !?

 

in, ja, res je, v tvojih postih je vneto zagovarjana izklju?no hitrost kot krivec za nesre?e, sicer se vmes odmakne? in napi?e? kak?no v smislu ostalih vzrokov za nesre?o, ampak v glavnem za vse obsoja? hitrost, ostale vzroke pa kar pozabi?, celo tako dale? se ti ponesre?i, da ti uspe nehote zagovarjati alkohol za volanom... kaznovati je potrebno VSE kr?itve CPP, ne samo hitrosti, kdaj ti bo to jasno ?

 

?e se nisi sposoben vozit po CPP pa? ne idi na cesto ! in CPP pa? vklju?uje tudi razna druga pravila in predpise, kot samo spo?tovanje omejitev hitrosti, ?eprav smo vsi mi tu gor ?e zdavnaj priznali da je hitrost TUDI eden izmed vzrokov za nesre?e

 

p/s: kar se prizanesljivosti ti?e, bi dosedaj pa ?e lahko opazil, da smo toliko tolerantni, da tvoje flancanje o hitrosti v vsako temo, dopu??amo, v?asih celo probamo iz tega narediti konstruktivno debato, ki zajema tudi na?e poglede na dogajanje na cesti (pa da nebo? spet sral, da smo vsi tule gori divjaki, in da imamo otro?je ter nezrele poglede, ker tudi ti ne more? kar tako posplo?evati, ?e vsaj malo razmi?lja? s svojo betico) - ?e enkrat, cesta NI vijugasta ?rta z omejitvami hitrosti ob strani, ampak obstajajo tudi drugi znaki ter nenarisana pravila!

 

KAALman la?e?. Jaz ne trdim, da je hitrost zmeraj in edini razlog za nesre?e, jaz trdim (pa ne samo jaz, cela evropa, ki se ukvarja z prometno politiko to trdi in ve, ter ma s tem problem), da je hitrost glavni in poglavitni vzrok za najhuj?e in najpogostej?e nesre?e. A ti in ostali lo?ite to razliko v terminu?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, saj ti si kar uredu poba in vem da se ti z mano strinja? skoraj o vsem kar napi?em. Edina tvoja napaka je, da priznat no?e?, da se strinja? z mano.

 

Nikoli nisem rekel, da prevelika hitrost ni nikakr?en problem ni mi pa v?e?, da se vsa cestno varnostna problematika vrti samo okrog hitrosti vse ostalo pa se o?itno namensko pozablja ali pa skriva.

 

In to ves ?as trdim in ti razlagam in se ne strinjam s tem, da za te?ko razlo?ljive nesre?e vse prepogosto potegnejo karto neprilagojene hitrosti pa ali je to res bila ali pa ne.

 

Tvoja najve?ja napaka pa je v tem, da ko ti zmanjka kontrargumentov, da za?ne? vse kar povprek zmerjati z divjaki in norci in da se na takem forumu zbiramo samo taki. In pol pri?akuje?, da ljudje ne bodo sko?ili pokonci, ker na tem forumu je vsaj 90% uporabnikov, ki so zgledni in varni vozniki.

 

In varen voznik ni ta, ki se posku?a na AC vklju?iti s hitrostjo 40km/h (z mislijo v glavi, da je po?asi bolj varno) in ko je konec pospe?evalnega pasu pa na silo na hitro na vozni pas, ker o?itno tista ?rta predstavlja betonski zid in se je ne da prevozit. Pol ga pa naba?e romunski kamion.

 

To je ta problem, ko za?nejo nekateri (kao zaradi varnosti) voziti dale? pod omejitvami (tudi 30-40km/h pod) in promet ni ve? teko? ampak cjazast. Potem pa ?ele za?ne prihajat do situacij in nevarnih prehitevanj in nekateri potem posku?ajo nadoknadit izgubljeni ?as in bumf po gasu.

 

Ne zagovarjam, da je tako ravnanje v redu ampak vse to se ne bi zgodilo, ?e bi bil promet ustrezno teko? z ustrezno hitrostjo, ki je maksimalna dovoljena, ?e cesta in vremenske razmere to omogo?ajo.

 

Tistih nekaj divjakov pa se bo vedno na?lo, ki so res trhleni v glavo ampak, da potem kaznuje? vse voznike zaradi tega, ker dr?ava nekaj divjakov ne more spraviti v red pa samo ka?e na nesposobnost tako dr?ave kot in?titucij, ki bi na tem podro?ju morale ukrepati.

