Skoči na vsebino

Zakaj Bojan ?lender spet zavaja?


Boss

Priporočeno sporočilo

Boss no, sa ja ti dam malo prav. ?eprav samo malo, Marsi kje sem res repliciral tebi, ?eprav sem odgovorjal tudi ostalim. Ampak to sem naredu zato, ker tukaj itak vsi skupaj nastopate proti meni. Jaz sem sam, vas je pa kot to?e, zato ne morem replicirat vsakmu posebej. Saj tukaj to?no vsak zase ve komu sem odgovorjal.

 

Saj kot lahko razberem iz tvojih replik, si ti mogo?e res ?e najmanj divji. Si res precej oro?ji in naiven, ampak vsaj i??e? nekak?ne izgovore za poglavitne neumnosti, ki se dogajajo na cesti. Tud to odra?a, da nisi ravno neumen poba. le napa?no si nekatere stvari predstavlja?.

Un Symon pa je navaden tepec, ki nima tri ?iste. On se ?e potrudit ni zmo?en, da bi bil zanimiv pri svojih kozlarijah.

 

To?no tako je bilo mi?ljeno. Vsak naj si pol ustvari mnenje, ne more se ga pa ustvariti, ?e bo objavljala "samo" ena stran brez objave kontra argumentov. In napisal sem, da je to moje mnenje in nikomur nisem vsiljeval, da mora misliti tako kot jaz ampak, da mi pa nek Lojz brez argumentov nabija in kotali bu?e ter iz hobija pljuva kar tako na pamet pa pol ni ve? fore v pluralnosti mnenj.

 

?akal sem na razlago, da bo Lojz argumntirano spodbil vsako od mojih trditev a se to SPET ni zgodilo, raje se je ponovno spustil na nivo primitivca in po gostilni?ko udrihal na vse povprek.

 

Bosss. gostilni?ke razlage ma? ti, ker se jih u?i?? tukaj na tem forumu. Pa ne samo tukaj, da ne bo pomote. Takih forumov je morje. Argumentirane razlage pa si dobil od ?lendra in ostalih strokovnjakov. Pa jih ti izpodbija?, ker ve? da se dotikajo tebe oz. vas.

 

 

PS:Boss ?e to, ker ?e godrnja? ?ez nekatere omejitve, ki da so, kao, bedaste, saj sam dobro ve?, da bi se ta ali oni ovinek dalo peljati hitreje od omejitev.

Ve?, znano je, da se najve? nesre? zgodi prav v lepem vremenu, dobri cesti in blizu doma, katero cesto vsak nesre?nik najbolj pozna.

In priznaj, kakr?ne koli omejitve ?e so in tudi bodo, balkanc bo zmeraj peljal hitreje od te predpisane omejitve. Zato ne bluzi o tej zbranosti in adrenalin?ku. Cesta ni kraj za spro??anje adrenalin?ka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 241
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Argumentirane razlage pa si dobil od ?lendra in ostalih strokovnjakov. Pa jih ti izpodbija?, ker ve? da se dotikajo tebe oz. vas.

 

Nisem ne zato pa imam toliko proti njemu.

 

Argumentov ?lender nikoli ne navaja ampak vedno kar postavi neko trditev brez, da bi se izvedla kakr?nakoli analiza. Isto?asno pa pove, da analize niso naredili, ker da ni denarja za to. Aha, ?e ni denarja za anlizo potem je torej dovolj, da pa? kr neki strese? iz rokava in zdaj je to ?iva resnica. Preberi se ?e 1x ?lanek v Dnevniku (prliman v prvem postu) in preveri a je ?lender podal kakr?en koli argument ali je samo nabijal in prodajal meglo ter prodajal neko resnico, ki je ugodna za njegov ?ep.

 

Je pa nekaj res. V tem trenutku bi bilo edino relevantno to, ?e bi lahko v realnosti preverili ?lendrovo ultimativno re?itev ?arobne pal?ke imenovana stacionarni radarji. Nato pa bi bilo treba preveriti kako se obnese re?itev z dodatnimi patruljami. Edino tako bi lahko res rekli kdo ima bolj prav.

