Skoči na vsebino

ribnik pri rezervnem kolesu...


Priporočeno sporočilo

majkemi... na 323F sem najdel ene pol litra do liter vode pri rezervnem kolesu... pojmanimam od kod... ker je verjetno ?e en ?as bila tam... vse okrog je suho

 

je kaj specifi?nega, kje lahko sploh probam odkrit predor za vodo ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha, zato pa so tiste ?abe tolk reglale tam okrog... o?itno jim je tale voda v avtu zlo di?ala :jezicek:

 

Druga? pa nima? druge re?itve kot, da poliva? pa gleda? kje not te?e. ?e je to res sam tam notri bo verjejetno kje pri lu?i slabo tesnilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

majkemi... na 323F sem najdel ene pol litra do liter vode pri rezervnem kolesu... pojmanimam od kod... ker je verjetno ?e en ?as bila tam... vse okrog je suho

 

je kaj specifi?nega, kje lahko sploh probam odkrit predor za vodo ?

 

Ma nared ?e eno lukno, za odtok pa si zmagal. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

majkemi... na 323F sem najdel ene pol litra do liter vode pri rezervnem kolesu... pojmanimam od kod... ker je verjetno ?e en ?as bila tam... vse okrog je suho

 

je kaj specifi?nega, kje lahko sploh probam odkrit predor za vodo ?

 

 

Lep pozdrav! jast sem mel isti problem, sedaj pa je vredu! tudi ?e bo? polival vodo po strehi nebo? ugotovil kje pu??a! lahko pa prova?! mogo?e bo? imel ve? sre?e kot jast! 10x sem se zaprl v kofano pa mi je fotr polival vodo pa nisem nikjer videl kje pu??a! pa na servisu je bila tudi ?e parkrta pa niso pogruntali napake! O?itno imajo mazde 323f BJ 98-01 serijsko napako! pol pa so na sevisu pogruntali da pu??a voda v notranjost kamr je pokrov za gorivo! Vto rent itak pameten kot zmeraj imajo vedno prav samo da so se fajn u?teli! kamr je rezervno kolo ma dno gumjasti zamah! najbol? da tisti zamah vsake toliko ?asa odma?i?!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem kupil Xedosa je imel isto, ko pa sem ga spucal, je kot veste cel junij scalo ko prasica, pa tudi kapljice ne notri.

 

Zaklju?il sem da je to nabrana voda iz prtljaznih vrat, ker ko si na xedosu odprl vrata po dezju ali med dezjem, po pranju je z roba kar pricurjalo v prtljaznik (jaki design pa?...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem kupil Xedosa je imel isto, ko pa sem ga spucal, je kot veste cel junij scalo ko prasica, pa tudi kapljice ne notri.

 

Zaklju?il sem da je to nabrana voda iz prtljaznih vrat, ker ko si na xedosu odprl vrata po dezju ali med dezjem, po pranju je z roba kar pricurjalo v prtljaznik (jaki design pa?...)

 

Isto kot pri M6. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok... nekaj naj bo jasno... preveril sem, kje NE more zatekati, in ne more zatekati pri lu?i (NIKAKOR) in pri odprtini za gorivo !

 

zanimivo je to, da v skrajnih kotih prtlja?nika, pri blatnikih, ni niti sledu u kaki vlagi... voda se vedno nabere samo pri rezervnem kolesu... sumim, da tesnilo prtlja?nika ne opravlja ve? dosledno svoje funkcije... potrditi pa tega ?e ne morem.. :blush:

 

V?eraj sem spet obrisal in osu?il... naprej bomo pa videli :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ima? kak?en spojler odzadaj? Meni je na spojlerju zamakal noter in isto v rezervno kolo

 

na 5. vratih je spojler ja... hmm.. na to pa nisem pomislil... bom pogledal, ?e se vidi, kak je montirano, in ali tam zaceja...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.