 

KAALman la?e?. Jaz ne trdim, da je hitrost zmeraj in edini razlog za nesre?e, jaz trdim (pa ne samo jaz, cela evropa, ki se ukvarja z prometno politiko to trdi in ve, ter ma s tem problem), da je hitrost glavni in poglavitni vzrok za najhuj?e in najpogostej?e nesre?e. A ti in ostali lo?ite to razliko v terminu?

 

Ja Lojz ja, ampak ti prihaja? to?no s takimi "re?itvami" kot ?lender, ki kar misli, da so radarji ?arobna pal?ka za re?itev vseh cestno varnostnih te?av. Res mata jajca z ?lendrom (oz. on bolj ker to bolj javno izra?a), da si upata kaj takega nato ?e zagovarjat. Sicer je ?lender dobro za??iten, saj ?e bo samo en mrtev manj po postavitvi radarjev bo itak rekel, kolk smo s tem pridobili na varnosti, ?e pa ne bo pa ?e na?el druge razloge zakaj ni bilo uspeha... Brez skrbi on je lisjak in vedno bo ven pri?el kot zmagovalec za osebno korist.

 

V zadnjih deset letih je za cestno varnost najve? poskrbela mre?a avtocest in izbolj?ana varnost vgrajena v avtomobile. Tko, da iz sredine devedesetih ko smo imeli ve? kot 400 mrtvih na leto smo do danes zmanj?ali na polovico. ?e nekaj ni?je bo ko bo AC kri? dokon?an.

 

In glede na gostoto prometa in tranzitnosti dr?ave sploh nimam tako slabega rezultata, ?eprav je ?elja da bo bolj?e in bika moramo zgrabit za roge in ne ga po jaj?kih ?latat. In rogovi niso samo v neprilagojeni hitrosti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bosss, lepo te prosm. Dr?ava ne bo zaradi divjakov kaznovala vse voznike po vrsti. Dr?ava bo kaznovala samo prehite voznike. In teh je kot smeti. Pa prepo?asne voznike dr?ava tudi kaznuje.

In ker tvoja teorija govori, kako se neprilagojenci znervirajo, ker se nekdo prepo?asi vklju?uje na AC pa pol ta divjak popizdi in divja, ?e pa po?asneta ne bi bilo pa ta divjak ne bi divjal itd.....Jaz ti lahko postre?em pa s kontra argumentom. ?e na AC ne bi blo tolko divjakov se nekateri na to AC ne bi vklju?evali tako previdno in po?asi.

 

Boss, da v zadnjem letu ni tolko smrti kot jo je bilo prej?nja leta, so zaslu?ne IZKLJU?NO vi?je kazni za prekr?ke. V enem letu nismo zgradili ni? kaj dosti ve? avtocest kot v prej?njih letih in v zadnjem letu se za razliko od ostalih let, ni tako hudi?evo izbolj?al avtomobilski park, da bi to lahko vplivalo na manj nesre?.

Jaja, kolega, visoka denarna kazen je zaslu?na zato, da se je pri?paralo nekaj ?ivljenj. Je pa res da to zvi?evanje kazni ne deluje na dolgi rok. pol bo treba pa spet kmal dvignit kazn, ko se bo voznikom spet fu?kalo za te kazni, ki bodo postale zopet prenizke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e na AC ne bi blo tolko divjakov se nekateri na to AC ne bi vklju?evali tako previdno in po?asi.

 

Problem je v tem, ker se vkljucujejo NEprevidno in pocasi... :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja Lojz samo nekaj - zakaj ma? tak ?ovinisti?en nastop do ?ensk? A jih ne mara? al misli? da so inferiorne? Ker tako kot si odgovoril Catyi pa je res dale? od nekega gentelmenstva in je v bistvu primitivizem najslab?e vrste.

 

Boga tvoja ?ena, ?e se do nje tud tko obna?a? in ?e jo ma? na tko kratki vrvici oziroma na ukaz.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja Lojz samo nekaj - zakaj ma? tak ?ovinisti?en nastop do ?ensk? A jih ne mara? al misli? da so inferiorne? Ker tako kot si odgovoril Catyi pa je res dale? od nekega gentelmenstva in je v bistvu primitivizem najslab?e vrste.

 

Boga tvoja ?ena, ?e se do nje tud tko obna?a? in ?e jo ma? na tko kratki vrvici oziroma na ukaz.

 

Samo vrnil sem ji. Preber ?e, kako se je ona pogovarjala z mano! Res da tebi pa?e kako se ona z mano pogovarja, zato pa ti ni v?e? to kar sem ji jaz odgovoru nazaj.