 

?e vedno Lojz pa nisi razlo?il zakaj je stacionarni radar (meri hitrost in slika) bolj?i od patrulje, ki lahko meri s prenosnimi radarji, ima video nadzor, lahko ti da pihat in ?e mnogo drugih zadev pri tem, pa se lahko ve?krat v eni uri prestavi iz enega mesta na drugo in lahko vedno preseneti kr?ilce ZVCP? :ne vem:

 

Aja... ?e bi bil jaz res neprilagojeni divjak bi zdele resno navijal za radarje in bi dr?al s tabo, ker radarju se bi z lahkoto izognil, trust me ;)

 

 

PS:Boss ?e to, ker ?e godrnja? ?ez nekatere omejitve, ki da so, kao, bedaste, saj sam dobro ve?, da bi se ta ali oni ovinek dalo peljati hitreje od omejitev.

Ve?, znano je, da se najve? nesre? zgodi prav v lepem vremenu, dobri cesti in blizu doma, katero cesto vsak nesre?nik najbolj pozna.

 

 

In kje misli?, da je vzrok? A ga bo? sam napisal al ti jaz razlo?im?

 

In priznaj, kakr?ne koli omejitve ?e so in tudi bodo, balkanc bo zmeraj peljal hitreje od te predpisane omejitve. Zato ne bluzi o tej zbranosti in adrenalin?ku. Cesta ni kraj za spro??anje adrenalin?ka.

 

Tud ostali iz "razvite" evrope niso kej dosti bolj?i pri upo?tevanju omejitev. Zdaj je pravi ?as, da vidi? avte z oznakami D,A,CH,I... ki kar po?teno prekora?ujejo hitrost na AC. Aja ups, pozabu, da ti AC_jev ne uporablja?, ampak vseeno , a so to pol vsi balkanci al kako :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, problem z divjanjem so z radarji in kamerami uredili npr. v Franciji in Montecarlu. Pa ?e kje. Tam je blo divjakov za popizdit. In ?lender izku?nje pobira od tam, kjer so tak problem, kot ga imamo pri nas ?e zdaj, ?e davno tega imeli in ga tudi dokaj uspe?no re?ili drugje. In re?ili so ga z radarji in kamerami. Torej ?lender govori iz izku?enj drugih. ?lender ne more govort iz na?ih izku?enj ker pri nas, do zdaj urejanje cestnih divjakov nismo re?evali z radarji in kamerami. Zato pri nas nih?e ne more vedet in trdit da tak na?in prevzgajanja divjakov ne bo zalegel. To veste samo vi, pa sploh niste probal, ?e to res deluje. Torej vi ne probate, pa vseeno trdite da veste, da to ne bo delovalo. Ampak tam, kjer so to probal trdijo da to deluje. Vi pa tem izku?njam ne verjemete, oziroma verjamete in veste, le priznat no?ete, ker veste da boste s temi ukrepi VI oziroma divjaki prikraj?ani za svoje divjanje. To je to. Ni? druzga.

Torej ?lender ne govori na pamet, on govori iz izku?enj drugih. Na pamet, oziroma brez pameti, govorite VI. Kapi??

Mi pa smo do zdaj oziroma ?e zdaj tak problem re?evali s policijskimi patruljami. Pa vidnmo kol smo re?ili. Pa dej ?e nehaj nabijat, saj za tolk neumnega se pa spet ne rabi? imet in pri?akovat, da Slovenija lahko zagotovi tolk policije, da bo policaj lahko stal povsod tam kjer je to potrebno. Lepo te prosm Boss.

In policijska patrulja je pa menda ?e bolj vidna kot ena ?katla z radarjem nekje diskretno obe?ena na kak?nem kolu. Policaja vidi lahko vsak, ki ni slep, pa ?e vsi z blendanjem opozarjajo na te policaje in zato vsak barabin zmanj?a hitrost ?e preden ga policaj nameri. ?katla pa pa? tam visi in snema ter meri. Ni? ne ustavlja, ni? ne ovira preto?nosti prometa, samo kaznuje. In tako je tudi prav in najbolj?e. Izku?nje po svetu so to pokazale.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kjer kol se Lojz ogla?a, sam dokazuje, zakaj je prilezel do dr?avne slu?be, ?iv dokaz, da je treba vladni bandi v rit lezt in ji bit poslu?en, pa ?etudi govori neumnosti, se je treba z njimi strinjat in jih podpirat.

 

Itak ob 14:45 to?no odklopi ra?unalnik - vsak dan.............

 

Imate se 40 minut da vam kaj napi?e........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kjer kol se Lojz ogla?a, sam dokazuje, zakaj je prilezel do dr?avne slu?be, ?iv dokaz, da je treba vladni bandi v rit lezt in ji bit poslu?en, pa ?etudi govori neumnosti, se je treba z njimi strinjat in jih podpirat.

 

Dej ti zajebej to vladno bando, pa vozi po omejitvah in predpisih, pa jih ne bo? ve? podpiral s svojim pla?evanjem kazni v dr?avno malho.

 

.

 

 

In kje misli?, da je vzrok? A ga bo? sam napisal al ti jaz razlo?im?

 

 

Dej ti razlo?!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak ob 14:45 to?no odklopi ra?unalnik - vsak dan.............

 

Imate se 40 minut da vam kaj napi?e........

 

He,he-?e dobro da imamo take vrle javne uslu?bence,ki cel dan ?epijo na na?em forumu..Podobno kot pri vinjetah-mi ostali moramo delat ?e za njih (ne za vse,hvala....).A naredimo akcijo,pa mu kupimo kak majhen prenosnik,da bo tudi ?ez vikend lahko pridigal neumnost tukaj gor?. :P

 

BDW-ravno v?eraj sem pri Trstu "uletel" v radar.Namesto 80 sem "divjal" celih 100/uro.In kar je bil najve?ji smeh je ?e eden mene prehiteval.Polizia stradale nas je samo be?no premerila pogleda in merili so naprej.Nobenega ustavljanja in vznemirjanja.

Najbr? imajo dokaj "nategnjeno" toleranco ali pa trezno razmi?ljajo,da ne bomo nobene ?kode naredili z tistimi par kilometri ve?.

Bila pa je neke vrste hitra cesta-?tiripasovna.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He,he-?e dobro da imamo take vrle javne uslu?bence,ki cel dan ?epijo na na?em forumu..Podobno kot pri vinjetah-mi ostali moramo delat ?e za njih (ne za vse,hvala....).A naredimo akcijo,pa mu kupimo kak majhen prenosnik,da bo tudi ?ez vikend lahko pridigal neumnost tukaj gor?. :P

 

BDW-ravno v?eraj sem pri Trstu "uletel" v radar.Namesto 80 sem "divjal" celih 100/uro.In kar je bil najve?ji smeh je ?e eden mene prehiteval.Polizia stradale nas je samo be?no premerila pogleda in merili so naprej.Nobenega ustavljanja in vznemirjanja.

Najbr? imajo dokaj "nategnjeno" toleranco ali pa trezno razmi?ljajo,da ne bomo nobene ?kode naredili z tistimi par kilometri ve?.

Bila pa je neke vrste hitra cesta-?tiripasovna.

 

Gotovo si ponosen na ta tvoj podvig.

Ti si Boss-u s tem ?e enkrat dokazal, da policijske patrulje niso dovolj u?inkovite. ?e bi bla tam, namesto policijske patrulje, kamera in radar, bi jih ti fasal po ?epu in tako bi tam naslednji? peljal lepo 80 kot se mora tam peljat.

No lepo da si mi pomagal dokazat, da Bossova teorija ni vredna ni?, oziroma ni vredna veliko.

Hvala!

Hehe, ?e enkrat hvala!

Bog ti daj zdravja za to izjavo katera vas je vse tukaj?nje Krjavle postavla na trhla tla

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He,he-?e dobro da imamo take vrle javne uslu?bence,ki cel dan ?epijo na na?em forumu..Podobno kot pri vinjetah-mi ostali moramo delat ?e za njih (ne za vse,hvala....).A naredimo akcijo,pa mu kupimo kak majhen prenosnik,da bo tudi ?ez vikend lahko pridigal neumnost tukaj gor?. :P

 

BDW-ravno v?eraj sem pri Trstu "uletel" v radar.Namesto 80 sem "divjal" celih 100/uro.In kar je bil najve?ji smeh je ?e eden mene prehiteval.Polizia stradale nas je samo be?no premerila pogleda in merili so naprej.Nobenega ustavljanja in vznemirjanja.