In ?e divja ?enska al pa ?e divja mo?ki ni kon?ni rezultat ni? druga?en.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bosss, lepo te prosm. Dr?ava ne bo zaradi divjakov kaznovala vse voznike po vrsti. Dr?ava bo kaznovala samo prehite voznike. In teh je kot smeti. Pa prepo?asne voznike dr?ava tudi kaznuje.

In ker tvoja teorija govori, kako se neprilagojenci znervirajo, ker se nekdo prepo?asi vklju?uje na AC pa pol ta divjak popizdi in divja, ?e pa po?asneta ne bi bilo pa ta divjak ne bi divjal itd.....Jaz ti lahko postre?em pa s kontra argumentom. ?e na AC ne bi blo tolko divjakov se nekateri na to AC ne bi vklju?evali tako previdno in po?asi.

 

To so bu?e in ti to?no ve? da so ker ?e je to previdno pol pa res ne vem kaj je. In zaradi tazga bebca se nato nih?e za njim ne more varno vklju?it na AC. In vsi tukaj vemo, da take kriminalne neumnosti folk ne po?ne zaradi divjakov na cestah ampak ker so usrani od stalnega pumpanja kolk je hitrost nevarna in kolk so visoke kazni.

 

Stavim vse kar mam, da ?e bi tega pacienta vpra?ali deset naklju?nih vpra?anj iz CCP, da bi na 2/3 odgovoril napa?no. 1/3 je pa itak ?e statisti?na sre?a.

 

 

In ?e nekaj ... neprilagojenci ratajo tudi tisti, ki nikoli to niso in ?al ?ivimo ve? v socializmu, kjer je vse delovalo po?asi na easy. Danes, da lahko da? otrkom kruh v usta se mora? urno obra?at, da ti znese in da obdr?i? slu?bo ter zaslu?il vsaj toliko za normalno ?ivljenje. Zato se pa? dogaja to kar se in sem prepri?an, da ?e ne bi bilo nobenega ?asovnega pritiska, da bi bilo vse druga?e.

Tako pa je stra?no nefer od me?ka?ev, da delajo dren na cesti in ne omogo?ijo normalne preto?nosti cest. Ja Lojz tudi to je cestni bonton katerega pa ti o?itno ne razume?.

 

Samo vrnil sem ji. Preber ?e, kako se je ona pogovarjala z mano! Res da tebi pa?e kako se ona z mano pogovarja, zato pa ti ni v?e? to kar sem ji jaz odgovoru nazaj.

In ?e divja ?enska al pa ?e divja mo?ki ni kon?ni rezultat ni? druga?en.

 

In ?e 1x te vpra?am... a je to gentelmensko, da jo ozmirja? s kuro ipd? :ne vem: Ne vem no ampak jaz nisem nikjer videl, da bi napisala, da si ti vol.

 

Boss, da v zadnjem letu ni tolko smrti kot jo je bilo prej?nja leta, so zaslu?ne IZKLJU?NO vi?je kazni za prekr?ke. V enem letu nismo zgradili ni? kaj dosti ve? avtocest kot v prej?njih letih in v zadnjem letu se za razliko od ostalih let, ni tako hudi?evo izbolj?al avtomobilski park, da bi to lahko vplivalo na manj nesre?.

Jaja, kolega, visoka denarna kazen je zaslu?na zato, da se je pri?paralo nekaj ?ivljenj. Je pa res da to zvi?evanje kazni ne deluje na dolgi rok. pol bo treba pa spet kmal dvignit kazn, ko se bo voznikom spet fu?kalo za te kazni, ki bodo postale zopet prenizke.

 

Kaj pa uvedba Vinjet in njihova nizka za?etna cena? A to bo? pa kr pozabil al kaj? Res da jo ti nima? in ne ve? kak?en u?inek imajo ampak vinjeta je pripomogla, da se je veliko prometa spravilo z lokalnih cest na AC.

 

A to, da v Prekmurju so pred odprtjem AC lani ljudje cepali kot muhe in da nato po odprtju AC prvih 8 mesecev niso imeli NITI ENE smrtne ?rtve ti tudi ni? ne pomeni. Dej Lojz nehaj se sme?it no, ker res ne pozna? vseh dejstev.

 

Verjetno namre? tudi ne ve?, da ?e pred uvedbo novega ZVCP je bilo povpre?je napram letu in pol za tisto obdobje precej ni?je oz. ?tevilo smrtnih ?rtev manj?e. Pojdi si pregledat statistike pa bo? videl no.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.