Najbr? imajo dokaj "nategnjeno" toleranco ali pa trezno razmi?ljajo,da ne bomo nobene ?kode naredili z tistimi par kilometri ve?.

Bila pa je neke vrste hitra cesta-?tiripasovna.

 

Unega za 150? pri mobitelu z neomejenim internetom za 29? na mesec.....bomo nastavljali pu?co za 29?/mesec in jo ?egnali na Brezju - ?al na ?egnanje pride? hitreje z vinjeto.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gotovo si ponosen na ta tvoj podvig.

Ti si Boss-u s tem ?e enkrat dokazal, da policijske patrulje niso dovolj u?inkovite. ?e bi bla tam, namesto policijske patrulje, kamera in radar, bi jih ti fasal po ?epu in tako bi tam naslednji? peljal lepo 80 kot se mora tam peljat.

No lepo da si mi pomagal dokazat, da Bossova teorija ni vredna ni?, oziroma veliko.

Hvala.

Hehe, ?e enkrat hvala!

 

Nisva se dobro razumela.

Oni imajo navado,da postavijo radar na trino?ec in zdraven sta ponavadi dva policaja z brzostrelkami,ki so precej hitre roke.Torej,?e bi njihov radar pokazal preve?,bi takoj sko?ili na cesto z mitraljami.

Pa niso,ker so smatrali,da nobenega ne ogro?amo in ne polnijo samo dr?avne blagajne kot pri nas.

In so patrulje (vsaj pri njih) zelo,zelo u?inkovite). ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisva se dobro razumela.

 

nismo mi z njim na isti frekvenci... :excl::closedeyes:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Policaja vidi lahko vsak, ki ni slep, pa ?e vsi z blendanjem opozarjajo na te policaje in zato vsak barabin zmanj?a hitrost ?e preden ga policaj nameri. ?katla pa pa? tam visi in snema ter meri. Ni? ne ustavlja, ni? ne ovira preto?nosti prometa, samo kaznuje. In tako je tudi prav in najbolj?e. Izku?nje po svetu so to pokazale.

 

A vi? kake bedarije strelja?? Radar tam stoji, ljudje se navadijo, 300m prej vozijo po predpisih, mimo radarja pa spet po gasu. Provida je pa civilen avto, ki ga ne opazi? kar tako obenem bi taista provida v mestu lahko snemala prekr?ke kot so izsiljevanje, vo?nja v rde?o in podobne neumnosti, ki jih je po mestu ogromno.

 

Dolge poste se mi pa ne da pisati ker nima smisla. Tako kot ti s svojimi romani ne bo? spreobrnil nikogar na forumu, kve?jemu nam bo? vse zagrav?al, tako kot Boss ne bo spreobrnil tebe in tako tudi jaz s pisanjem romanov ne bom spreobrnil tebe. ?e s prebiranjem mi vzamete preve? ?asa ampak ker je pa? zabavna telenovela pa prebiram. Mogo?e bi mogel iti za psihologa ker ima? zanimiv psiholo?ki profil in bi se na tvojem primeru ?e kaj nau?il. :P

 

To z dirkali??em si pa sam za?el in je ena tipi?nih gostilni?kih. Ko kak nabasan izjavi kaj je treba divjat, naj se grejo mulci zdivjat na dirkali??e. Hmm super fino fajn, ampak ga ni. In ne, ne bi mi bil problem iti 100km v eno smer, ampak v tujino pa res ne bom hodil. :whatever:

 

Jures: ja domov je ?el, v hribe kjer internet ?e velja za hudi?evo seme in ga zato nimajo. :dudek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst ne vem kje je meja va?e tolerance ... :(

 

Kamorkol pogledam, ta Lojz neki klaftra ... pa ?udno da sam on v eno blesavo smer vle?e, vsi ostali pa se z njim ne strinjajo ... Zdej se mi po?as ?e ceu forum grau?a in ne sam Lojz, ker kamorkoli, v katerokol temo pogledam, morm brat, tko kt Symon prau Z:J:Ebane telenovele!

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej ti razlo?!

 

Naj ti bo.

 

Zakaj se torej zgodi najve? nesre? ravno blizu doma?

 

To?ka 1.

 

Najve?krat smo ravno na cestah v bli?ini doma saj tam ?ivimo in vsaki?, ko ?tarta? gre? po cesti od tvojega doma. In ker je precej vo?enj v povpre?ju dolgih manj kot 2km (neko? bral v neki statistiki) je pa? logi?no, da se nam lahko ?e zaradi verjetnosti zgodi nesre?a ravno na eni teh cest v bli?ini doma.

 

To?ka 2.

 

Se ve?e na prej?njo to?ko saj za kratke vo?nje se 99% ljudi sploh ne pripravi ustrezno in gre v avto recimo z neprimerno obutvijo (direkt z njive), se ne pripne.... itd.

 

To?ka 4.

 

Ceste in ulice okrog doma so nam ?isto doma?e in ve?ina se po njih vozi dobesedno na pamet saj so te poti prevozili ve? 1000x. Ravno ta nepazljivost in nezbranost pa v kriti?ni situaciji "prepre?i" pravo?asno reagiranje

 

Tudi ?e pridemo iz dalj?e vo?nje nam zbranost in koncentracija popusti ravno nekaj km pred domom saj smo z mislimi ?e doma na kav?u, v postelji, z mislijo na sex.

 

To?ka 5.

 

Sicer se sme?no sli?i ampak je dokazano, da marsikdo (predvsem marsikera) med vo?njo po doma?i okolici firb?no opreza za sosedi in se ne posve?ajo vo?nji ampak stvarem, ki s tem nimajo veze.

 

To?ka 6.

 

Tudi ko se gre v gostilno z avtom je ta ponavadi v neki dokaj bli?nji okolici doma saj si marsikdo re?e, da bo pol tolk trhlen, da pe? ne bo mogel do doma. Ker je pa tolk blizu pa itak ne bo policajev tako, da ni panike. Tako je pa? razmi?ljanje 90% vseh pijanih za volanom.

 

 

 

 

Hitrost sigurno ni eden izmed glavnih vzrokov zakaj se ravno v bli?ini zgodi najve? nesre? saj tisti, ki divja okrog doma divja tudi drugod oz. bi prej rekel, da raje okrog doma vozi po?asneje, da se izogne opravljanju sosedov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst ne vem kje je meja va?e tolerance ... :(

 

Toleranca je zelo visoka saj bi v nasprotnem primeru Lojz ?e davno dobil ban in forum bi bil spet ?ist kot solzica. Vpra?anje pa je, a taka ?istost sploh dela ta ali pa ker forum sploh zanimiv? ?e so sinteti?ne teme je zlo hitro dolg?as in pol se bo spet dogajalo, da v celem dnevu napi?ejo en ali pa dva posta po mo?nosti s temo, ki zanima natanko dva ali pa tri ?lane na forumu.

 

A ni lep?e, ?e pride? gor pa vidi?, da je forum ?iv in da ljudje sodelujejo kot pa da umre in se gor ne dogaja ni?. Zato pa imamo oddelke tem in pa? bedarije tla?imo v kr neki se pa zgodi, da v?asih res zaide kaj tudi drugam ampak ej... sej pr seksu je tud rutina dolgo?asna in je vsaka ?e tolk majhna deviacija krepko dobrodo?la. :hohoho:

 

Boss kaj se mu?i?, "hitrost je kriva" in pika.

 

Ma sej ma? prav... hitrost je kriva, bo pa Lojz jutri ob pol osmih zjutraj to ?e potrdil, da ne bo dilem. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej ti zajebej to vladno bando, pa vozi po omejitvah in predpisih, pa jih ne bo? ve? podpiral s svojim pla?evanjem kazni v dr?avno malho.

Dej ti razlo?!

 

Ve? Lojzi, si se na napa?nega spravu, mam sre?o, da od kar je ta "neumna vlada" na oblasti nisem pla?al ?e nobene kazni za prekr?ke in je tudi ne mislim, poznam pa ljudi, ki bi jih morali pa jih tudi niso, ker je ta tvoja "vrhunska administracija s tabo na ?elu" sprejela take zakone, da lahko opravijo dru?beno koristno delo, ki ga seveda odobrijo nimajo pa jim dat kaj za delat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz ima prav.. hitrost je nevarna, v tem primeru prenizka hitrost...

 

posnetek je sve?, od danes, ?e se kdo spomni sem pred ?asom nergal nad takimi, ki ogro?ajo druge... in danes sem spet sre?al avto, tega sem ?e ve?krat, in vedno se je na AC vklju?il kot kamikaze !

brez smernika in s hitrostjo cca 60 km/h direktno na vozni pas...

 

zanima me, kateri stacionarni radar bo sankcinoiral take neumne?e ?

 

http://www.mojvideo.com/video-vkljucevanje...0d9b29ef3767538

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Tud ostali iz "razvite" evrope niso kej dosti bolj?i pri upo?tevanju omejitev. Zdaj je pravi ?as, da vidi? avte z oznakami D,A,CH,I... ki kar po?teno prekora?ujejo hitrost na AC. Aja ups, pozabu, da ti AC_jev ne uporablja?, ampak vseeno , a so to pol vsi balkanci al kako :ne vem:

 

so ja, ce ne pravi balkanci (gastarbajterji ki se peljejo domov), so balkanci v glavah, ker grejo vsako leto na hrvasko z avtom na avtokamp in samo na cesti zgubijo 20% dopusta...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz ima prav.. hitrost je nevarna, v tem primeru prenizka hitrost...

 

posnetek je sve?, od danes, ?e se kdo spomni sem pred ?asom nergal nad takimi, ki ogro?ajo druge... in danes sem spet sre?al avto, tega sem ?e ve?krat, in vedno se je na AC vklju?il kot kamikaze !

brez smernika in s hitrostjo cca 60 km/h direktno na vozni pas...

 

zanima me, kateri stacionarni radar bo sankcinoiral take neumne?e ?

 

http://www.mojvideo.com/video-vkljucevanje...0d9b29ef3767538

 

Hja ... Jst vsak dan peljem po AC od Trojan do Dom?al. Pri vklju?evanju na Trojanah, mora? bit ?e mojster, da zvozi? tale priklju?evalni ovinek (?e lahko temu tako re?em) z 90km/h, kot bi sicer moral... Ve?inoma se na AC pripeljejo s 40km/h - katastrofa - nakar je ?e potem priklju?evalni pas razmeroma kratek, in te?ko pridobi? kitrost 120 - 130km/h, da pride? pred kak?en tovornjak ... po zimi bomo po moje z 20km/h gor vozil ...

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz ima prav.. hitrost je nevarna, v tem primeru prenizka hitrost...

 

posnetek je sve?, od danes, ?e se kdo spomni sem pred ?asom nergal nad takimi, ki ogro?ajo druge... in danes sem spet sre?al avto, tega sem ?e ve?krat, in vedno se je na AC vklju?il kot kamikaze !

brez smernika in s hitrostjo cca 60 km/h direktno na vozni pas...

 

zanima me, kateri stacionarni radar bo sankcinoiral take neumne?e ?

 

http://www.mojvideo.com/video-vkljucevanje...0d9b29ef3767538

 

Mi mamo enga ve?jeiga pacienta, ki je to naredil z dobrih 40km/h in sicer na koncu pospe?evalnega pasu, ko je zagledal belo ?rto je samo trznu na vozni pas, kjer ga je nato rahlo zapel romunski kamion. Sicer ni? hudega sam mo?akar, ki je to povzro?u je ?ist ven padu in se dru na Romuna "prekleti divjak" in "norc" in ne vem kaj ?e vse.

 

Po besednjaku sem najprej mislu, da je to Lojz pol sem pa le vidu, da je bil VW Polo in ne Mazda.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.